Кран кульовий з американкою - один з найбільш затребуваних видів запірної арматури, який застосовується для перекриття потоку робочого середовища і встановлюється на різних трубопроводах. Наявність згону американки в конструкції крана дозволяє створювати швидкороз'ємні з'єднання.
Кран американка успішно використовується в системах пара, гарячого і холодного водопостачання, зрошення, промислового гідравлічного обладнання, а також стисненого повітря. Виробники подбали про надійність і стійкості виробів в умовах тривалої експлуатації, довівши термін служби до 10 років.
У нашому каталозі представлені муфтові крани з американкою, що мають ручний тип приводу. Управління цими запірними установками здійснюється за допомогою емальованого сталевого важеля або метелики з UNI-EN 1706 алюмінію, тобто моделі кранів мають два види модифікації. Використання сучасних матеріалів при виготовленні елементів замикаючих механізмів дозволило добитися високого класу герметичності конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valve |
| Країна виробник | Китай |
| Клас герметичності | А |
| Покриття | Нікель |
| Робоче середовище | Вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SV221W25 |
| Вага нетто, кг | 0,41 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Максимальний робочий тиск, бар | 30 |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір під'єднання | 1" |
| Розташування | Прямий |
| Різьба | Внутрішня/зовнішня |
| Серія | SV221W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип затвора | Куля |
| Тип вироби | Кран кульовий |
| Тип ручки | Метелик |
- Ціна: 275 ₴

