Лічильники води GIDROTEK (ГіДРОТЕК)

Лічильники гарячої води в компанії inVolЛічильники води GIDROTEK призначені для застосування у сфері..
351 грн Без ПДВ: 351 грн
351 грн Без ПДВ: 351 грн
Купить лічильники для холодної води в компанії inVolЛічильники води GIDROTEK призначені для застосув..
351 грн Без ПДВ: 351 грн
351 грн Без ПДВ: 351 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Лічильники води GIDROTEK (ГіДРОТЕК)

Купити лічильник води Гідротек в Києві сьогодні не складе ніяких труднощів за умови звернення до компанії «inVol». Контрольно-вимірювальний прилад подібного типу використовується для точного обліку витрати рідини на об'єктах промислового типу і в побутових умовах. Найчастіше сьогодні багато людей платять за стандартним тарифом, який враховує споживання всього будинку чи під'їзду. Саме тому все більш актуальною є необхідність провести установку особистого лічильника на воду, що як наслідок дозволить платити тільки за реально використовувану воду.

Встановлений всередині приміщення лічильник води Гідротек дозволяє вирішити такі основні завдання:

 1. Істотна економія на оплаті комунальних послуг. Завдяки проведеній установці індивідуального водоміра на окрему квартиру, ви отримуєте можливість проводити оплату тільки за фактичне споживання води. При цьому повністю виключається необхідність переплачувати за мешканців, які проживають у вашому домі. Також немає необхідності сплачувати витрати води в разі виникнення аварій трубопроводу всередині приміщення будинку або в разі протікання кранів мешканців будинку.
 2. Скорочення втрат природних ресурсів. Лічильник води Gidrotek дозволяє заощадити до 30% води, що підтверджують статистичні дані ВООЗ. Керуючись існуючими показниками можна зробити висновок, що з усього обсягу води, лише 75% відноситься до корисного споживання, а решта йде на втрати.
 3. Зниження екологічного навантаження. Оскільки лічильник дозволяє істотно знизити витрату води, то навантаження на навколишнє середовище за рахунок меншого використання ресурсів також зменшується.

Перераховані вище пункти вказують на те, що установка лічильників на воду сьогодні є оптимальним рішенням для квартир і промислових приміщень з огляду на практичності даного контрольно-вимірювального обладнання.

Залежно від сфери використання, призначення, конструктивних особливостей, а також принципу дії, можна розділити лічильники води на певні групи. Лічильники води Гідротек поділяються на такі види щодо свого призначення:

 • Лічильник гарячої води Gidrotek. Застосовується в системах гарячого водопостачання за умови температури робочого середовища до +130 градусів.
 • Лічильник холодної води. Розрахований для установки за умови роботи з рідиною з температурою до +30 градусів.

Найчастіше користувач виконує установку відразу двох видів контрольно-вимірювальних приладів для гарячої і відповідно холодної води всередині приміщення свого будинку. Щодо галузі використання даного виду обладнання варто відзначити наступні його різновиди:

 1. Лічильник води для будинкового використання;
 2. Побутовий лічильник води для установки в квартиру;
 3. Промислові лічильники води.

Вибір оптимального варіанту залежить переважно від умов його використання, що також варто враховувати при виборі контрольно-вимірювального пристрою. Щодо методу приєднання, лічильники води Gidrotek можуть бути наступного типу:

 • Лічильник для води фланцевий. Максимальне поширення має в промислової діяльності.
 • Муфтовий лічильник. Найчастіше його установка проводиться в квартирах і відповідно в приватних будинках.

Найчастіше лічильники для гарячої води за своєю вартістю будуть дещо вищі стандартних лічильників на холодну воду, що викликано використанням термостійких матеріалів. Щоб забезпечити візуальну відмінність між даними варіантами обладнання, виробник забарвлює корпуси контрольно-вимірювальних приладів у відповідні кольори. Устаткування для обліку гарячої води має червоний колір, а для холодної відповідно синій.

Сьогодні велика популярність доводиться на механічні лічильники для обліку води, які мають оптимальну вартість і при цьому відрізняються надійністю в роботі. Термін використання даного обладнання часто не менше 12 років, а принцип функціонування полягає в обертанні крильчатки або турбіни, для чого використовується натиск води. Перед тим, як купити лічильник води Гідротек механічного типу, потрібно розуміти, що він поділяється на такі види щодо конструкції обертового елемента:

 1. Крильчасті. Є відмінним рішенням для трубопроводу, діаметр якого не перевищує 40 мм.
 2. Турбінні. Використовуються для установки в трубопровід, який має діаметр від 50 і до 100 мм.
 3. Комбіновані. Обладнані основним і водночас допоміжним водоміром.

При установці лічильника всередині приміщення квартири, рекомендовано купити лічильник води Gidrotek крильчатого типу, з огляду на його найбільшу практичність і простоту при монтажі. Придбати обладнання такого типу ви можете при зверненні в компанію «inVol», де ціна на лічильники води Гідротек сьогодні є доступною для кожного клієнта. Для отримання більш детальної інформації рекомендовано звернутись на нашу гарячу лінію, де вам відповість професійний менеджер компанії «inVol».