Сушарки для білизни

Сушилка для белья электрическая Q-tap Breeze (SIL) 55701..
2520 грн Без ПДВ: 2520 грн
2520 грн Без ПДВ: 2520 грн
Сушилка для белья электрическая Q-tap Breeze (SIL) 57702 с терморегулятором..
3080 грн Без ПДВ: 3080 грн
3080 грн Без ПДВ: 3080 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Сушарки для білизни

Перед тим, як купити сушилку для білизни, необхідно більш детально розглянути її конструктивні особливості, а також методи правильного вибору щодо умов подальшого використання. Сушарка для білизни використовується в тому випадку, коли немає можливості сушити речі альтернативним методом. При наявності відповідним чином підібраної сушарки для білизни можна позбавитись від необхідності виносити білизну на вулицю і натягувати мотузки. Це особливо актуально в зимовий період часу, коли виносити мокру білизну на вулицю практично неможливо.

Купити сушарку для білизни в Києві сьогодні стало набагато простіше, що викликано появою на ринку компанії «inVol». Компанія надає для всіх своїх клієнтів можливість придбання подібного типу обладнання з наступними основними перевагами:

 1. Вибір обладнання серед широкого асортименту;
 2. Повноцінна консультація у виборі і допомога кожному клієнту;
 3. Висока якість представлених на сайті товарів, які мають всю необхідну документацію;
 4. Можливість безкоштовної доставки по всій території України;
 5. Оплата будь-якими зручними способами для клієнта;
 6. Оптимальна вартість будь-якого обладнання.

Окремо варто відзначити, що ціни на сушарки для білизни в Україні можуть відрізнятися від безлічі параметрів, але звернення до компанії «inVol» дозволить придбати необхідне обладнання за оптимальною вартістю. Більш того, кожен клієнт отримує індивідуальний підхід, що також стосується і ціноутворення за умови оптових покупок обладнання.

Інтернет магазин сушарок для білизни надає для своїх клієнтів можливість вибору обладнання щодо його габаритів і методів кріплення, а саме:

 • Устаткування для делікатного сушіння. Електрична сушарка для білизни подібного типу являє собою суцільну поверхню, що вкрай необхідно для одягу, який має схильність до різного типу деформацій. При необхідності висушити речі з вовни або трикотажу, які можуть бути піддані деформації в підвішеному стані, необхідно вибирати саме цю модель.
 • Підлогова сушилка для білизни. Моделі такого типу є найбільш популярними на сьогоднішній день, де основною причиною є мінімальна вартість, а також значна ефективність. Якщо модель знаходиться в складеному вигляді, то вона займає мінімальну кількість місця, але в розкладеному потрібно забезпечити необхідний простір. Саме тому потрібно брати модель подібного типу за умови достатньої площі приміщення. Якщо вам необхідна сушарка для білизни на балкон, то даний варіант є оптимальним.
 • Настінна сушарка. Якщо вам потрібна сушарка для білизни в ванну, то даний варіант є максимально актуальним. Сушарка кріпиться до стіни при використанні болтів, тому попередньо необхідно підібрати правильно місце для її подальшого розміщення. Настінні сушарки при цьому можуть бути складними і мати порівняно невеликі розміри, що сильно відрізняє їх від підлогового варіанту.
 • Навісні сушарки. Конструкція обладнання подібного типу дещо нагадує настінну сушилку, але при цьому вона може тимчасово фіксуватися при використанні спеціальних кріплень. При необхідності можна закріпити обладнання подібного типу на перилах.
 • Стельове обладнання. Устаткування такого типу можна закріпити на досить великій висоті в приміщеннях, де немає можливості провести монтаж настінного варіанту обладнання. Кріплення виконується при використанні анкерних болтів.
 • Вулична сушарка. Має досить великий запас міцності і стійко переносить вплив різних температур. Конструкція обладнання має відразу кілька секцій, завдяки яким вдається розмістити більшу кількість речей.

Будь-який варіант вищезгаданого обладнання повинен бути правильно обраний, де вам допоможуть працівники компанії «inVol». Кімнатна сушарка для білизни, процесі вибору, передбачає необхідність врахування наступних пунктів:

 1. Тип конструкції;
 2. Використовуваний для виробництва матеріал;
 3. Кількість прутів;
 4. Загальна площа робочої поверхні устаткування;
 5. Число ярусів;
 6. Максимальний показник навантаження;
 7. Наявність додаткового оснащення;
 8. Вартість.

Варто зазначити, що сьогодні на ринку подібного типу обладнання представлені найрізноманітніші варіанти сушарок, які при цьому можуть комплектуватися додатковими деталями. Таким чином ви можете підібрати не тільки оптимальний варіант обладнання під певні умови експлуатації, але і доукомплектувати його в залежності від необхідності. Будь-яка сушарка для білизни недорого представлена ​​на сайті компанії «inVol» в широкому асортименті. Щоб отримати повну інформацію відносно замовлення, необхідно зателефонувати на нашу гарячу лінію, або залишити заявку на нашому сайті. Відразу після залишення заявки на нашому сайті, професійний менеджер бере її в роботу і зв'язується з клієнтом в максимально короткий термін.