Сифони для біде

Сифон ANI Plast BD1000 для биде 1 1/4x32..
87 грн Без ПДВ: 87 грн
87 грн Без ПДВ: 87 грн
Сифон ANI Plast BD1016 для биде 1 1/4"х32 с гибкой трубой 32х40/50..
109 грн Без ПДВ: 109 грн
109 грн Без ПДВ: 109 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Сифони для біде

Масове використання пристрою під назвою біде робить необхідним купити сифон для біде в Києві, що сьогодні можна зробити в багатьох різних магазинах. Для початку варто відзначити, що питання щодо установки біде всередині приміщення ванної кімнати передбачає точний розрахунок простору. В процесі розробки планування потрібно враховувати не тільки розмір і тип пристрою, але і гармонійність його вписування в наявний дизайн. Стандартний сифон для біде з переливом дозволяє виконати наступні важливі функції:

 1. Використана вода видаляється відразу в каналізацію;
 2. Можливість запобігти попаданню в каналізацію сміття великого розміру;
 3. Повний захист від проникнення всередину приміщення будь-яких неприємних запахів, що досягається завдяки вигнутій формі конструкції.

Варто зазначити, що особливе значення має можливість запобігання потрапляння сміття в трубу, адже він затримується безпосередньо в сифоні і відповідно при подальшому зливі повністю видаляється.

Сьогодні не вийде здивувати людей використанням біде всередині приміщення ванної кімнати. На даний момент це одна з основних частин ванній, яка дозволяє забезпечити гігієнічний догляд за тілом людини. Для людини на перший план виходить здоров'я і комфорт, адже до розкоші сифон для біде з донним клапаном не має ніякого відношення. В процесі вибору сифона необхідно враховувати наступні пункти:

 • Важливо розуміти, де буде виконана установка сифона. Сифон може бути встановлений в повністю закритому просторі, він може частково проглядатися або бути повністю на виду.
 • Потрібно визначити необхідний вид матеріалу для встановлення в приміщення ванної кімнати.
 • Потрібно підібрати певне дизайнерське рішення сифона, який повинен підходити під дизайн приміщення вашої ванної кімнати.

Варто відзначити, що практично всі варіанти сифонів для біде йдуть в комплекті з донним клапаном, тому купувати його додатково не потрібно. Перед тим, як купити сифон для підвісного біде, необхідно визначити його різновид. Сьогодні виробники пропонують наступні основні варіанти:

 1. Трубчастий сифон для біде;
 2. Пляшковий сифон для біде.

Пляшковий варіант має більшу складність в конструкції, але при цьому він більш ергономічний і зручний при використанні. Нижня частина сифона має вигляд пляшки, тому в нижній її частині накопичується сміття, а також будь-які деталі, які потрапили в систему. При необхідності можна швидко і просто розкрутити конструкцію, що потрібно, щоб очистити її від сміття.

Сифон для біде з гофрованою трубою може бути виготовлений з різного матеріалу, тому у багатьох людей виникає цілий ряд труднощів. На сайті компанії «inVol» представлені наступні варіанти:

 • Пластиковий сифон для біде;
 • Сталевий сифон;
 • Сифон з латуні.

Максимальну надійність мають металеві види обладнання, які використовуються на протязі довгих років. Сифон з металу виробляється із спеціального матеріалу, який стійко переносить вплив агресивного середовища, але вартість деталі такого типу трохи вище аналогів. Також металеві сифони можуть використовуватися і для відкритого монтажу, але встановлення може бути і прихованим. За умови прихованого монтажу можна вибрати пластиковий варіант, який за своїми характеристиками не поступатиметься аналогам. Вибір сифона певного типу вам допоможуть зробити працівники нашої компанії «inVol», які володіють належними знаннями і досвідом в даній галузі.

Фахівці компанії «inVol» дають своїм клієнтам наступні поради щодо вибору деталей подібного типу:

 1. Сифон для підлогового біде повинен обов'язково підходити під певні габарити і при цьому поєднуватися з каналізаційною трубою, а також з отвором для зливу. Якщо дана деталь не буде підходити, то треба буде обов'язково купувати перехідники.
 2. Заздалегідь необхідно вибрати метод установки, що дозволить забезпечити сифон для біде з випуском нормальними умовами для функціонування.
 3. Вигин коліна в сифоні більше ніж для моделей, установки яких відбувається під раковиною.

Потрібно обов'язково враховувати стійкість сифона до різних хімічних засобів і до температури робочого середовища. Сьогодні проектувальники допускають можливість проведення подвійного монтажу сифонів, що може бути актуально для безлічі користувачів. При цьому варто заздалегідь вибрати різновид обладнання, який підійде під даний варіант використання.

Придбати сифон для біде в підлогу можна звернувшись в компанію «inVol», де кожен клієнт отримує наступні переваги:

 • Можливість вибору серед широкого асортименту обладнання, включаючи короткий сифон для біде;
 • Повний комплект документації разом з обладнанням, у тому числі гарантії і сертифікат якості від виробника;
 • Можливість отримати свій товар з безкоштовною доставкою від нашої компанії по всій території України;
 • Повна консультація клієнта щодо правильного вибору обладнання під певні умови його використання;
 • Оплата проводиться будь-яким зручним для клієнта способом;
 • Вартість товарів є оптимальною і доступною.

Компанія «inVol» рада співпраці на взаємовигідних умовах, тому всі оптові покупці отримують значні знижки на покупку необхідного їм обладнання. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, що також є незаперечною перевагою. Ціни на сифон для біде на нашому сайті є актуальними, але вартість оптових закупівель рекомендується уточнювати по телефону.