Гофросифони

Гибкая труба Krono Plast ГН060 с накидной гайкой 1 1/2" длина 600 мм..
35 грн Без ПДВ: 35 грн
35 грн Без ПДВ: 35 грн
Гибкая труба Krono Plast ГН120 с накидной гайкой 1 1/2" длина 1200 мм..
53 грн Без ПДВ: 53 грн
53 грн Без ПДВ: 53 грн
Гофра Krono Plast ГА55 армированная для унитаза d 110 мм, длина 550 мм..
76 грн Без ПДВ: 76 грн
76 грн Без ПДВ: 76 грн
Гофросифон ANI Plast G106 40/50 длина 450 мм-840 мм, выпуск 70 мм..
84 грн Без ПДВ: 84 грн
84 грн Без ПДВ: 84 грн
Гофросифон ANI Plast G116 40/50 длина 840 мм-1590 мм, выпуск 70 мм..
75 грн Без ПДВ: 75 грн
75 грн Без ПДВ: 75 грн
Гофросифон ANI Plast G216 40/50 длина 840 мм-1590 мм, выпуск 64 мм..
88 грн Без ПДВ: 88 грн
88 грн Без ПДВ: 88 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Гофросифони

Купити гофросифони в Києві сьогодні перестало бути проблемою, адже існує велика кількість магазинів, які пропонують даний вид обладнання своїм клієнтам. Сифон відноситься до однієї з ключових частин водопровідної системи та його основна функція полягає у відведенні води безпосередньо в каналізаційну трубу і подальше запобігання проникнення запахів, а також мікробів всередину приміщення. Сьогодні ринок буквально перенасичений різного типу моделями гофросифонів, які мають різні конструкції і модифікації. Саме тому гофросифони для умивальника потрібно вибирати використовуючи послуги допомоги професіоналів.

Навіть найбільш якісна і дорога сантехніка не буде нормально працювати без використання надійної сантехнічної арматури. При цьому гофросифон набуває все більшої популярності, для виробництва якого застосовують гнучку пластикову трубу складчастого типу. Гофросифони представляють собою трубу, один кінець якої повинен бути з'єднаний з каналізаційним стоком, а другий виходить або в раковину, або в кухонну мийку. Гофросифон для раковини повинен мати мінімальну кількість стиків, що дозволяє забезпечити повну відсутність протікання. У процесі планування використання гофросифону, дуже важливо враховувати і кількість води, що спускається, адже даний показник істотно впливає на діаметр, а також розмір трубопроводу.

Якщо ми розглянемо основні переваги використання Гофросифони, то варто відзначити наступні переваги:

  1. Гнучкість конструкції. В процесі монтажу ви самостійно задаєте форму вигину сифона, що досягається відмінною гнучкістю труби. Відразу після надання необхідної форми, потрібно провести фіксацію при використанні для цього спеціальних хомутів. Варто також відзначити, що навіть без використання спеціальних хомутів, труба відмінно тримає свою форму і не втрачає її протягом тривалого періоду використання.
  2. Легкість в очищенні. Для проведення очищення необхідно попередньо визначити вид сифона, який може бути розбірним і відповідно не розбірним.
  3. Мінімізація виникнення протікання. Сифон має всього одне з'єднання у випуску раковини, тому ризик виникнення протікання практично нульовий.
  4. Оптимальна вартість. Ціни на гофросифони подібного типу доступні для кожного користувача, що також сприяло збільшенню її популярності.

Виходячи з усього перерахованого вище можна зробити висновок, що Гофросифони для мийки є незамінним елементом для нормальної і стабільної роботи сантехніки.

Компанія «inVol» дозволяє кожному клієнту придбати Гофросифони в широкому асортименті з наступними перевагами:

  • Тільки якісне обладнання, яке має всі необхідні документи;
  • Доступна вартість товарів;
  • Доставка по Україні;
  • Консультація кожного клієнта щодо вибору необхідного йому товару.

Якщо вам необхідно придбати гофросифон для унітазу, то звернення в компанію «inVol» буде оптимальним варіантом. Вам достатньо зателефонувати на нашу гарячу лінію, а професійний менеджер допоможе вам зробити правильний вибір.