Сушарка для рук

Сушилка для рук Potato D0092 1800 Вт..
1017 грн Без ПДВ: 1017 грн
1017 грн Без ПДВ: 1017 грн
Сушилка для рук Potato D0094 600 Вт..
517 грн Без ПДВ: 517 грн
517 грн Без ПДВ: 517 грн
Сушилка для рук Potato D0095 2300 Вт..
5332 грн Без ПДВ: 5332 грн
5332 грн Без ПДВ: 5332 грн
Сушилка для рук Potato D0097 1800 Вт..
9330 грн Без ПДВ: 9330 грн
9330 грн Без ПДВ: 9330 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Сушарка для рук

Багато людей бажають купити сушилку для рук в Києві, що сьогодні зробити набагато простіше, ніж це було раніше. Це цілком виправдано, адже обладнання подібного типу істотно спрощує життя багатьом людям. Це практичний і водночас ефективний, а також корисний інструмент за умови його повсякденного використання. Електричний прилад подібного типу сьогодні здатний повністю замінити паперовий або звичайний бавовняний рушник. Перед тим, як купити сушилку для рук в Україні, необхідно більш детально розглянути основні переваги даного обладнання:

 1. Повністю можна виключити перенесення бактерій, що простежується за умови використання стандартного бавовняного рушника;
 2. Бавовняні рушники обов'язково потрібно прати, що тягне за собою додаткові витрати не тільки часу, а й ресурсів, а отже і фінансових коштів;
 3. Сушка рук при використанні електросушарки проходить набагато швидше і при цьому зручніше.

Навіть якщо вам на перший погляд здається, що ціни на сушарки для рук досить високі, ви можете бути впевнені в виправданості даного придбання і в його практичній користі в разі повсякденного використання.

Сьогодні сушарка для рук в металевому корпусі в Україні представлена ​​у величезному асортименті, що передбачає обладнання з різними характеристиками. Саме тому багато клієнтів відчувають певні труднощі з вибором, адже не володіють належним рівнем знань. Насамперед необхідно визначиться з ціновим діапазоном і видом обладнання, де варто враховувати наступні пункти:

 • Якщо вибрати потужну електросушарку, то вона відповідно швидше впорається зі своїм завданням, але водноже час буде видавати більшу кількість шуму. Якщо вибрати менш потужне обладнання, то гучність його роботи буде істотно нижче, але при цьому ефективність також буде нижче.
 • Можна придбати модель, яка створює спеціальний антибактеріальний і антимікробний захист, де використовується метод іонізації сріблом.
 • Електрична сушарка для рук на ринку представлена ​​в різних розмірах, що дозволяє вибрати необхідний варіант обладнання під певні умови використання.
 • Устаткування має різну площу обдування, де більш широкий варіант дозволяє просушити руки набагато швидше.
 • Немає необхідності торкатися до приладу за рахунок наявності інфрачервоних датчиків, що в свою чергу суттєво підвищує безпеку і гігієну.
 • Сьогодні існує сушарка для рук з нержавіючої сталі, а також з пластика, що позначається на підсумковій вартості пристрою.
 • Представлені на ринку моделі можуть мати потужність двигуна від 400 і до 1100 Вт.
 • Прилади мають показник максимальної потужності до 2500 Вт.
 • Конструкція, а також потужність двигуна істотно впливають на тривалість процесу сушіння.
 • У зоні сушіння може бути присутнє мережева підсвічування.
 • При бажанні можна забезпечити автоматичне включення нейтралізатора запаху.
 • Конструкція корпусу дозволяє збирати краплі і не дозволяти їм падати на підлогу.
 • Повітря виходить з максимальною швидкістю до 400 км / ч.

Автоматична сушарка для рук повинна бути правильно обрана, де потрібно грунтуватися на умови монтажу. Кожен клієнт компанії «inVol» отримує повну консультацію щодо подальшого вибору обладнання будь-якого типу з боку професіоналів.

Варто відзначити, що будь-який електричний прилад повинен використовуватись грунтуючись на інструкції від виробника. У такому випадку важливо звернути увагу на наступні пункти:

 1. Якщо настінна сушарка для рук має встановлені повітряні фільтри, то їх обов'язково потрібно чистити. Якщо обладнання використовується часто, то чистка повинна проводиться раз на місяць.
 2. Повітряні фільтри потрібно попередньо промити в воді, а після цього висушити. Не можна ставити вологі фільтри в конструкцію приладу, адже це може стати причиною його поломки.
 3. Не можна протирати поверхню сушки і використовувати при цьому лужні або кислотні матеріали.

Фахівці рекомендують при виборі сушарки для рук думати перш за все про здоров'я, а вже потім про вартість обладнання.

Сушарка для рук в туалет повинна бути обрана за умови врахування наступних різновидів даного обладнання:

 • Бюджетний варіант класичного типу. Даний тип сушарки проводиться зі спеціалізованого ABS пластику, а показник потужності часто не перевищує 2000 Вт. Найчастіше обладнання даної категорії встановлюється в лікарнях, магазинах або офісах. Сьогодні популярність такого виробу найбільша серед аналогів.
 • Антивандальні сушарки. Найчастіше вироби виконані з металу і є досить практичними у використанні. Вони стійкі до пошкоджень і встановлюються на спеціальні приховані кріплення, зняти які без підготовки неможливо.
 • Високошвидкісна сушарка для рук. Основна відмінність подібного типу обладнання полягає в проведенні роботи без нагрівального елементу, а швидкість виходу повітря становить близько 90 м / с. Даний варіант сушарок дозволяє істотно скоротити час сушіння рук і при цьому виключає необхідність великої витрати електроенергії.

Інтернет магазин сушарок для рук «inVol» пропонує своїм клієнтам наступні переваги:

 1. Тільки якісне обладнання перевірених виробників, яке має гарантію і всю необхідну документацію.
 2. Безкоштовна доставка по Україні своїм транспортом або службами доставки.
 3. Широкий асортимент обладнання на сайті і допомогу у виборі необхідного варіанту.

Якщо вам потрібна сушарка для рук недорого, то звернення в компанію «inVol» буде виправданим рішенням.