Донний клапан

Донный клапан Q-tap BLA F009M без перелива..
912 грн Без ПДВ: 912 грн
912 грн Без ПДВ: 912 грн
Донный клапан Q-tap BLA F009M-1 c переливом..
912 грн Без ПДВ: 912 грн
912 грн Без ПДВ: 912 грн
Донный клапан Q-tap F008 WHI Pop-up без перелива..
772 грн Без ПДВ: 772 грн
772 грн Без ПДВ: 772 грн
Донный клапан Q-tap F008-1 WHI Pop-up с переливом..
772 грн Без ПДВ: 772 грн
772 грн Без ПДВ: 772 грн
Донный клапан Q-tap F009 BLA Pop-up без перелива..
912 грн Без ПДВ: 912 грн
912 грн Без ПДВ: 912 грн
Донный клапан Q-tap F009-1 BLA Pop-up с переливом..
912 грн Без ПДВ: 912 грн
912 грн Без ПДВ: 912 грн
Донный клапан Q-tap Liberty ANT L03..
217 грн Без ПДВ: 217 грн
217 грн Без ПДВ: 217 грн
Донный клапан Q-tap Liberty CRM L03..
199 грн Без ПДВ: 199 грн
199 грн Без ПДВ: 199 грн
Донный клапан Q-tap Liberty ORO L03..
217 грн Без ПДВ: 217 грн
217 грн Без ПДВ: 217 грн
Донный клапан Bianchi Steel PLTINX364U00#000..
2377 грн Без ПДВ: 2377 грн
2377 грн Без ПДВ: 2377 грн
Донный клапан Potato P62-1 нажимной с переливом..
184 грн Без ПДВ: 184 грн
184 грн Без ПДВ: 184 грн
Донный клапан Potato P62 нажимной с переливом..
201 грн Без ПДВ: 201 грн
201 грн Без ПДВ: 201 грн
Донный клапан Q-tap L01..
55 грн Без ПДВ: 55 грн
55 грн Без ПДВ: 55 грн
Донный клапан Q-tap L02..
217 грн Без ПДВ: 217 грн
217 грн Без ПДВ: 217 грн
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Донний клапан

Якщо необхідно купити донний клапан в Києві, то сьогодні це зробити можна звернувшись в компанію «inVol». Заглушка такого типу виконує відразу кілька практичних функцій, серед яких варто відзначити:

 1. Економія води;
 2. Утримання невеликих предметів;
 3. Запобігання будь-яких запахів.

Більш того, донний клапан досить легко знімається і чиститься, тому обслуговувати його зручно. Дана деталь має відмінний зовнішній вигляд, який жодним чином не позначиться на загальному дизайні приміщення. Управління виконується буквально в один дотик, тому клапан максимально простий в експлуатації.

Донний клапан для умивальника являє собою спеціальну заглушку, яка при необхідності може перекрити злив води безпосередньо з раковини в сифон. Саме завдяки своєчасному перекриття зливу води можна забезпечити необхідну економію. Вперше донний клапан був придуманий в Англії, але англійці в той час спиралися далеко не тільки на необхідність економити воду. В англійських будинках раковини були укомплектовані змішувачем, та мали два окремо розташованих крана для холодної і відповідно гарячої води. Для змішування холодної та гарячої води було придумано спеціальний пристрій, який дозволяє закрити злив і відповідно наповнити резервуар водою.

Простий важіль або кнопка дозволяє закрити та відкрити донний отвір, що дозволяє не виходити воді. Деякі люди до сих пір використовують замість донного клапана просту пробку, але це зовсім незручно і при цьому не естетично. Деякі виробники сантехніки сьогодні поєднують донний клапан для ванної разом зі змішувачем, що в практичному використанні дуже зручно. При цьому варто відзначити, що донні клапани продаються в даному випадку найчастіше окремо.

Перед тим, як купити донний клапан в Україні, необхідно більш детально розглянути його різновиди, які представлені на ринку, а саме:

 • Важільний донний клапан. Устаткування подібного типу переважно поєднується зі змішувачем і продається в комплекті.
 • Донний клапан Push Open. Пристрої такого типу поставляються окремо і є сумісними з конструкцією змішувача.
 • Донний клапан Push and Open. Основна відмінність даної деталі полягає в простоті її установки, але при цьому користувач змушений буде намочити руку.

Донний клапан для раковини суміщений зі змішувачем сьогодні має найбільшу поширеність, адже їх конструкція утворює одне ціле. Для початку використання обладнання подібного типу, необхідно просто натиснути на важіль, який знаходиться за підставкою змішувача. Деякі виробники роблять даний важіль збоку безпосередньо від змішувача.

Донний клапан для мийки Push and Open також має ряд переваг, одним з яких є його швидша установка порівняно з тими, які йдуть разом зі змішувачем. Вибір даної деталі може бути проведено самостійно, а також при використанні допомоги професіоналів компанії «inVol». Купуючи товар в компанії «inVol» кожен клієнт отримує наступні переваги:

 1. Широкий асортимент різного устаткування для будинку і промисловості, включаючи донний клапан з переливом;
 2. Ціна на донний клапан є оптимальною, що стало можливим завдяки прямому співробітництву нашої компанії з виробниками;
 3. Безкоштовна доставка по всій території України власними транспортними засобами або службами доставки.

Клієнт отримує виключно якісне обладнання будь-якого типу, яке має повний комплект необхідної документації, включаючи гарантію від виробника і сертифікат відповідності чинним нормам.

Якщо необхідно придбати донний клапан для піддону душової кабіни, то більшість користувачів віддають перевагу пружинному механізму, який переважно ховається в латунну оболонку. Стандартний клапан передбачає розміщення в отворі з діаметром в 46 мм, при цьому загальний розмір зовнішнього контуру дорівнює 70 мм. Глибина посадки часто становить 50 мм, а корпус деталі подібного типу виготовляється з цинку. Донний клапан може бути встановлений не тільки на середні, а й на високі і відповідно низькі піддони.

Перед придбанням даної деталі варто відзначити наступні її відмінності за методом управління:

 • Автоматичний донний клапан. Управління конструкцією подібного типу виконується при використанні важеля, який розташовується безпосередньо на корпусі змішувача. Даний варіант обладнання відноситься до найбільш популярним з огляду на підвищений комфорт від його використання.
 • Механічний клапан. Закриття механічного клапана виконується рукою, шляхом натискання на кришку. Клапани механічного типу можуть бути встановлені на сифони не тільки безпосередньо в ванній або на душові піддони, а й в умивальники та біде.

Донні клапани відрізняються величезною різноманітністю відносно своїх дизайнерских рішень, незважаючи на те, що велика частина деталі прихована від виду. Отвір стабільно круглий, що також передбачає округлу форму і донного клапана, але в деяких випадках можна зустріти незвичайні вироби, які будуть дещо відрізнятися за своєю зовнішністю і мати при цьому незвичайну форму кришки. Якщо донний клапан поставляється в комплекті зі змішувачем, то його покриття буде відповідно ідентичним самому змішувачу. За умови покупки змішувача і клапана окремо, рекомендується зупинитися на хромованому варіанті. Купити недорого донний зворотний клапан можна звернувшись в компанію «inVol», де вам допоможуть зробити раціональний вибір. Для цього просто зателефонуйте на нашу гарячу лінію і професійний менеджер відповість на всі ваші запитання.