Тримач для паперових рушників

Тримач для паперових рушників

Кожна господиня хоче купити тримач для паперових рушників, що дозволяє забезпечити порядок на кухні, а також економити важливі квадратні метри. Більш того, паперові рушники завжди будуть під рукою, що дозволить при необхідності без проблем витерти руки, протерти жирну поверхню або очистити поверхню сковороди. Оскільки вартість аксесуара такого типу досить невелика, купити тримач для паперових рушників в Україні може кожен. Водночас проблема вибору необхідного варіанту обладнання є досить актуальною, що викликано великою кількістю найрізноманітніших моделей на ринку.

При виборі необхідного обладнання для умов приміщення вашого будинку, необхідно обов'язково визначити метод кріплення тримача, де існують такі варіанти:

  1. Настінний тримач для паперових рушників. Варіант обладнання подібного типу використовується в тому випадку, коли на столі приміщення кухні або на полицях усередині будинку небагато місця. Тримач встановлюється досить швидко і при цьому надійно. Для проведення якісного монтажу немає необхідності викликати фахівця.
  2. Настільний тримач. Установка тримача виконується практично на будь-яку поверхню всередині приміщення кухні. Розміри даного обладнання менше попереднього аналога, що також є його незаперечною перевагою.

Також варто відзначити, що вироби можуть бути зроблені з різних видів матеріалів. Найчастіше тримач для паперових рушників на кухню виробляється з металу. Даний варіант обладнання має максимальну міцність, а також простий в експлуатації. На ринку сьогодні присутні моделі з пластику, які мають відмінну якість і великий асортимент кольорових рішень. Це може бути надзвичайно корисно в тому випадку, коли дизайн приміщення кухні нестандартний і необхідно вибрати тримач для рушників необхідного кольору. При виникненні проблем з правильним вибором обладнання, кожен клієнт може розраховувати на допомогу фахівців компанії «inVol».

Не меншою популярністю користуються дерев'яні тримачі для паперових рушників, які виробляються переважно з довговічного бука або сосни. Все обладнання в інтернет магазині «inVol» має досить тривалий термін експлуатації, а часу на його догляд потрібна мінімальна кількість. У деяких випадках настільні варіанти обладнання виробляються відразу з декількох матеріалів, що дозволяє поліпшити не тільки зовнішній вигляд виробу, але і його функціональні можливості. 

Горизонтальний тримач для паперових рушників також можна використовувати і не за його прямим призначенням. Аксесуар такого типу може служити для зберігання фольги або харчової плівки. Це означає, що на підставку завжди можна прикріпити необхідні речі, що в свою чергу суттєво економить місце на кухні. Обов'язково варто враховувати інтер'єр самої кухні, під який рекомендується виконувати точний підбір обладнання. Якщо всередині приміщення віддається перевага металевим аксесуарам, то тримач для рулонних паперових рушників також повинен бути виконаний із металу.

Сьогодні споживчий ринок буквально переповнений різними варіантами паперових тримачів, де варто відзначити наступні відмінності в їх конструкції:

  • Моделі для використання під рулони;
  • Касетні моделі, які передбачають використання для окремих серветок;
  • Моделі передбачають необхідність ручного витягування серветки;
  • Автоматичні моделі, в яких серветки самі виїжджають.

Виходячи з основних особливостей моделей і застосовуваних при їх створенні видів рулонів, сьогодні тримач для кухонних паперових рушників може мати наступний вигляд:

  1. Універсальні варіанти, які виробляються переважно в класичному стилі і при цьому можуть бути використані для рулонів абсолютно різних розмірів;
  2. Тримачі паперових рушників з більшою місткістю. Припускають можливість використання відразу декількох упаковок.
  3. Антивандальні. Мають досить міцний сталевий корпус, який до того ж можна закрити при використанні замка. Найчастіше обладнання такого типу має в своїй конструкції спеціальний редуктор, який дозволяє нормувати подачу паперу, що в свою чергу перешкоджає її інтенсивному розмотуванню.
  4. Модель з розміщенням на підлозі. Виготовляється при використанні дроту зі сталі, яка часто застосовується в різних громадських санвузлах. На даній моделі можна розмістити досить великі рулони.

Кожен клієнт може придбати якісний утримувач для паперових рушників на стіну звернувшись в компанію «inVol». Якщо ви хочете придбати недорогі тримачі на стіну, то варіант з пластика підійде в більшості випадків, що також варто враховувати. Вибираючи між настінним і відповідно настільним варіантом обов'язково варто враховувати вартість обладнання. Ціни на тримачі для паперових рушників можуть відрізнятися в кожному магазині, але звернення до компанії «inVol» дозволить вам придбати якісне обладнання за оптимальною вартістю.

У даній категорії немає товарів.