Монокран

Oднокранник SW Delta 0222..
158 грн Без ПДВ: 158 грн
158 грн Без ПДВ: 158 грн
Кран приборный Imperial 1515-00 угловой 1/2..
79 грн Без ПДВ: 79 грн
79 грн Без ПДВ: 79 грн
Кран приборный Imperial 1515-01 угловой 1/2..
94 грн Без ПДВ: 94 грн
94 грн Без ПДВ: 94 грн
Кран приборный Imperial 1520-00 угловой 1/2х3/4..
94 грн Без ПДВ: 94 грн
94 грн Без ПДВ: 94 грн
Монокран с электронагревом GF (WCR)/E- 40-115..
712 грн Без ПДВ: 712 грн
712 грн Без ПДВ: 712 грн
Монокран с электронагревом GF (WCR)/E- 40-120..
989 грн Без ПДВ: 989 грн
989 грн Без ПДВ: 989 грн
Монокран с электронагревом GF (WHI)/E- 40-110..
712 грн Без ПДВ: 712 грн
712 грн Без ПДВ: 712 грн
Монокран с электронагревом Q-tap Elterna CRW 337..
929 грн Без ПДВ: 929 грн
929 грн Без ПДВ: 929 грн
Монокран с электронагревом Q-tap Elterna NKS 737..
1144 грн Без ПДВ: 1144 грн
1144 грн Без ПДВ: 1144 грн
Однокран Potato P4154 со стены..
224 грн Без ПДВ: 224 грн
224 грн Без ПДВ: 224 грн
Однокран SW Delta 270L..
107 грн Без ПДВ: 107 грн
107 грн Без ПДВ: 107 грн
Однокран для кухни Imperial 269-01..
261 грн Без ПДВ: 261 грн
261 грн Без ПДВ: 261 грн
Однокран для кухни Potato P4154-6..
250 грн Без ПДВ: 250 грн
250 грн Без ПДВ: 250 грн
Однокран для кухни Potato P4154-7..
250 грн Без ПДВ: 250 грн
250 грн Без ПДВ: 250 грн
Однокран для кухни Potato P904..
567 грн Без ПДВ: 567 грн
567 грн Без ПДВ: 567 грн
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)
Монокран

Перед тим, як відвідати магазин з метою купити монокран в Києві, необхідно більш детально розглянути особливості його установки і відповідно використання. Конструкція монокрану використовується з метою забезпечити приміщення водою з одною температурою, переважно подача виконується холодної води. Основна особливість обладнання подібного типу полягає в повній відсутності механізму, який відповідає за змішування. До корпусу виконується кріплення запірної арматури, яка має всього один вентиль або важіль, який використовується з метою забезпечення регулювання сили натиску. Найчастіше установка крана подібного типу виконується на кухні або на мийці рук всередині приміщення туалету.

Також варто відзначити можливість встановлення виробу подібного типу на дачі, відвідування якої найчастіше відбувається тільки в теплу пору року. Пристрій подібного типу має просту конструкцію щодо інших видів змішувачів, тому монокран для холодної води має меншу вартість і більш простий монтаж. В процесі вибору крана подібного типу необхідно орієнтуватися на місце його подальшої встановлення, що також істотно впливає на його вибір. Саме метод кріплення впливає на вибір форми крана, яка може бути наступною:

  • Довгий монокран для раковини;
  • Монокран для вмивальника короткого типу;
  • Високий монокран.

Якщо кран має досить високу форму гусака, то він використовується для кухні. Пристрій подібного типу забезпечує зручність при митті посуду і овочів. Також довгий кран дозволяє нормально набирати воду в каструлі, висота яких може бути найрізноманітнішою. Форма крана виключає необхідність сильно нахилятися, що в свою чергу робить процес роботи набагато простішим.

Короткий монокран прийнято використовувати переважно для умивальника, адже його висота дозволяє забезпечити необхідний комфорт для миття рук і процесу вмивання. Найчастіше його установка проводиться в громадських місцях, але для забезпечення повноцінного комфорту для людей раціонально виконувати установку змішувачів, які забезпечують подачу гарячої води. Довгі крани максимально раціонально використовувати для мийок, розмір яких досить великий. Завдяки тому, що злив може повертатися в різні боки, можна повноцінно виконувати контроль виливу води. Щоб забезпечити можливість комфортного регулювання потоку, використовується:

  1. Конструкція вентиля;
  2. Важільний механізм.

Монокран для мийки високого тиску з встановленою конструкцією важеля набагато зручніший з встановленим вентилем. Завдяки конструкції важеля можна забезпечити необхідний рівень напору буквально одним рухом. При цьому варто відзначити, що конструкція вентиля дозволяє максимально точно регулювати силу потоку води. Конструкція повороту зливу є обов'язковою при проведенні монтажу монокрана на мийку з встановленими двома раковинами.

Якщо ми розглядаємо монокран на одну воду, то його установка на повністю горизонтальну поверхню проводиться при використанні спеціальної гайки або шпильки, яка виступає в ролі фіксатора. Вона щільно притискає корпус пристрою безпосередньо до умивальника або раковині. Монокран для кухні також може бути закріплений різьбовим методом, кріплення якої дозволяє встановити кран на висновок водопровідної системи. Зараз обладнання подібного типу використовують для створення прихованих систем подачі води, тому настінний монокран є максимально затребуваним видом обладнання.

Більшість представлених на ринку варіантів монокранів виробляють з досить недорогих сплавів алюмінію або латуні. Монокран не використовується для роботи з високими температурами, тому до матеріалу його виробництва висувається істотно менше вимог. Основна вимога полягає в необхідності нормальної роботи в певному діапазоні показника тиску. Якість сплавів також може бути різноманітною, що в більшій мірі залежить від виробника. При цьому варто відзначити, що рекомендується віддавати перевагу кращим складам, що відповідно робить монокран для ванної більш дорогим.

Щоб забезпечити більш тривалий термін нормальної експлуатації, необхідно покрити поверхню при використанні спеціального напилення з хрому. Дане напилення дозволяє забезпечити повноцінний захист корпусу від виникнення передчасних корозійних процесів. Монокран для питної води латунного типу мають корпус кращої якості і відповідно володіють більшим терміном нормального використання. При цьому вартість даного обладнання також буде вищою. Латунні крани сьогодні менш поширені через більшу їх вартість, адже алюмінієві крани відмінно виконують всі свої основні функції.

Кожен клієнт може придбати монокран з душем при зверненні в компанію «inVol», де його чекають також наступні переваги:

  • Всі клієнти отримують повноцінну консультацію щодо вибору необхідного для них обладнання, де фахівці нашої компанії виконують підбір виходячи з умов використання;
  • Можливість вибору обладнання серед широкого асортименту представлених на сайті товарів;
  • Кожен товар має необхідну кількість документації від виробника, включаючи сертифікат якості і гарантію;
  • Безкоштовна доставка по всій території України з боку нашої компанії.

Звертаючись до компанії «inVol» ви можете бути впевнені в тому, що ціни на монокран будуть оптимальними і доступними завдяки співпраці з виробниками обладнання безпосередньо.