Змішувачі

Cмеситель для ванны Grohe Eurocube 23672001..
35290 грн Без ПДВ: 35290 грн
35290 грн Без ПДВ: 35290 грн
Cмеситель для ванны Hansgrohe Logis 71400000..
3173 грн Без ПДВ: 3173 грн
3173 грн Без ПДВ: 3173 грн
Grohe Eurosmart 30305DC0 смеситель для кухни с выдвижным изливом..
4774 грн Без ПДВ: 4774 грн
4774 грн Без ПДВ: 4774 грн
Oднокранник SW Delta 0222..
158 грн Без ПДВ: 158 грн
158 грн Без ПДВ: 158 грн
Potato P67-04 излив рефлекторный..
160 грн Без ПДВ: 160 грн
160 грн Без ПДВ: 160 грн
Аквадиммер Grohe 12433000..
1829 грн Без ПДВ: 1829 грн
1829 грн Без ПДВ: 1829 грн
Аквадиммер Grohe 47364000 для термостатического смесителя..
3098 грн Без ПДВ: 3098 грн
3098 грн Без ПДВ: 3098 грн
Аэратор GF (CRM) AR-24-15SB..
68 грн Без ПДВ: 68 грн
68 грн Без ПДВ: 68 грн
Аэратор GF (CRM) AR-24-2..
84 грн Без ПДВ: 84 грн
84 грн Без ПДВ: 84 грн
Аэратор GF AR-24 наружный..
7 грн Без ПДВ: 7 грн
7 грн Без ПДВ: 7 грн
Аэратор GF AR-24-12SB аэратор..
65 грн Без ПДВ: 65 грн
65 грн Без ПДВ: 65 грн
Аэратор GF AR-24-15SS аэратор..
80 грн Без ПДВ: 80 грн
80 грн Без ПДВ: 80 грн
Аэратор GF AR-24-2SR аэратор..
117 грн Без ПДВ: 117 грн
117 грн Без ПДВ: 117 грн
Аэратор Grohe 13926000..
428 грн Без ПДВ: 428 грн
428 грн Без ПДВ: 428 грн
Аэратор Grohe 13927000..
502 грн Без ПДВ: 502 грн
502 грн Без ПДВ: 502 грн
Показано з 1 по 15 із 1758 (118 сторінок)
Змішувачі

Комфортне проживання в будь-якому житловому будинку передбачає необхідність купити змішувач для ванни, що сьогодні можна зробити в найрізноманітніших магазинах. Водночас варто відзначити, що величезний асортимент обладнання подібного типу на ринку вносить свої корективи в процес вибору, роблячи його більш складним і незрозумілим для непідготовленої людини. На будівельному ринку сьогодні обладнання такого типу представлено у великій кількості варіацій, які мають певні функції, форми та інші параметри. Саме тому для правильного підбору необхідного обладнання рекомендується використовувати послуги допомоги професіоналів.

Купити змішувач для ванної в Києві сьогодні досить просто, адже існує велика кількість спеціалізованих магазинів, що пропонують даний вид обладнання. Серед великої кількості магазинів подібного типу варто відзначити компанію «inVol», яка надає для своїх клієнтів виключно якісне обладнання з наступними основними перевагами:

 1. Можливість оптових покупок за оптимальною вартістю;
 2. Доставка по всій території України;
 3. Повноцінна консультація для кожного клієнта і допомога у виборі необхідного обладнання;
 4. Можливість оплатити товар будь-яким зручним способом.

Навіть якщо вам необхідно купити змішувач для ванни з довгим виливом, завдяки широкому асортименту товарів компанія «inVol» допоможе вам в цьому. Варто відзначити, що в процесі вибору необхідного обладнання важливо враховувати використовуваний матеріал для його виробництва. Найчастіше в процесі виробництва використовується латунь, але в деяких випадках можна зустріти змішувачі з бронзи. Бюджетний варіант найчастіше передбачає використання силумінового сплаву, але найбільшу популярність має латунний змішувач для ванної. Латунь дуже практична у використанні, адже не схильна до виникнення корозійних процесів.

Більшість виробників попередньо покривають змішувачі при використанні певного матеріалу, що дозволяє істотно підвищити його міцність і відповідно поліпшити зовнішній вигляд. Серед використовуваних для цього матеріалів варто відзначити наступні:

 • Нікель. Має приємний блиск, але при цьому в деяких випадках може стати причиною виникнення алергічних реакцій у сприйнятливих до даного покриття людей.
 • Хром. Володіє приємним холодним блиском, а також дозволяє забезпечити повноцінний захист поверхні змішувача від мікробів і корозійних процесів.
 • Емаль. Покриття такого типу відрізняється різними колірними варіантами, але водночас досить крихке.

При необхідності купити змішувач для ванни з душем недорого, попередньо необхідно правильно вибрати необхідне його покриття, де раціонально використовувати поради професіоналів.

В процесі вибору обладнання подібного типу обов'язково варто враховувати конструкцію змішувача. Сьогодні виробники пропонують наступні її варіанти:

 1. Змішувач з термостатом для ванни;
 2. Кранбуксовий механізм;
 3. Одноважільний змішувач для ванни.

Всі перераховані вище варіанти обладнання мають певні переваги і недоліки при їх практичному використанні, що дуже важливо враховувати перед покупкою. Вибір оптимального варіанту повинен проводитися виключно за умови врахування індивідуальних запитів клієнта і відповідно особливостей приміщення.

Змішувач для ванни з нержавійки за умови встановленого термостата дозволяє забезпечити постійний показник температури у вбудованому обладнанні. Завдяки використанню термостата можна забезпечити:

 • Подачу води на виході встановленої користувачем температури, що дозволяє повністю виключити необхідність повторної регулювання;
 • Повноцінне усунення всіх перепадів температури за умови відкриття крана з водою іншими мешканцями будинку;
 • У процесі прийняття водних процедур повністю виключається різкий перепад температури.

Кран змішувач для ванної подібного типу дозволяє істотно підвищити комфорт від проживання в будинку і зокрема від використання ванної кімнати.

Змішувач для ванної кімнати типу важеля передбачає більш новий варіант обладнання, де впроваджуються найостанніші інженерні рішення в даній галузі. На сайті компанії «inVol» представлена ​​продукція тільки кращих брендів, які виробляють виключно якісне обладнання. Вартість подібного обладнання для клієнтів компанії «inVol» залишається оптимальною завдяки прямій співпраці з такими виробниками змішувачів:

 1. Gron;
 2. G-Ferro;
 3. Grohe;
 4. Haiba;
 5. Hansa;
 6. Hessa;
 7. OsL;
 8. Zerix.

Ціни на змішувачі для ванної в Україні сьогодні можуть досить сильно відрізнятися, де серед чинників варто відзначити не тільки технічні характеристики обладнання, а й правильний вибір магазина. Компанія «inVol» пропонує для своїх клієнтів лише актуальну вартість обладнання, а для більш детальної інформації ви можете зателефонувати на нашу гарячу лінію або залишити заявку на сайті.

Змішувачі для ванної та душу можуть мати певні відмінності щодо варіантів свого кріплення. Серед найбільш часто використовуваних видів змішувачів варто відзначити наступні варіанти:

 • Виразний змішувач для ванної. За своєю конструкцією є найбільш простим і водночас популярним.
 • Кріплення на стійку. Використовується для ванн, які знаходяться на певній відстані від стіни.
 • Підлогове кріплення. Застосовується досить рідко і переважно в дизайнерських проектах.

Вибір оптимального варіанту обладнання в повній мірі залежить від умов, де змішувач буде встановлений. Не варто також забувати про функціональність обладнання, що також необхідно враховувати при його виборі. Одним з важливих аспектів є метод перемикання між душем і відповідно виливом. Щодо здійснення функції подібного типу обладнання можна розділити на наступні види:

 1. Змішувачі з ексцентриковим механізмом;
 2. Картріджний механізм;
 3. Наявність в конструкції кульового девіатора;
 4. Змішувачі з корковим девіатором.

Сьогодні асортимент продукції на ринку змушує людей довгими годинами сидіти в інтернеті з метою вибрати оптимальний вид змішувача під певні умови його експлуатації. Варто відзначити, що звернувшись в компанію «inVol» ви здійсните даний вибір за допомогою послуг професіоналів набагато швидше.

Якщо ви не бажаєте контролювати стан лійки, то раціонально придбати змішувач для ванної з тропічним душем. Устаткування такого типу обладнано лійкою великого діаметру, яка подає воду досить великими краплями, що дозволяє створити враження перебування під тропічним дощем. Завдяки можливості вибору різної площі лійки, можна підібрати оптимальний варіант під будь-які умови експлуатації. Щоб досягти максимальної довговічності при використанні подібного типу обладнання, рекомендується віддавати перевагу змішувачів з латуні або бронзи.

Верхній душ може мати практично будь-яку форму, вибір якої залежить переважно від особистих переваг клієнта. При виборі форми верхнього змішувача також варто враховувати і дизайн приміщення ванної кімнати, що дозволить йому підкреслити загальну картину. Всі моделі змішувача обладнані регулятором потоку, а в деяких варіантах встановлюється термостат для повного контролю температурного режиму. Якщо вам необхідний змішувач для ванної з душем і лійкою, то компанія «inVol» допоможе вам.