Системи опалення

Балансировочный вентель Icma 1" 1/2 №С300..
2015 грн Без ПДВ: 2015 грн
2015 грн Без ПДВ: 2015 грн
Балансировочный вентель Icma 1" 1/4 №С300..
1829 грн Без ПДВ: 1829 грн
1829 грн Без ПДВ: 1829 грн
Балансировочный вентель Icma 2" №С300..
2945 грн Без ПДВ: 2945 грн
2945 грн Без ПДВ: 2945 грн
Балансировочный вентиль Icma 1" 1/2 №C299..
1901 грн Без ПДВ: 1901 грн
1901 грн Без ПДВ: 1901 грн
Балансировочный вентиль Icma 1" 1/4 №C299..
1628 грн Без ПДВ: 1628 грн
1628 грн Без ПДВ: 1628 грн
Балансировочный вентиль Icma 1" №C299..
1194 грн Без ПДВ: 1194 грн
1194 грн Без ПДВ: 1194 грн
Балансировочный вентиль Icma 1" №С300..
1302 грн Без ПДВ: 1302 грн
1302 грн Без ПДВ: 1302 грн
Балансировочный вентиль Icma 1/2" №C299..
930 грн Без ПДВ: 930 грн
930 грн Без ПДВ: 930 грн
Балансировочный вентиль Icma 1/2" №С300..
983 грн Без ПДВ: 983 грн
983 грн Без ПДВ: 983 грн
Балансировочный вентиль Icma 2" №C299..
2635 грн Без ПДВ: 2635 грн
2635 грн Без ПДВ: 2635 грн
Балансировочный вентиль Icma 3/4" №C299..
1085 грн Без ПДВ: 1085 грн
1085 грн Без ПДВ: 1085 грн
Балансировочный вентиль Icma 3/4" №С300..
1081 грн Без ПДВ: 1081 грн
1081 грн Без ПДВ: 1081 грн
Балансировочный клапан Danfoss AB-QM 1" 003Z1203..
3196 грн Без ПДВ: 3196 грн
3196 грн Без ПДВ: 3196 грн
Балансировочный клапан Danfoss AB-QM 1" 003Z1213..
3596 грн Без ПДВ: 3596 грн
3596 грн Без ПДВ: 3596 грн
Балансировочный клапан Danfoss AB-QM 1" 1/2 003Z1215..
7289 грн Без ПДВ: 7289 грн
7289 грн Без ПДВ: 7289 грн
Показано з 1 по 15 із 363 (25 сторінок)
Системи опалення

Купити систему опалення повітря, води для дому та квартири в Києві

Щоб купити систему опалення під певні умови, необхідно попередньо проконсультуватися з професіоналом в даній галузі. Робити цього не доведеться, якщо ви звертаєтеся в компанію «inVol», де професійні менеджери допоможуть вам зробити вибір правильно і раціонально. Компанія «inVol» дозволяє купити вішалки в Києві, де вибір клієнта проводиться виходячи з величезного асортименту продукції. Саме тому кожен бажаючий може вибрати потрібний йому вид обладнання, виходячи зі своїх потреб і умов його експлуатації.

Системи опалення для приватного будинку дозволяють створити всередині самого будинку належний рівень комфорту і затишку. Це дозволяє створити сприятливу атмосферу всередині приміщення будинку, яка не буде залежати від пори року і температури навколишнього середовища. У той же час варто відзначити необхідність правильного вибору системи опалення для житлового будинку, що сьогодні є однією з найбільш складних завдань. Від вибору виду системи опалення буде залежати велика кількість супутніх чинників. Схема системи опалення повинна бути обрана в індивідуальному порядку, що є одним з факторів її правильного функціонування. Системи опалення для квартири і відповідно системи опалення для заміського будинку сьогодні можуть бути розділені на певні види, а саме:

 1. Системи опалення повітря. Система має переважно високим показником ефективності в процесі роботи, а використовувати її досить просто. Нагрівання повітря здійснюється при використанні калорифера, який проганяє його і паралельно нагріває. Опалення передбачає необхідність використання певного обладнання для вентилювання повітря, а також для його зволоження. Ключовим мінусом системи такого типу є досить великий показник енерговитратності, великі габарити і висока вартість системи.
 2. Електричні системи опалення. Система передбачає адекватну вартість при її покупці та відповідно установці. Низька вартість передбачає досить великі фінансові витрати на електричну енергію. Прилади мають невелику вагу, а також просту конструкцію, що дозволяє встановити їх практично в будь-якому приміщенні. Установка системи опалення такого типу повинна виконуватися виключно професіоналами.
 3. Водяне опалення. Даний вид обладнання використовується в більшості випадків. Система активно застосовується в багатоквартирних будинках. Проводиться монтаж одного котла, від якого вже після виконується розводка великої кількості радіаторів. Ключовою перевагою системи такого типу є досить низька вартість їх обслуговування.

Також варто відзначити, що водяні системи опалення припускають можливість точного дотримання певного показника тиску в системі. Саме постійне підтримання заданого показника тиску всередині системи, є однією із найбільш важливих переваг. Сьогодні практично в усіх приміщеннях, які призначені для громадського проживання людей використовується саме система водяного опалення.

Електричні системи опалення закритого і відкритого типу

Сьогодні існує закрита система опалення, основна відмінність якої від відкритої полягає в її ізольованості від впливу різного типу чинників навколишнього середовища. Системи опалення закритого типу припускають практично обов'язкове використання циркуляційного насоса, який дозволяє примусово стимулювати рух теплоносія. Схема практично повністю позбавлена ​​великої кількості недоліків, які притаманні системі з відкритим контуром.

У закритій системі температурне розширення може бути компенсовано завдяки використанню спеціального мембранного розширювального бака, який під час нагрівання обов'язково повинен бути наповнений водою. У разі охолодження, вода з бака прямує в систему, що дозволяє стабільно тримати один показник тиску в контурі. Вся система є енергозалежною, тому, щоб здійснити повноцінну циркуляцію теплоносія, потрібно використовувати циркуляційний насос. Серед основних елементів, які відносяться до системи закритого контуру, можна відзначити наступні:

 • Котельне обладнання;
 • Термостатичний і повітряний клапани;
 • Трубопровідне устаткування і радіатори;
 • Розширювальний бак, який виходячи з особливостей своєї конструкції не буде контактувати з розширювальним баком;
 • Кульовий вентиль;
 • Клапан запобіжного типу;
 • Кріплення та фітинги;
 • Манометр.

У той же час варто відзначити, що існує також і відкрита система опалення, яка на даний момент найбільш проста і відповідно незалежна система. Варто зазначити, що відкрита система має виключно природною циркуляцією теплоносія, що стало можливим завдяки різниці температури контуру. Гаряча вода проходить в область з більш низьким тиском, в процесі чого втрачає свою температуру.

Розширювальний бак в конструкції опалювальної системи використовується з метою прийому зайвої кількості води. Бак відрізняється не повною герметичністю, що дозволяє забезпечити можливість воді випаровуватися. Саме через це необхідно постійно підтримувати її заданий рівень. Відкрита система не має на увазі необхідність використання в роботі насоса, що також робить її максимально простою. Загальна конструкція складається з наступних елементів:

 • Система трубопроводу;
 • Розширювальний бачок;
 • Радіатор;
 • Котельне обладнання.

Варто відзначити, що всередині системи не використовуються електричні котли. Перевага віддається газовим, дизельним, а також твердопаливним. Дані види котельного обладнання ви також можете придбати на сайті компанії «inVol».

Каталог систем опалення за вигідними цінами в інтернет магазині «inVol»

На нашому сайті представлено найрізноманітніше обладнання, де окремо варто виділити елементи наступного типу:

 1. Ходові клапани і приводи;
 2. Балансувальні вентилі;
 3. Геліосистеми;
 4. Гідрострілка;
 5. Зонні вентилі для опалювальних систем;
 6. Колектори для опалювальних систем;
 7. Елементи для забезпечення безпеки роботи системи;
 8. Манометри, термометри;
 9. Насосні групи;
 10. Термостати і змішувачі.

Більш того, варто відзначити, що це далеко не повний перелік обладнання, яке ви можете придбати на сайті нашої компанії.

Замовити системи для опалення житлового і заміського будинку з доставкою по Україні

Ціни на системи опалення в Україні сьогодні можуть істотно відрізнятися, на що впливає велика кількість різних параметрів. При цьому ви можете бути впевнені в тому, що звернення в компанію «inVol» забезпечить для вас тільки оптимальні ціни на обладнання будь-якого типу. Повний каталог систем опалення ви можете дізнатися на нашому сайті або зателефонувавши на гарячу лінію, що дозволить зв'язатися з професійним менеджером, який введе вас в курс справи і порадить, як саме зробити правильний вибір.

Будь-яка система опалення недорого обійдеться вам за умови використання послуг нашої компанії. Ми надаємо для кожного клієнта наступні переваги за умови співпраці з нами:

 • Доставка обладнання будь-якими зручними способами, включаючи можливість доставки при використанні послуг нашої компанії;
 • Можливість вибору оптимального для вас варіанту оплати;
 • Безкоштовна доставка і знижкові пропозиції при оптових покупках обладнання;
 • Можливість повноцінної консультації клієнта за обраним товару;
 • Допомога у виборі обладнання;
 • Повний комплект документації від виробника.

Інтернет магазин систем опалення «inVol» стабільно постачає своїм клієнтам тільки якісне обладнання в будь-яких кількостях.