Герметики

Герметик Multiseal 24 Unipak для скрытых утечек в системах отопления 2,5 л..
4891 грн Без ПДВ: 4891 грн
4891 грн Без ПДВ: 4891 грн
Герметик Multiseal F Unipak для скрытых утечек в системах отопления с антифризом 2,5 л..
7215 грн Без ПДВ: 7215 грн
7215 грн Без ПДВ: 7215 грн
Герметик Unipak Silicone 300 мл белый..
161 грн Без ПДВ: 161 грн
161 грн Без ПДВ: 161 грн
Герметик Unipak Silicone 300 мл прозрачный..
161 грн Без ПДВ: 161 грн
161 грн Без ПДВ: 161 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Герметики

У різних видах праці при ремонті, будівництві приміщень, автомобілів і монтажі сантехнічного обладнання застосовують силіконові герметики. Застосовують їх для запобігання протікання, герметизації різного роду з'єднань і примикань.

Силіконові герметики можна розділити на два типи:

  • Оцтові - під час застосування такого герметика відчувається запах оцту. З переваг такого герметика-низька цена.Із недоліків-не можна наносити на такі матеріали як: алюміній, мармур та інші матеріали з якими оцтова кислота може вступити в хімічну реакцію.
  • Нейтральні - крім силікону в такому герметике містяться різного роду домішки - оксиду, спиртова. Такі герметики можна застосовувати на різних матеріалах.Недостаток-висока вартість. Основні плюси силіконових герметиків: Стійкість до температур від -50 до +200 градусів. Можливість застосування на холодних і гарячих поверхнях; Прилипання (адгезія) до всіх матеріалів; Стійкість до ультрафіолетового випромінювання; Можливість застосування в різних погодних умовах; Еластичність після висихання.

У сантехнічних роботах силіконовий герметик застосовують для герметизації швів у ванних кімнатах, на кухнях, басейнах, санвузлах, в різного роду приміщеннях де підвищена вологість і є ризик виникнення грибка (цвілі).

При виборі герметика з силікону, керуйтеся своїми потребами: для якого приміщення буде використовуватись, чи буде постійний контакт з водою, колір герметика, термостійкість.

Дотримуючись простих рекомендацій ви підберете герметик який буде якісно, ​​довговічне і естетично зберігати свої властивості тривалий період.