Труби металопластикові

Бухта SD Plus 16..
18 грн Без ПДВ: 18 грн
18 грн Без ПДВ: 18 грн
Бухта SD Plus 16..
16 грн Без ПДВ: 16 грн
16 грн Без ПДВ: 16 грн
Бухта SD Plus 20..
21 грн Без ПДВ: 21 грн
21 грн Без ПДВ: 21 грн
Бухта SD Plus 20..
25 грн Без ПДВ: 25 грн
25 грн Без ПДВ: 25 грн
Бухта SD Plus 26..
41 грн Без ПДВ: 41 грн
41 грн Без ПДВ: 41 грн
Бухта SD Plus 26..
43 грн Без ПДВ: 43 грн
43 грн Без ПДВ: 43 грн
Труба металлопалстиковая PE-AL-PERT Icma №Р197 16х2м 500 м..
26 грн Без ПДВ: 26 грн
26 грн Без ПДВ: 26 грн
Труба металлопластиковая Ekoplastik d16 в бухте..
24 грн Без ПДВ: 24 грн
24 грн Без ПДВ: 24 грн
Труба металлопластиковая PE-AL-PERT Icma 16х2м 200 м №P197..
27 грн Без ПДВ: 27 грн
27 грн Без ПДВ: 27 грн
Труба металлопластиковая PE-AL-PERT Icma 16х2м 200 м №P199..
31 грн Без ПДВ: 31 грн
31 грн Без ПДВ: 31 грн
Труба металлопластиковая PE-AL-PERT Icma 20х2м 100 м №P197..
43 грн Без ПДВ: 43 грн
43 грн Без ПДВ: 43 грн
Труба металлопластиковая PE-AL-PERT Icma 20х2м 100 м №P199..
45 грн Без ПДВ: 45 грн
45 грн Без ПДВ: 45 грн
Труба металлопластиковая PE-AL-PERT Icma 26х3м 50 м №P199..
88 грн Без ПДВ: 88 грн
88 грн Без ПДВ: 88 грн
Труба металлопластиковая PE-AL-PERT Icma 32х3м 50 м №P199..
120 грн Без ПДВ: 120 грн
120 грн Без ПДВ: 120 грн
Труба металлопластиковая PE-Xc/Al/PE-Xb Icma 16х2мм 200 м №P193..
38 грн Без ПДВ: 38 грн
38 грн Без ПДВ: 38 грн
Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)
Труби металопластикові

Необхідність купити металопластикові труби виникає не тільки для обладнання системи водопроводу, але і для установки системи опалення. Раніше обладнання такого типу було дуже громіздким, але сьогодні незручні конструкції практично не використовуються. На зміну старому устаткуванню прийшли більш практичні і водночас дешеві металопластикові труби, установка яких стала набагато простішою.

Металопластикові труби для опалення створюються за спеціальною технологією, тому складаються відразу з декількох пластикових шарів. Дані шари поділяються на:

 1. Внутрішній шар;
 2. Зовнішній шар.

На даних шарах встановлюється армований шар, який виконаний із спеціальної алюмінієвої фольги. Кріплення фольги виконується безпосередньо на пластик при використанні для цього шару з клею. Завдяки металізованій фользі, металопластикові труби і фітинги захищені від негативного впливу високої температури. Також варто відзначити, що загальна конструкція при цьому є дуже стійкою до будь-яких деформацій, які можуть виникнути від розширення через вплив тепла.

Металопластикові труби для водопроводу мають цілий ряд переваг при їх використанні, а саме:

 • Надійність і довговічність при використанні. Даний тип виробів може нормально функціонувати більше 50 років.
 • Наявність антикорозійних властивостей. Металеві труби можуть бути схильні до корозії, що не властиво для металопластикового аналога. Таким чином труби не впливають на якість води і відповідно немає ризику виникнення засмічень через гладкість внутрішньої поверхні труби.
 • Водопровідні металопластикові труби стійко переносять будь-які механічні дії. З боку внутрішньої, а також зовнішньої поверхонь є міцний пластиковий шар, який виконує захисну функцію. Зсередини труба захищена від будь-яких можливих перепадів тиску і відповідно температурного режиму. Із зовнішнього боку обладнання повністю захищене від ударів і досить сильних натискань.
 • Металопластикові труби для водопостачання досить легко транспортувати і встановлювати. Будь-яка бухта за своєю вагою не перевищує декількох кілограм і відповідно може транспортуватися однією людиною. При необхідності провести установку, потрібно просто відрізати потрібну довжину при використанні ножиць або пилкою по металу. Процес установки виконується під кутом.
 • Металопластикові труби для каналізації відмінно утримують тепло. Стандартна труба з металу дуже схильна до втрат тепла, а пластикова водночас має максимальну ефективність. Тобто процес переміщення рідини виконується з вихідною температурою.
 • Оптимальна вартість. Ціни на металопластикові труби в Україні сьогодні є дуже доступними за умови звернення до компанії «inVol».

Купити металопластикові труби в Києві кожен клієнт може звернувшись в компанію «inVol». Придбане обладнання часто має наступне виконання:

 1. Виробляється із зшитого поліетилену, завдяки якому робоча температура становить +95 градусів;
 2. Максимальний показник робочої температурі +110 градусів;
 3. Може без проблем витримувати високий показник тиску води, а саме до 10 бар;
 4. Має низький гідросупротив, тому навіть за умови встановленого невеликого діаметра трубопроводу, потік води залишається на стандартному рівні.

Металопластикові труби для теплої підлоги дозволяють провести установку такого типу обладнання максимально швидко і зручно. Тепла підлога часто може бути використана в якості основного джерела опалення всередині будинку, тому важливо забезпечити мінімальні температурні втрати при його використанні, що дозволяє досягти саме встановлення металопластикових труб.

Кожен бажаючий придбати якісне обладнання для свого будинку, включаючи металопластикові труби, може звернеться в компанію «inVol». Для кожного клієнта ми надаємо наступні переваги при купівлі будь-якого товару:

 1. Стабільно висока якість обладнання, яке поставляється до нас безпосередньо від виробника;
 2. Безкоштовна доставка по всій території України будь-якими зручними для клієнта методами;
 3. Можливість вибору оптимального методу оплати;
 4. Широкий асортимент обладнання будь-якого типу;
 5. Оптимальна вартість.

На нашому сайті представлені різні металопластикові труби ціна за метр яких підійде практично для кожного клієнта.

Вибір оптимального варіанту обладнання передбачає необхідність звернути увагу на виробника даної продукції. Виробник завжди вказує всю необхідну інформацію про свій товар, включаючи його основні технічні характеристики і відповідно переваги. Також варто відзначити, що сьогодні виробники також вказують основні рекомендації щодо сфери застосування обладнання. Завжди потрібно віддавати перевагу трубопроводу, який не може розсиплеться. Устаткування подібного типу має відмінні показники гнучкості і може використовуватися протягом довгих років.

Варто відзначити ще один важливий факт, металопластикові труби абсолютно не пропускають кисень, що в свою чергу виключає ймовірність накопичення в системі повітря. Ця проблема була актуальною багато років і істотно знижувала ефективність опалення, а отже і температура всередині приміщення була нижче. Використовуючи металопластикові труби вдалося повністю виключити дану проблему і нормально використовувати обладнання. Актуальний прайс лист на металопластикові труби представлений на нашому сайті, більш детальну інформацію ви можете отримати зателефонувавши на нашу гарячу лінію.