Труби та фітинги для внутрішньої каналізації

АБУ Интерпласт 110, 180°..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
АБУ Интерпласт 110, 45°..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
АБУ Интерпласт 110, 90°..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
АБУ эксцентрик Интерпласт 110, 180°..
62 грн Без ПДВ: 62 грн
62 грн Без ПДВ: 62 грн
Воздушный клапан PPR TA Sewage 110..
86 грн Без ПДВ: 86 грн
86 грн Без ПДВ: 86 грн
Воздушный клапан PPR TA Sewage 50..
64 грн Без ПДВ: 64 грн
64 грн Без ПДВ: 64 грн
Воздушный клапан Интерпласт 110..
112 грн Без ПДВ: 112 грн
112 грн Без ПДВ: 112 грн
Воздушный клапан Интерпласт 50..
53 грн Без ПДВ: 53 грн
53 грн Без ПДВ: 53 грн
Грибок вентиляционный PPR TA Sewage 110..
61 грн Без ПДВ: 61 грн
61 грн Без ПДВ: 61 грн
Грибок вентиляционный PPR TA Sewage 50..
46 грн Без ПДВ: 46 грн
46 грн Без ПДВ: 46 грн
Грибок вентиляционный Интерпласт 110..
88 грн Без ПДВ: 88 грн
88 грн Без ПДВ: 88 грн
Грибок вентиляционный Интерпласт 160..
94 грн Без ПДВ: 94 грн
94 грн Без ПДВ: 94 грн
Грибок вентиляционный Интерпласт 50..
59 грн Без ПДВ: 59 грн
59 грн Без ПДВ: 59 грн
Грибок вентиляционный ПВХ 110 мм..
45 грн Без ПДВ: 45 грн
45 грн Без ПДВ: 45 грн
Заглушка PPR TA Sewage 110..
15 грн Без ПДВ: 15 грн
15 грн Без ПДВ: 15 грн
Показано з 1 по 15 із 523 (35 сторінок)
Труби та фітинги для внутрішньої каналізації

Правильно вибрати, а також купити труби і фітинги для внутрішньої каналізації найчастіше вкрай необхідно для будь-якої каналізаційної системи. Сьогодні обладнання подібного типу присутнє у продажу в широкому асортименті варіантів, але споживача логічно цікавить переважно співвідношення вартості обладнання і його якості. На підсумковий показник вартості впливають такі пункти:

 1. Використовуваний для виробництва матеріал;
 2. Популярність виробника.

На сьогоднішній день обладнання має кілька основних видів відносно його використання, а саме:

 • Для внутрішньої роботи, колір яких сірий;
 • Для виконання зовнішніх робіт оранжевого кольору.

Пластикові труби для внутрішньої каналізації і відповідно для зовнішньої, обов'язково передбачають необхідність використання фітингів з метою забезпечити якісне з'єднання. Варто відзначити, що забезпечити нормальне з'єднання з повним дотриманням необхідних показників герметичності можна тільки при використанні якісного обладнання.

Труби для внутрішньої каналізації використовуються найчастіше з поліпропілену. Причина використання даного матеріалу викликана його основними перевагами, серед яких варто зазначити наступні:

 1. Повна хімічна інертність;
 2. Стійкість до виникнення будь-яких процесів гниття;
 3. Високий запас міцності і стійкість до виникнення внутрішнього зносу;
 4. Невелика вага і повна екологічна безпека.

Також варто відзначити, що однією з переваг даного виду трубопроводу вважається його порівняно невисокий показник вартості щодо аналогів з металу. Даний вид обладнання характеризується простотою встановлення і при цьому широким асортиментом, що дозволяє протягом мінімального періоду часу провести збірку абсолютно будь-якої конфігурації. Це дуже актуально не тільки в побутовому використанні, але і в промислових цілях, де дуже часто на перше місце виходить саме швидкість здійснення роботи.

У побутовому використанні часто необхідно використовувати труби для внутрішньої дощової каналізації, яка представляє собою повноцінну систему труб, по яких дощова вода рухається безпосередньо в каналізаційний колектор. Завдяки раціональному розміщенню каналізації і відповідно вибору для неї якісних труб, вдається повністю уникнути можливого накопичення води на даху приміщення і відповідно уникнути можливого її стікання з краю, що в більшості випадків стає причиною поступового намокання стіни.

Поліпропіленові труби для внутрішньої каналізації застосовуються в більшості випадків саме через їх основних переваг. Внутрішня каналізація сьогодні активно використовується в найрізноманітніших багатоповерхових будівлях, які відрізняються великим розміром. Щоб забезпечити максимально якісний збір води з плоскої покрівлі, раціонально використовувати прийомні воронки. Дані воронки мають спеціальні захисні решітки, які не дають потрапити всередину сторонніх предметів і найрізноманітнішого сміття. Труби для внутрішньої зливової каналізації складають загальну систему, яка може бути розділена на кілька видів:

 • Самотічна. В системі такого типу вода йде з даху і тече по трубопроводу поряд з повітрям. В даному випадку труба повинна мати досить великий діаметр, що допоможе в повній мірі забезпечити необхідний показник пропускної здатності магістралей.
 • Сифонна. Система такого типу є комбінованою, а саме за умови невеликої кількості опадів функціонує в якості самопливної. Коли кількість води починає стрімко збільшуватися, стояки повністю заповнюються, після чого всередині стояка починає утворюватися знижений тиск. Повітря всередину трубопроводу практично не надходить, що досягається завдяки встановленим всередині системи обладнання під назвою відсікач.

На сайті компанії «inVol» кожен клієнт може придбати будь-який вид необхідного йому каналізаційного обладнання, включаючи фітинги для внутрішньої каналізації від виробника.

Інтернет магазин «inVol» надає для кожного клієнта широкий вибір необхідного йому устаткування, вибір якого виконується в індивідуальному порядку. Більш того, фахівці нашої компанії надають повноцінну консультацію наших клієнтів щодо вибору необхідного їм обладнання з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення, де обладнання буде використано. Також варто відзначити, що кожен наш клієнт отримує цілий ряд переваг при зверненні в нашу компанію, серед яких варто відзначити наступні основні пункти:

 1. Тільки висока якість всього обладнання;
 2. Оптимальна вартість товарів на сайті нашої компанії;
 3. Можливість безкоштовної доставки обладнання для наших клієнтів;
 4. Гарантія від виробника;
 5. Наявність документів, що підтверджують відповідність обладнання всім діючим стандартам якості.

Для більш детальної інформації щодо необхідного вам обладнання, ви можете використовувати каталог на труби для внутрішньої каналізації на нашому сайті або зателефонувати на гарячу лінію нашої компанії. Фахівці нашої компанії можуть без проблем надіслати актуальний каталог продукціі вам на пошту або обговорити необхідне вам обладнання в телефонному режимі.

Останнім часом набирають популярність шумопоглинаючі труби для внутрішньої каналізації, які мають цілий ряд позитивних властивостей при їх грамотному виборі і відповідно використанні. Текуча по трубах вода всередині приміщення будинку може істотно порушити комфорт від проживання в ньому, а проблема такого типу останнім часом виникає все частіше і впорається з нею допомагають шумопоглинаючі труби для внутрішньої каналізації. Шум всередині каналізаційного трубопроводу виникає від струсу через переміщення потоків води, що в свою чергу викликає коливання і відповідно вібрації.

Варто зазначити, що для виробництва безшумного каналізаційного трубопроводу використовуються труби обов'язково з товстими стінками, які зроблені з поліпропілену. Матеріал такого типу включає в себе різноманітні мінеральні речовини, що дозволяє істотно збільшити молекулярну вагу і як наслідок показник вібрації всередині системи гаситься і не поширюється безпосередньо на елементи для кріплення. Деталі кріплення грають також важливу роль всередині системи трубопроводу, тому раціонально купити фітинги для внутрішньої каналізації в Києві тільки у перевіреного магазину.

Серед основних переваг використання безшумної каналізації варто відзначити наступні пункти:

 • Відмінний показник звукоізоляції;
 • Високий показник зносостійкості складових трубопроводу;
 • Порівняно невелика вага конструкції;
 • Простота в монтажу обладнання;
 • Можливість вибрати вироби з найрізноманітнішими варіантами колірних рішень.

Труби і фітинги ПВХ для внутрішньої каналізації такого типу є обов'язковими її складовими, тому до їх вибору необхідно підходити максимально відповідально. Ми враховуємо всі особливості розміщення трубопроводу в індивідуальному порядку і відповідно допомагаємо нашим клієнтам зробити раціональний вибір.

Ціни на труби і фітинги для внутрішньої каналізації в Україні сьогодні можуть істотно відрізнятися під впливом цілої низки чинників, але компанія «inVol» надає для своїх клієнтів оптимальну вартість обладнання, що досягається завдяки безпосередній співпраці з виробниками. Саме тому купити труби для внутрішньої каналізації в Києві стало набагато простіше, адже компанія «inVol» допоможе вам в цьому.