Обжимний фітінг

Кран шаровой Valve 16х1/2", внутренняя резьба..
54 грн Без ПДВ: 54 грн
54 грн Без ПДВ: 54 грн
Кран шаровой Valve 16х1/2", наружная резьба..
57 грн Без ПДВ: 57 грн
57 грн Без ПДВ: 57 грн
Кран шаровой Valve 16х16..
69 грн Без ПДВ: 69 грн
69 грн Без ПДВ: 69 грн
Кран шаровой Valve 20х20..
104 грн Без ПДВ: 104 грн
104 грн Без ПДВ: 104 грн
Кран шаровой Valve 20х3/4", внутренняя резьба..
81 грн Без ПДВ: 81 грн
81 грн Без ПДВ: 81 грн
Кран шаровой Valve 20х3/4", наружная резьба..
84 грн Без ПДВ: 84 грн
84 грн Без ПДВ: 84 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø16..
112 грн Без ПДВ: 112 грн
112 грн Без ПДВ: 112 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø16х1/2" ВР..
90 грн Без ПДВ: 90 грн
90 грн Без ПДВ: 90 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø16х1/2" НР..
90 грн Без ПДВ: 90 грн
90 грн Без ПДВ: 90 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø20..
174 грн Без ПДВ: 174 грн
174 грн Без ПДВ: 174 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø20х1/2" ВР..
97 грн Без ПДВ: 97 грн
97 грн Без ПДВ: 97 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø20х1/2" НР..
102 грн Без ПДВ: 102 грн
102 грн Без ПДВ: 102 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø20х3/4" ВР..
128 грн Без ПДВ: 128 грн
128 грн Без ПДВ: 128 грн
Кран шаровой обжимной SD Forte Ø20х3/4" НР..
124 грн Без ПДВ: 124 грн
124 грн Без ПДВ: 124 грн
Крестовина SD 16х16х16х16..
113 грн Без ПДВ: 113 грн
113 грн Без ПДВ: 113 грн
Показано з 1 по 15 із 145 (10 сторінок)
Обжимний фітінг

Щоб купити обтискний фітинг, якість якого буде на високому рівні, необхідно проаналізувати всі пропозиції на ринку, але в першу чергу потрібно розбиратися в конструктивних особливостях даного типу обладнання. Дуже часто необхідність у використанні фітингів виникає в ситуації, коли потрібно з'єднати всі складові трубопроводу в одне ціле. Більш того, шматки трубопроводу потрібно не просто зістикувати, а зробити це правильно, адже будь-яка магістраль має повороти і розгалуження.

Якщо ми розглянемо основні види сполучних фітингів, то варто відзначити наступні основні категорії:

 1. З'єднувальні. Устаткування такого типу забезпечує багаторазову ремонтопридатність практично будь-якої системи трубопроводу. Дані сполуки дозволяють велику кількість разів розбирати і відповідно збирати магістраль при повній відсутності шкоди для складових її елементів.
 2. Обтискові з'єднання. Дані сполуки можна використовувати повторно, але тільки обмежену кількість разів і при цьому потрібно використовувати муфти або прокладки. Дані з'єднувальні елементи за своєю вартістю нижче за попередній варіант обладнання. У деяких випадках використовується обжимний фітинг під зварювання, який дозволяє забезпечити максимальну міцність і відповідно герметичність з'єднання.
 3. Прес-фітинги. З'єднання при використанні даних фітингів одноразове.

В цілому варто відзначити, що фітинги представляють собою спеціальні вироби, які застосовуються для з'єднання трубопроводу різного діаметру. Використання фітингів виправдано в абсолютно будь-якій трубопровідній системі, а стикування труб при використанні даного функціонального елемента є достатньо надійним.

Обжимний фітинг для металопластикових труб сьогодні користується особливою популярністю через свої особливості та переваги, серед яких варто відзначити наступні пункти:

 • Установка даного функціонального елемента вкрай проста;
 • Високий показник міцності і надійності;
 • Міцність з'єднання трубопроводу;
 • Економічність у використанні;
 • Тривалий термін експлуатації.

Фітинги подібного типу можна використовувати відразу кілька раз, тобто після стикування труб їх можна роз'єднати. При цьому всі елементи фітингів залишаються цілими, що дозволяє нормально використовувати обладнання в майбутньому. За умови установки сталевого трубопроводу, трубний обжимний фітинг не вимагає застосування додаткових інструментів.

Обтискні фітинги мають певну класифікацію в залежності від типу трубопроводу, яка виглядає наступним чином:

 1. Обжимний фітинг для сталевих труб.
 2. Обжимний фітинг для мідних труб.
 3. Обжимний фітинг для зшитого поліетилену.

Відповідно вибір певного виду фітинга залежить від умов його використання та виду трубопроводу. Купити обтискний фітинг в Києві кожного клієнта допоможе компанія «inVol». Ми працюємо на ринку послуг подібного типу вже досить давно і тому наші клієнти гарантовано отримують наступні переваги при співпраці:

 • Тільки висока якість обладнання, що підтверджується повним комплектом документів від виробника, включно з гарантією.
 • Оптимальні ціни на фітинг сталевий обжимний на трубу, що досягається співпрацею з виробником безпосередньо.
 • Доставка обладнання по всій території України.

Кожен клієнт компанії «inVol» отримує повну консультацію щодо вибору необхідного йому устаткування з боку фахівців нашої компанії.

Якщо ми розглянемо з'єднання поліетиленових труб низької щільності, то саме обжимний фітинг в даному випадку є оптимальним варіантом. Найчастіше труби такого типу використовуються для транспортування води або інших рідин за умови показника тиску до 16 бар. Обтискні фітинги виробляються з матеріалів, які стійко переносять будь-який вплив хімічних засобів.

Умови використання обтискних фітингів виглядають наступним чином:

 1. За умови діаметра труби до 63 сантиметрів і температури +20 градусів, вони без проблем витримують тиск до 16 бар.
 2. У разі підвищення температури вище 20 градусів, показник допустимого тиску не повинен перевищувати 10 бар.
 3. Обжимний фітинг може без проблем витримувати температуру до 100 градусів.

При більш високих значеннях температури робочого середовища раціонально використовувати обжимний фітинг для високого тиску. Обов'язково варто відзначити, що перед початком установки фітингів обов'язково потрібно обробити місця з'єднання трубопроводу. Труба обов'язково потрібно обрізати під прямим кутом, а з зовнішнього боку потрібно зняти фаску. Для більш детальної інформації щодо даного виду обладнання, ви можете вивчити каталог обтискних фітингів, який представлений на сайті компанії «inVol».

Варто зазначити, що сьогодні обжимний фільтр для троса активно використовується в наступних будівельних конструкціях:

 • Конструкції рекламного призначення;
 • Створення розтяжок для опор і веж;
 • Виробництво декорацій будь-якого типу;
 • Застосування в якості опорної частини різних елементів архитектурного типу.

Величезне значення має можливість використання обладнання в умовах підвищеної вологості і навіть на морських судах, що робить конструкцію фитинга універсальної. У гідравлічному обладнанні також може бути використаний даний вид деталей. Обжимний фітинг для гідравлічної машини також є на сайті компанії «inVol».

Щодо особливостей монтажу варто відзначити, що фітинги відрізняються за своєю конструкцією між собою в такий спосіб:

 1. Корпус. Виробництво корпусу виконується з традиційних видів металів, а саме міді та латуні. Латунний обжимний фітинг сьогодні є найбільш популярним варіантом, що викликано переважно його технічними характеристиками.
 2. Гільза. Це основний елемент конструкції фітинга, завдяки якому його можна поєднувати з трубою. Гільза стискається навколо труби і фіксує її максимально надійно.
 3. Кліпса. Завдяки кліпсі вдається поєднати гільзу з корпусом, а сама кліпса має форму кільця. Виготовляється дана кліпса переважно з м'яких матеріалів і використовується в якості прокладки, запобігаючи при цьому будь-якому поширенню гальванічного струму.

Обтискні фітинги представляють собою відмінне рішення для систем з високим показником тиску і при цьому можуть використовуватися при досить високій температурі робочого середовища. Також дуже важливо, що термін служби подібного типу з'єднань приблизно однаковий з терміном нормальної експлуатації трубопроводу. Саме тому можна зробити висновок, що заміна фітингів протягом усього періоду роботи трубопроводу не буде потрібно, що дуже зручно. Раніше була необхідність заміни елементів кріплення, що також потребувало додаткових фінансових витрат.

Сьогодні при виборі фітингів дуже важливо правильно підібрати виробника обладнання. Завдяки співпраці з виробниками обладнання напряму, компанія «inVol» забезпечує для своїх клієнтів прийнятну вартість будь-якого типу обладнання. Саме тому ціни на обтискні фітинги в Україні є оптимальними, що підтверджує велика кількість клієнтів нашої компанії. Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати фітинги будь-якого типу, то професійні менеджери нашої компанії допоможуть вам. Ми маємо практичний досвід використання обладнання, тому можемо допомогти кожному із наших клієнтів.