Латунні фітинги

Бессварное соединение SD Plus 21х1/2"..
34 грн Без ПДВ: 34 грн
34 грн Без ПДВ: 34 грн
Вентиль латунный 15х1/2"..
40 грн Без ПДВ: 40 грн
40 грн Без ПДВ: 40 грн
Вентиль латунный 15х1/2"..
31 грн Без ПДВ: 31 грн
31 грн Без ПДВ: 31 грн
Вентиль латунный 15х1/2"..
38 грн Без ПДВ: 38 грн
38 грн Без ПДВ: 38 грн
Вентиль латунный 15х1/2" с накидной гайкой..
34 грн Без ПДВ: 34 грн
34 грн Без ПДВ: 34 грн
Вентиль латунный 15х1/2", внутренняя резьба..
49 грн Без ПДВ: 49 грн
49 грн Без ПДВ: 49 грн
Вентиль латунный 20х3/4"..
44 грн Без ПДВ: 44 грн
44 грн Без ПДВ: 44 грн
Вентиль латунный 20х3/4"..
39 грн Без ПДВ: 39 грн
39 грн Без ПДВ: 39 грн
Вентиль латунный 20х3/4"..
51 грн Без ПДВ: 51 грн
51 грн Без ПДВ: 51 грн
Вентиль латунный 20х3/4" с накидной гайкой..
42 грн Без ПДВ: 42 грн
42 грн Без ПДВ: 42 грн
Вентиль латунный 20х3/4", внутренняя резьба..
63 грн Без ПДВ: 63 грн
63 грн Без ПДВ: 63 грн
Вентиль латунный 25х1"..
58 грн Без ПДВ: 58 грн
58 грн Без ПДВ: 58 грн
Вентиль латунный 25х1", внутренняя резьба..
95 грн Без ПДВ: 95 грн
95 грн Без ПДВ: 95 грн
Вентиль латунный 32х1" 1/4..
110 грн Без ПДВ: 110 грн
110 грн Без ПДВ: 110 грн
Вентиль латунный 40х1" 1/2..
270 грн Без ПДВ: 270 грн
270 грн Без ПДВ: 270 грн
Показано з 1 по 15 із 609 (41 сторінок)
Латунні фітинги

Перед тим, як купити латунний фітинг треба розуміти, що деталь такого типу є однією з найбільш популярних для з'єднання деталей трубопроводу. Відразу після своєї появи, латунний фітинг пройшов відразу кілька етапів розвитку, що сьогодні дозволяє використовувати його в самих різних галузях. Виходячи з основних фізико-хімічних властивостей транспортованого всередині трубопроводу речовини можна зробити висновок, що фітинги підрозділяються на наступні основні види:

 1. Латунний фітинг для води;
 2. Латунний фітинг для газового середовища.

Будь-який різьбовий латунний фітинг необхідний для використання в середовищі з максимальним показником тиску до 16 бар. За умови здійснення транспортування пара, показник номінального тиску не повинен перевищувати 10 бар.

Популярність обладнання подібного типу обумовлена ​​тим, що дані види деталей абсолютно не піддаються виникненню корозійних процесів і відповідно можуть бути використані повторно. При цьому важливо розуміти, що будь-який з'єднувальний латунний фітинг може піддаватися виникненню корозії в тому випадку, коли пошкоджується його захисний шар. Саме тому повторна установка однієї деталі вкрай не рекомендована.

Спосіб з'єднання даного виду деталей також впливає на їх класифікацію, яка виглядає наступним чином:

 • Обтискові елементи;
 • Різьбові фітинги.

Різьбовій варіант є найбільш популярним, що викликано переважно простотою його установки. Варто зазначити, що в залежності від конструкції, установка може проводиться на зовнішній і відповідно на внутрішній стороні труби. При цьому різьблення труби повинна бути відповідного розміру.

Обжимний варіант латунного фітинга має істотну відмінність від аналога в тому, що не має різьблення, а кріплення труби здійснюється при використанні спеціальних пристосувань. Зручність даних пристосувань викликана тим, що вони дозволяють забезпечити герметичне з'єднання і при цьому не використовуючи будь-яких додаткових інструментів. Раціонально відзначити, що в комплекті з фітингом йде також і спеціальний набір ущільнювачів і відповідно кріплень. З'єднання фітингів може мати свої переваги в певних ситуаціях, тому підбір оптимального варіанту проводиться в індивідуальному порядку. Навіть якщо вам необхідний фітинг латунний для пайки, ви можете знайти його на сайті компанії «inVol».

Завдяки грамотному поєднанню вартості і якості виробу, його можна активно використовувати при спорудженні найрізноманітніших видів трубопроводу, а саме:

 1. Система опалення приміщення;
 2. Гаряче, а також холодне водопостачання;
 3. Подача всередину приміщення природного або скрапленого газу;
 4. Спорудження технологічних промислових конструкцій;
 5. Для грамотного створення системи поливу в сільському господарстві.

Основні функції фітингів визначаються його конструктивними особливостями. Сьогодні можна відзначити наявність відразу кількох основних груп латунних виробів які використовуються для здійснення завдань будь-якого типу. Щоб забезпечити максимально якісне з'єднання ділянок трубопроводу, раціонально використовувати згони, штуцери або муфти. Перехідники та футорки раціонально застосовувати з метою забезпечення переходу з зовнішньої різьби на внутрішню.

Дуже часто необхідно правильно підключити шланг в систему поливу, для чого прийнято використовувати штуцери з пристосованою однією стороною для нарізного сполучення, а інша сторона при цьому обладнана спеціальним профілем під шланг. Штуцери для баків з одного боку мають стандартне різьблення, а відповідно інша сторона використовується для кріплення з баком шляхом застосування контргайки або еластичної прокладки.

Відводи, трійники і хрестовини часто використовуються для зміни напрямку транспортування рідини або газу. Завдяки правильному застосуванню даної групи фітингів вдається спорудити складні конструкції трубопровідних систем або об'єднати декілька систем в одну.

Щоб купити латунний фітинг в Києві, необхідно попередньо підібрати не тільки саму деталь щодо методів її використання, але при цьому грамотно вибрати місце для покупки. Інтернет магазин фітингів «inVol» допоможе кожному клієнту придбати обладнання будь-якого типу з наступними основними перевагами:

 • Доставка придбаного товару по всій території України;
 • Можливість вибору зручного для клієнта варіанту оплати товару;
 • Тільки якісне обладнання, яке має повний комплект документації;
 • Можливість оптових закупівель обладнання по індивідуально підібраним для кожного клієнта цінами;
 • Гарантія на будь-який товар безпосередньо від його виробника.

Крім перерахованих вище переваг, компанія «inVol» надає для кожного клієнта детальну консультацію щодо необхідного йому товару в індивідуальному порядку.

Останнім часом все частіше потрібно купити якісний латунний фітинг для насосної станції, який потрібен для якісного підключення насосної станції і відповідно для забезпечення стабільної подачі рідини безпосередньо з ємності або зі свердловини. Фітинг такого типу використовується для підключення насосної станції безпосередньо до системи водопроводу або до опалювального баку. Грамотне підключення до насосної станції є дуже важливим кроком на шляху до комфортного проживання всередині приміщення.

Ціни на латунні фітинги в Україні можуть дещо відрізнятися, де основними чинниками, що впливають на ціноутворення є наступні пункти:

 1. Вид фитинга щодо його конструктивних особливостей;
 2. Країна і компанія виробник деталей;
 3. Матеріал виробництва.

У будь-якому випадку, звернення в компанію «inVol» дозволить вам придбати обладнання максимально вигідно, без шкоди при цьому для його якості. Наша компанія гарантує кожному клієнту справжність усіх виробів і відповідність зазначеним у документації технічними параметрами. На нашому сайті представлений широкий асортимент продукції будь-якого типу, включаючи компресійний забивний латунний фітинг, з пошуком якого сьогодні багато клієнтів відчувають ряд проблем.

Будь-який компресійний латунний фітинг сьогодні активно використовується у багатьох галузях, де основна причина полягає у великій кількості його переваг перед аналоговими елементами. Серед основних переваг варто відзначити наступні пункти:

 • Універсальність у використанні. Дані матеріали представлені в великій кількості видів, що дає можливість використовувати їх для найрізноманітніших маніпуляцій всередині системи трубопроводу.
 • Відмінний показник міцності обладнання. Саме завдяки високому рівню міцності, латунні фітинги активно використовуються не тільки для зведення водяних, а й для спорудження газових трубопроводів.
 • Однією з найбільш основних переваг латунних фітингів є простота їх установки практично в будь-який системі.
 • Фітинги такого типу мають високий показник стійкості до виникнення корозійних процесів, що дозволяє використовувати їх на протязі тривалого періоду часу.

Також варто відзначити, що універсальності даного виду обладнання додає стійкість фітингів до високих показників температурного режиму.

Останнім часом все частіше використовуються в системах трубопроводу будь-якого типу саме поліетиленові труби. Латунний фітинг на поліетиленову трубу сьогодні є вкрай необхідним видом деталей, купити яку можна звернувшись в компанію «inVol».