Труби та фітинги

АБУ Интерпласт 110, 180°..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
АБУ Интерпласт 110, 45°..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
АБУ Интерпласт 110, 90°..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
АБУ эксцентрик Интерпласт 110, 180°..
62 грн Без ПДВ: 62 грн
62 грн Без ПДВ: 62 грн
Американка из PPR Alfa Plast 20х1/2", внутренняя резьба..
27 грн Без ПДВ: 27 грн
27 грн Без ПДВ: 27 грн
Американка из PPR Alfa Plast 20х1/2", наружная резьба..
29 грн Без ПДВ: 29 грн
29 грн Без ПДВ: 29 грн
Американка из PPR Alfa Plast 25х3/4", внутренняя резьба..
41 грн Без ПДВ: 41 грн
41 грн Без ПДВ: 41 грн
Американка из PPR Alfa Plast 25х3/4", наружная резьба..
45 грн Без ПДВ: 45 грн
45 грн Без ПДВ: 45 грн
Американка из PPR Alfa Plast 32х1", внутренняя резьба..
52 грн Без ПДВ: 52 грн
52 грн Без ПДВ: 52 грн
Американка из PPR Alfa Plast 32х1", наружная резьба..
58 грн Без ПДВ: 58 грн
58 грн Без ПДВ: 58 грн
Американка из PPR Alfa Plast 40х1" 1/4, внутренняя резьба..
97 грн Без ПДВ: 97 грн
97 грн Без ПДВ: 97 грн
Американка из PPR Alfa Plast 40х1" 1/4, наружная резьба..
116 грн Без ПДВ: 116 грн
116 грн Без ПДВ: 116 грн
Американка из PPR Alfa Plast 50х1" 1/2, внутренняя резьба..
180 грн Без ПДВ: 180 грн
180 грн Без ПДВ: 180 грн
Американка из PPR Alfa Plast 50х1" 1/2, наружная резьба..
189 грн Без ПДВ: 189 грн
189 грн Без ПДВ: 189 грн
Американка из PPR Alfa Plast 63х2", внутренняя резьба..
276 грн Без ПДВ: 276 грн
276 грн Без ПДВ: 276 грн
Показано з 1 по 15 із 3009 (201 сторінок)
Труби та фітинги

Купити поліетиленові, поліпропіленові труби і фітинги в Києві

Поліетиленові труби і фітинги мають величезний вплив на нормальну роботу будь-якої водопровідної системи, тому необхідно заздалегідь забезпечити правильність їх підбору. На сьогоднішній день ринок продукції такого типу дуже перенасичений, тому покупець часто губиться в своєму виборі. Поліпропіленові труби і фітинги потрібно вибирати грунтуючись на авторитет виробника, тому багато людей годинами просиджують в інтернеті з метою знайти оптимальний варіант співвідношення вартості та якості. Також варто зазначити, що при виборі обладнання треба брати за основу вид його використання та особливості приміщення. Окремо варто виділити діаметр конструкції, що дозволяє нормально встановити поліетиленові труби та фітинги.

Більшість випадків припускають, що обрана модель повинна відповідати об'єктивним, а також суб'єктивним вимогам замовника щодо ситуації використання обладнання. Якщо розглядати даний пункт більш точно, то пропіленові труби і фітинги повинні відповідати чинним стандартам якості всесвітнього рівня і при цьому повною мірою виконувати всі поставлені перед ними функціональні завдання.

Поліетиленові труби і фітинги для водопостачання кожен клієнт може придбати звернувшись до професіоналів компанії «inVol». На нашому сайті представлений повний перелік всього необхідного обладнання, кожне з яких в повній мірі відповідає всім необхідним стандартам якості. У той же час варто відзначити, що при купівлі обладнання в нашій компанії, кожен клієнт може розраховувати на оптимальну вартість. Наша компанія може похвалитися прямим співробітництвом з кращими світовими виробниками обладнання, тому пластикові труби та арматуру на нашому сайті мають низьку ціну.

Каталог на труби і фітинги для води в інтернет магазині - «inVol»

Каталог на труби і фітинги для води на сайті компанії «inVol» включає в себе наступні види обладнання:

 • Труби та фітинги для внутрішньої і зовнішньої каналізації;
 • Труби і фітинги PPR;
 • Поліетиленові вироби для роботи з низьким тиском;
 • Труби з металопластику;
 • Обтискні фітинги;
 • Прес фітинги;
 • Утеплювачі для труб; PUSH фітинги;
 • Кріплення.

Варто відзначити, що фітинги можуть мати певні відмінності між собою не тільки щодо своїх функціональних особливостей, але і по використовуваному матеріалу для виробництва. У такому випадку важливо розуміти, що фітинги можуть бути наступних видів:

 • Чавунні;
 • Сталеві;
 • Латунні.

Каналізаційні металопластикові труби і фітинги для водопостачання

Щоб вибрати каналізаційні труби і фітинги правильним чином, необхідно скористатися послугами професіоналів. У той же час, кожен клієнт отримає повноцінну консультацію з боку фахівців нашої компанії щодо правильного вибору обладнання під певні умови.  За своїм функціональним призначенням фітинги використовуються для наступних цілей:

 1. Утримувач стиків трубопроводу, який дозволяє витримати досить сильні навантаження, а також коливання;
 2. Виконують роль елемента для герметизації стиків, який дозволяє повністю виключити можливі протікання води з конструкції трубопроводу;
 3. Забезпечує повноцінне стикування трубопроводу при використанні нарізного сполучення;
 4. Дозволяють забезпечити повний захист від розгерметизації трубопроводу, навіть за умови проведення рідини з високим показником температури.

Купити поліпропіленові труби і фітинги в Києві сьогодні досить просто, достатньо звернеться в компанію «inVol». Різновиди всіх фітингів, які представлені на нашому сайті, мають такий вигляд:

 1. Різні конфігурації гільз. З'єднання при використанні даного функціонального елемента виходить нерознімним і відповідно дозволяє істотно збільшити загальний показник міцності конструкції.
 2. Заглушки різних розмірів. Варто зазначити, що даний тип обладнання також не відноситься до роз'ємних.
 3. Муфти для кріплення. Дають можливість забезпечити стикування труб двостороннього типу всередині трубопровідної системи.
 4. Різні діаметри кутників. Виходячи з назви використовуються для кутового з'єднання деталей трубопроводу та збільшують можливості для його установки в рамках будівельних робіт.
 5. Трійники для розгалуження. Дозволяють встановити до основної труби додаткову, що дозволяє істотно збільшити функціональність конструкції.

Пластикові труби і фітинги за доступною ціною з доставкою по Україні

Виходячи з усіх перерахованих вище причин, купити поліпропіленові труби і фітинги потрібно заздалегідь, щоб в подальшому часу не відчувати жодних проблем. Раціональним є звернення в наш інтернет магазин поліпропіленові труби і фітинги в якому мають відмінну якість і повний пакет сертифікатів. На нашому сайті представлені вироби виключно лідерів ринку на сьогоднішній день, в якості продукції яких засумніватися складно.

Поліпропіленові труби використовуються при установці різного типу інженерних комунікацій усередині систем опалення радіаторами і відповідно системах водопостачання. Поліпропілен має вагомий запас міцності і при цьому стабільно переносить вплив рідкого агресивного середовища. У той же час варто відзначити, що матеріал абсолютно не схильний до виникнення процесів корозії. Для опалення, ГВП та ХВП термін служби поліпропіленових труб перевищує 50 років. Невелика вага труб такого типу дозволяє без будь-яких проблем транспортувати їх і швидко з'єднувати шляхом використання муфтового зварювання.

Останнім часом все частіше використовуються металопластикові труби і фітинги, які мають більший запас міцності і часто призначаються для більш складних видів робіт.

При виборі труб потрібно звернути увагу не тільки на їх діаметр, але і на показник робочої температури, а також номінального тиску. Ці показники безпосередньо впливають на те, скільки саме часу вам прослужить обрана труба. Якщо виріб зроблений з метою використання його для установки холодного трубопроводу, то застосування його в пристроях опалення забороняється. Поліпропіленові труби і фітинги для опалення мають ряд відмінних рис, які вам без проблем розкажуть працівники магазину «inVol».

Дуже часто ціни на поліпропіленові труби і фітинги в Україні можуть сильно відрізнятися, але при зверненні в компанію «inVol» ви можете бути впевнені, що ціни будуть оптимальними.