Комплектуючі до радіаторів

Заглушка для радиатора SD Plus 1" правая..
13 грн Без ПДВ: 13 грн
13 грн Без ПДВ: 13 грн
Заглушка для радиатора SD Plus 1" левая..
13 грн Без ПДВ: 13 грн
13 грн Без ПДВ: 13 грн
Заглушка радиаторная Icma 1" с воздухоотводчиком (левая) №716..
155 грн Без ПДВ: 155 грн
155 грн Без ПДВ: 155 грн
Заглушка радиаторная Icma 1" с воздухоотводчиком (правая) №716..
155 грн Без ПДВ: 155 грн
155 грн Без ПДВ: 155 грн
Ключ для секционных радиаторов HeatLine..
220 грн Без ПДВ: 220 грн
220 грн Без ПДВ: 220 грн
Комплект на радиатор SD Plus 1/2"х1"..
60 грн Без ПДВ: 60 грн
60 грн Без ПДВ: 60 грн
Комплект на радиатор SD Plus 1/2"х1"..
77 грн Без ПДВ: 77 грн
77 грн Без ПДВ: 77 грн
Комплект на радиатор SD Plus 3/4"х1"..
65 грн Без ПДВ: 65 грн
65 грн Без ПДВ: 65 грн
Комплект на радиатор SD Plus 3/4"х1"..
81 грн Без ПДВ: 81 грн
81 грн Без ПДВ: 81 грн
Крепеж SD Plus на алюминиевый радиатор 8х170 мм..
18 грн Без ПДВ: 18 грн
18 грн Без ПДВ: 18 грн
Крепеж SD Plus на алюминиевый радиатор 8х170 мм..
17 грн Без ПДВ: 17 грн
17 грн Без ПДВ: 17 грн
Крепеж SD Plus на алюминиевый радиатор 8х230 мм..
20 грн Без ПДВ: 20 грн
20 грн Без ПДВ: 20 грн
Крепеж SD Plus на алюминиевый радиатор 8х250 мм..
22 грн Без ПДВ: 22 грн
22 грн Без ПДВ: 22 грн
Крепеж SD Plus на чугунный радиатор 9х230 мм..
23 грн Без ПДВ: 23 грн
23 грн Без ПДВ: 23 грн
Крепеж SD Plus на чугунный радиатор 9х250 мм..
25 грн Без ПДВ: 25 грн
25 грн Без ПДВ: 25 грн
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)
Комплектуючі до радіаторів

Купити комплектуючі до радіаторів опалення в Києві

Купити комплектуючі для радіаторів опалення сьогодні не так складно, як багато людей вважають. Радіатори в наш час стали одним з обов'язкових атрибутів практично будь-якого приміщення будинку і це цілком легко пояснити. Багато людей сьогодні прагнуть демонтувати старі чавунні батареї і на їх місце встановити нові радіатори опалення, які відрізняються більшою економічністю і при цьому максимальною продуктивністю.

Старі рішення є вже не практичними і тим більше не естетичними щодо нових ремонтів. Більш того, вартість радіаторів сьогодні цілком доступна, тому вони користуються чималою популярністю. Водночас варто відзначити, що набір комплектуючих для радіатора обов'язково повинен бути присутнім всередині приміщення, що дозволить нормально використовувати обладнання в майбутньому.

Дуже часто в для безпосереднього монтажу і відповідно підключення радіатора виникає ряд проблем, які полягають в необхідності мати в наявності певну кількість комплектуючих елементів. Найчастіше основна складність полягає в розходженні діаметра трубопроводу всередині житлового будинку. Найчастіше труби складають 1/2 "або 3/4" дюйма, а радіатори мають вихід дюймового зразка. Для нормального підключення обладнання необхідно придбати комплектуючі для радіаторів в Києві, де на допомогу кожному клієнту приходить компанія «inVol».

Найчастіше серед найбільш актуальних варіантів комплектуючих для радіатора варто відзначити наступні:

 1. Готові комплекти на радіатори;
 2. Ключі для секційних радіаторів;
 3. Радіаторні заглушки;
 4. Кріплення;
 5. Радіаторні ніпелі;
 6. Футорки для радіаторів;
 7. Ексцентрики;
 8. Фітинги;
 9. Кронштейни.

Набори комплектуючих для установки і підключення радіаторів опалення - «inVol»

Всі перераховані вище варіанти обладнання не продаються разом з радіатором, тому часто люди відчувають певні труднощі з їх придбанням. На сайті компанії «inVol» представлений повний перелік необхідного обладнання для самих різних умов використання, включаючи комплектуючі для біметалевих радіаторів. Допомогу у виборі потрібного вам елемента нададуть професіонали нашої компанії, а повноцінна консультація з їх боку для клієнтів абсолютно безкоштовна.

Комплектуючі для підключення радіаторів можуть йти в комплектному вигляді, де варто відзначити обов'язкову наявність наступних видів деталей:

 • Різного типу перехідники з 1 "дюйма на 1/2" або 3/4 ";
 • Спеціальна заглушка, яка використовується для закриття входу, який не використовується;
 • Крани Маєвського - тобто клапани, які дають можливість полность ліквідувати повітряну пробку завдяки спуску повітря безпосередньо з системи опалення;
 • Кронштейни, які використовуються з метою фіксації не тільки на стіну, але і на поверхню підлоги.

Набір комплектуючих для установки радіатора користується сьогодні найбільшою популярністю, що викликане наявністю в даному наборі всього необхідного для успішного монтажу системи. Комплектуючі для алюмінієвих радіаторів представлені на сайті компанії «inVol» в широкому асортименті, а вартість товару знаходиться на оптимальному для наших клієнтів рівні. Ми гарантуємо якість будь-якого товару, що підтверджується спеціальним документом.

Комплектуючі до біметалічним і алюмінієвих радіаторів опалення в Україні

Також варто відзначити, що необхідність комплектуючих може бути для певного типу радіаторів, а саме:

 1. Алюмінієві і біметалічні радіатори. Устаткування такого типу практично завжди поставляється в продаж без комплекту для установки. Саме тому потрібно обов'язково додатково придбати футорки, кріплення, монтажний комплект і відповідно комплект для подальшого підключення. У комплект для підключення входять радіаторні крани і відповідно термоголовка.
 2. Сталеві радіатори. Комплект передбачає необхідність обов'язкового кріплення до стіни, а також вбудований вентиль термостатичного типу. Додатково варто відзначити необхідність придбання радіаторних кранів і термоголовки. У разі здійснення підведення трубопроводу з підлоги потрібно придбати вузол нижнього підключення. Комплектуючі для нижнього підключення радіатора також присутні на нашому сайті.
 3. Чавунні радіатори. У комплект для радіаторів такого типу входять футорки і радіаторні крани. Також варто наголосити на необхідності додаткового придбання заглушки і повітря відводчика.

Виходячи з цього можна зробити висновок, що радіатори опалення сьогодні дуже активно використовуються по всій території країни і їх актуальність з роками не втрачається. Саме тому варто забезпечити можливість їх повноцінної роботи шляхом попередньо правильно виконаного підключення. Ціни на комплектуючі для радіаторів на сайті компанії «inVol» завжди оптимальні, а якість обладнання знаходиться на стабільно високому рівні. Саме завдяки цьому наша компанія на сьогодні є однією з лідерів данного ринку. Це також підтверджують наші клієнти, які вже встигли отримати обладнання по оптимальній ціні.