Электричні конвектори

Конвектор Tesy 1,0 кВт, механическое управление..
1175 грн Без ПДВ: 1175 грн
1175 грн Без ПДВ: 1175 грн
Конвектор Tesy 1,0 кВт, механическое управление..
1249 грн Без ПДВ: 1249 грн
1249 грн Без ПДВ: 1249 грн
Конвектор Tesy 1,5 кВт, механическое управление..
1357 грн Без ПДВ: 1357 грн
1357 грн Без ПДВ: 1357 грн
Конвектор Tesy 1,5 кВт, механическое управление..
1285 грн Без ПДВ: 1285 грн
1285 грн Без ПДВ: 1285 грн
Конвектор Tesy 1,5 кВт, электронное управление..
1792 грн Без ПДВ: 1792 грн
1792 грн Без ПДВ: 1792 грн
Конвектор Tesy 2,0 кВт, механическое управление..
1447 грн Без ПДВ: 1447 грн
1447 грн Без ПДВ: 1447 грн
Конвектор Tesy 2,0 кВт, механическое управление..
1374 грн Без ПДВ: 1374 грн
1374 грн Без ПДВ: 1374 грн
Конвектор Tesy 2,0 кВт, электронное управление..
1871 грн Без ПДВ: 1871 грн
1871 грн Без ПДВ: 1871 грн
Конвектор Tesy 2,5 кВт, механическое управление..
1613 грн Без ПДВ: 1613 грн
1613 грн Без ПДВ: 1613 грн
Конвектор Tesy 2,5 кВт, механическое управление..
1528 грн Без ПДВ: 1528 грн
1528 грн Без ПДВ: 1528 грн
Опоры для конвектора TESY активные..
112 грн Без ПДВ: 112 грн
112 грн Без ПДВ: 112 грн
Опоры для конвектора TESY пассивные..
49 грн Без ПДВ: 49 грн
49 грн Без ПДВ: 49 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Электричні конвектори

Перед тим, як купити електричний конвектор необхідно розуміти основний принцип його дії і відповідно правила вибору подібного типу обладнання. Електричний конвектор являє собою спеціалізований електричний прилад, який використовується для повноцінного обігріву не тільки побутового, але і відповідно виробничого приміщення. Сучасне обладнання подібного типу дозволяє в повній мірі оптимізувати мікроклімат, а також встановити стандартний показник температурного режиму на певному рівні, який задає безпосередньо користувач.

Побутові електричні конвектори є відмінним компаньйоном практично для будь-якої сім'ї. Устаткування дозволяє зігріти приміщення в холодну пору року і навіть в найхолодніші дні зими. Конвектор є не тільки додатковим джерелом тепла всередині приміщення будинку, але і водночас може виступати як повноцінна альтернатива стандартним видам опалення.

Процес нагріву приміщення виконується стандартним методом, який передбачає принцип кругообігу нагрітого повітря всередині приміщення. Варто розуміти, що вага теплого повітря завжди є менше ніж вага холодного, тому відразу після розігрівання повітряних потоків при використанні конвектора, потоки нагрітого повітря піднімаються вгору і заміщають собою холодне повітря. Дана ситуація є круговою і повторюється постійно при роботі конвектора, що дозволяє повноцінно забезпечити приміщення теплом.

Сьогодні технологічність конвекторів істотно зросла і тепер обладнання подібного типу являє собою досить складний з технічної точки зору механізм, який є повністю автоматизованим кліматичним приладом і дозволяє забезпечити комфорт від проживання всередині будинку. Теплові конвектори електричні постійно удосконалюються і виходять на новий рівень не тільки за своєю продуктивністю, але і щодо економічності використання наявних енергоресурсів.

Електричні опалювальні конвектори нинішнього зразка мають привабливий зовнішній вигляд і упаковані в спеціальний корпус форма якого є прямокутною. Деякі види обладнання мають заокруглену форму, що дозволяє забезпечити максимальну площу зіткнення нагрівального елементу з повітрям, що відповідно прискорює процес нагрівання. Всі електроконвектори мають кілька способів нагрівання, а саме:

 1. Природна конвекція від нагрівальної панелі;
 2. Примусова конвекція при використанні вбудованих вентиляторів.

Можна розмістити пристрій в зоні постійного перебування людей, що дозволить забезпечити постійне тепло і затишок.

Щодо методу управління можна відзначити, що конвектор може бути не тільки механічним, але і електронним і відповідно сенсорним. Максимальну поширеність мають моделі з електронною системою управління, що викликано можливістю використання великої кількості різноманітних опцій і певними технічними особливостями конструкції.

Вибирати електричні конвектори опалення необхідно виходячи з певних правил, які допоможуть зробити цей вибір максимально раціонально. На вибір обладнання подібного типу впливають наступні пункти:

 • Показник потужності обладнання;
 • Площа, яку необхідно забезпечити теплом;
 • Можливість роботи конвектора в цілодобовому режимі;
 • Наявність різних температурних режимів.

При обліку всіх перерахованих вище пунктів можна вибрати енергозберігаючі електричні конвектори, які будуть функціонувати на протязі довгих років і в повній мірі виконувати всі свої основні функції.

Варто обов'язково зазначити, що обраний електроконвектор повинен повною мірою відповідати всім вимогам електробезпеки:

 1. Всі сучасні варіанти конвекторів мають повноцінну захисну систему, яка перешкоджає виникненню перегріву.
 2. Поверхня конвектора не нагрівається понад +70 градусів, що в свою чергу позитивно позначається на безпеці.
 3. Деякі варіанти конвекторів можуть відстежувати навколо себе рух і відповідно регулювати інтенсивність своєї роботи. У той же час, за відсутності всередині приміщення людей, конвектор може працювати більш економно.
 4. Конвектор часто може мати вбудований захист від замерзання. За умови зниження всередині приміщення температури нижче певного показника, блок управління в автоматичному режимі включить конвектор в роботу.

Також варто відзначити наявність в деяких моделях ряду додаткових функцій, серед яких іонізація і очищення повітря. Процес регулювання роботи обладнання може бути виконаний різними методами, включаючи механічний і при використанні дистанційного пульта. Якщо необхідно придбати промислові електричні конвектори, то в даному випадку раціонально використовувати рекомендації професіоналів, яких ви можете знайти в компанії «inVol».

Щодо свого розташування, конвектори також можуть мати деякі відмінності. Настінні електричні конвектори можуть бути встановлені під вікном або безпосередньо на стіні. Крім цього варто відзначити, що обладнання може бути також і підлогового типу встановлення. Відразу потрібно сказати, що конвектори такого типу мають повноцінний захист від перекидання, тому при зміні кута нахилу панелі від нормального показника, конвектор відразу перестає працювати.

Тільки для сухих приміщень сьогодні можна встановити електричні вмонтовані конвектори. При відсутності можливості провести установку стандартного варіанту обладнання, виконується установка конвекторів всередині полу. В термостаті конструкції встановлений спеціальний датчик температурного режиму, який відповідає за повноцінний контроль температури всередині приміщення шляхом включення і відповідно виключення вентилятора одночасно з елементом нагрівання. Вбудовані електричні конвектори кожен клієнт може знайти на сайті компанії «inVol».

Інтернет магазин електричних конвекторів «inVol» забезпечує для своїх клієнтів можливість придбати обладнання з наступними основними перевагами:

 • Широкий асортимент продукції, включаючи плінтусні електричні конвектори.
 • Тільки висока якість обладнання, яке має повний комплект необхідної документації, включаючи гарантію від виробника і сертифікати відповідності нормам якості.
 • Повноцінна консультація для клієнтів щодо правильного вибору обладнання під певні умови його використання.
 • Оптимальні ціни на електричні конвектори в Україні, що досягається завдяки прямій співпраці з виробниками даного устаткування.
 • Безкоштовна доставка обладнання по всій території України.

Щоб купити електричний конвектор в Києві, зателефонуйте на нашу гарячу лінію або залиште заявку на сайті і професійні менеджери нашої компанії зателефонують вам в найближчий час.