Біметалічні радіатори

Радиатор алюминиевый Diamonds 500х96..
164 грн Без ПДВ: 164 грн
164 грн Без ПДВ: 164 грн
Радиатор биметаллический Atlant 500х96..
166 грн Без ПДВ: 166 грн
166 грн Без ПДВ: 166 грн
Радиатор биметаллический EcoLite 500х80..
149 грн Без ПДВ: 149 грн
149 грн Без ПДВ: 149 грн
Радиатор биметаллический Ecotherm 500х80..
154 грн Без ПДВ: 154 грн
154 грн Без ПДВ: 154 грн
Радиатор биметаллический Extreme 500х96..
195 грн Без ПДВ: 195 грн
195 грн Без ПДВ: 195 грн
Радиатор биметаллический Heat Line М-300S1 300х85..
180 грн Без ПДВ: 180 грн
180 грн Без ПДВ: 180 грн
Радиатор биметаллический Heat Line М-500S/80..
192 грн Без ПДВ: 192 грн
192 грн Без ПДВ: 192 грн
Радиатор биметаллический Palermo 500х96..
192 грн Без ПДВ: 192 грн
192 грн Без ПДВ: 192 грн
Радиатор биметаллический Renaissance 500/80..
168 грн Без ПДВ: 168 грн
168 грн Без ПДВ: 168 грн
Радиатор биметаллический Wisser Granit 200х96..
186 грн Без ПДВ: 186 грн
186 грн Без ПДВ: 186 грн
Радиатор биметаллический Wisser Prime 500х110..
392 грн Без ПДВ: 392 грн
392 грн Без ПДВ: 392 грн
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Біметалічні радіатори

Купити секційні біметалічні радіатори опалення в Києві

Купити біметалеві радіатори опалення сьогодні може практично кожна людина, адже ринок буквально перенасичений обладнанням такого типу. Водночас варто відзначити, що далеко не кожен радіатор на ринку в повній мірі відповідає всім вимогам щодо якості і відповідно при використанні такого обладнання комфорт буде втрачено. Сьогодні на ринку присутній досить великий попит на радіатори біметалевого типу, де причина полягає перш за все в їх універсальності. Величезну роль при виборі радіатора варто приділити надійності обладнання. Конструкція радіатора складається найчастіше з двох видів металу, а саме:

  • Алюмінію;
  • Сталі.

Завдяки поєднанню даних матеріалів вдається досягти максимального рівня міцності і при цьому високого показника тепловіддачі.

Перед тим, як купити біметалеві радіатори в Києві, рекомендується більш детально розібратися в їх конструкції. Основу радіатора становить каркас виконаний із сталі і з'єднаний при використанні для цього сталевих ніпелів. Загальна конструкція збирається з спеціальних секцій, які ще називають модулями. З'єднання сталевими ніпелями проводиться при використанні для цього термостійких прокладок. Одна секція може без проблем забезпечити повноцінний обігрів простору приміщення площею 2 кубічних метра. Зібрана з модулів подібного типу батарея дозволяє поєднати в собі не тільки звичайні функції батареї, але і функціонал конвектора. Секційні біметалеві радіатори в широкому асортименті представлені на сайті компанії «inVol».

Біметалічні радіатори опалення з нижнім і бічним підключенням

Устаткування такого типу має певні відмінності щодо варіантів підключення, а саме:

  1. Біметалеві радіатори з нижнім підключенням;
  2. Біметалеві радіатори з бічним підключенням.

Вибір оптимального типу пристрою серед перерахованих вище варіантів повинен проводиться за умови попередньої консультації з професіоналами. Зв'язок з компанією Інвол дозволить вам отримати повноцінну консультацію щодо правильного вибору обладнання такого типу. Ціни на біметалеві радіатори в Україні, далеко не завжди оптимальні. Наша компанія співпрацює з виробниками обладнання безпосередньо, тому вартість придбання товарів для наших клієнтів є оптимальною.

Біметалеві радіатори для квартири і будинку використовуються для роботи з показником тиску в системі до 45 атмосфер. Вони мають досить високий рівень тепловіддачі, що набагато більше ніж аналогічні варіанти обладнання виробленого з чавуну. Радіатор має каркас з труб, який розрахований на роботу з температурою робочого середовища до 150 градусів. Щоб порівняти більш точно, всередині багатоквартирних будинків температура води часто не перевищує показник 80 градусів. При цьому показник тиску знаходиться в діапазоні до 16 атмосфер.

Біметалеві радіатори в інтернет магазині «inVol» представлені в широкому асортименті характеристик і розмірів, тому клієнт може вибрати будь-який необхідний тип обладнання під конкретні умови. Основною перевагою обладнання такого типу є їх практична безвідмовність. Батареї не потребують проведення періодичного обслуговування і тому можуть працювати більше 20 років при повній відсутності проблем. Пояснити це можна завдяки високому показнику міцності, а також стійкістю до будь-яких високих гідравлічних навантажень і корозійних процесів.

Прайс лист на біметалічні радіатори для квартири і будинки в інтернет магазині - «inVol»

Прайс лист на біметалеві радіатори ви можете переглянути на сайті компанії або при зверненні на гарячу лінію, де вам відповість професійний оператор. Варто відзначити, що при виникненні труднощів з підбором оптимального обладнання, працівники нашої компанії допоможуть вам. Виробництво радіаторів передбачає обов'язкове проходження обладнанням спеціальних численних тестів. Уже готова конструкція проходить найрізноманітніші випробування при обліку умов централізованого опалення, які можуть мати будь-які несприятливі відхилення, а саме:

  1. Істотні перепади показника номінального тиску в системі;
  2. Виникнення гідравлічних ударів;
  3. Досить низька якість використовуваного теплоносія;
  4. Потрапляння повітря всередину системи, що призводить до істотного падіння температури всередині приміщення.

Опалювальні біметалеві радіатори завжди є оптимальним вибором при необхідності забезпечити приміщення будинку теплом. Особливо це актуально в нашій країні, де встановлені в будинку батареї часто не в змозі забезпечити комфортну температуру всередині будинку або квартири. Більш того, сьогодні купити Біметалеві радіатори недорого стало можливим, для чого кожен бажаючий може звернутися в компанію «inVol». Ми працюємо з кращими світовими виробниками обладнання, що гарантує його високу якість та можливість виконувати свої основні функції на протязі довгих років. Кожен клієнт разом з придбаним обладнанням отримає також повний комплект необхідної документації.