Алюмінієві радіатори

Радиатор алюминиевый Ecoline 500х76..
142 грн Без ПДВ: 142 грн
142 грн Без ПДВ: 142 грн
Радиатор алюминиевый Heat Line Titan 500х96..
175 грн Без ПДВ: 175 грн
175 грн Без ПДВ: 175 грн
Радиатор алюминиевый Heat Line М-300А 300х85..
167 грн Без ПДВ: 167 грн
167 грн Без ПДВ: 167 грн
Радиатор алюминиевый Heat Line М-500А1/80..
168 грн Без ПДВ: 168 грн
168 грн Без ПДВ: 168 грн
Радиатор алюминиевый Heat Line М-500А2/80..
161 грн Без ПДВ: 161 грн
161 грн Без ПДВ: 161 грн
Радиатор алюминиевый Titan 500х96..
175 грн Без ПДВ: 175 грн
175 грн Без ПДВ: 175 грн
Радиатор алюминиевый Vulkan 500х96..
152 грн Без ПДВ: 152 грн
152 грн Без ПДВ: 152 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Алюмінієві радіатори

Купити алюмінієві радіатори для дому та квартири в Києві

На сьогоднішній день купити алюмінієві радіатори опалення досить просто, зважаючи на велику кількість різного типу магазинів, які займаються їх реалізацією. У той же час варто відзначити, що сьогодні більшість людей відчувають проблеми з вибором необхідного для їх умов проживання обладнання. Зважаючи на особливості опалення всередині приміщень в нашій країні, складно уявити собі приміщення, де не буде стояти опалювальний прилад. Особливе місце серед всього асортименту продукції на ринку займають секційні алюмінієві радіатори, що викликано насамперед їх практичністю.

Варто зазначити, що обладнання такого типу має цілий ряд позитивних особливостей, які викликані насамперед їх технічними характеристиками. Для початку варто відзначити порівняно невелику вагу радіаторів такого типу, а також досить високий рівень тепловіддачі. Важливо пам'ятати, що описані фактори потрібно обов'язково враховувати перед тим, як купити алюмінієві радіатори для квартири і будинку. Щоб не відчувати проблем з пошуком необхідної для вас моделі пристрою, раціонально звернутися за допомогою у виборі обладнання до професіоналів. Кожен клієнт може придбати алюмінієві радіатори в інтернет магазині «inVol», де він також отримає повноцінну консультацію щодо всіх його питань. 

Купити алюмінієві радіатори в Києві сьогодні можна досить просто, незважаючи на величезну актуальність обладнання такого типу. Радіатори такого типу досить швидко реагують на вплив термостата і відповідно на будь-які імпульси інших систем управління. Це вкрай важливо для раціонального і рівномірного опалення всієї площі приміщення. Дуже важливим фактором є те, що саме алюмінієві радіатори можна без проблем встановлювати в системи з мідних, а також сталевих труб. У той же час можна провести монтаж в систему з пластиковим трубопроводом і відповідно в закриту систему, яка володіє розширюють мембранним баком.

Каталог алюмінієвих секційних радіаторів в інтернет магазині - «inVol»

Каталог на алюмінієві радіатори опалення, який представлений на сайті компанії «inVol», включає в себе велику кількість товарів, а вибір оптимального варіанту клієнту допоможуть зробити професіонали нашої компанії. Основними перевагами використання алюмінієвих радіаторів є наступні пункти:

 • Рівень тепловіддачі в даному випадку є максимальним;
 • Показник робочого тиску знаходиться на високому рівні;
 • Компактність;
 • Невелика вага;
 • Високий показник площі перетину міжколлекторних трубок.

Варто зазначити, що алюмінієві радіатори для відводу тепла мають один суттєвий недолік, який полягає в підвищеної ймовірності корозії алюмінію. Це особливо актуально в разі використання конструкції радіатора у водному середовищі або за умови наявності підвищеної вологості. В опалювальної мережі присутні блукаючі струми, які є своєрідним каталізатором виникнення корозійних процесів.

Варто зазначити, що алюмінієві радіатори з нижнім підключенням або з будь-яким іншим варіантом підключення, мають на своїй поверхні оксидну плівку. При порушенні плівки такого типу виникає ситуація, коли починає виділятися водень внаслідок контакту її з водою. За умови закритого герметично радіатора, його просто може розірвати. Щоб максимально виключити можливість виникнення ситуації такого типу використовується спеціальне полімерне покриття наноситься на поверхню обладнання. При відсутності на радіаторах покриття такого типу не можна перекривати крани, які йдуть безпосередньо до радіатора.

Алюмінієві радіатори - литі, пресовані та комбінованого типу в Україні

Всі алюмінієві радіатори можна розділити на такі різновиди:

 1. Литі радіатори з цільними типами секцій;
 2. Екструдовані радіатори, які мають з'єднаний набір секцій;
 3. Радіатори комбінованого типу.

Ціни на алюмінієві радіатори в Україні можуть бути різними, де на загальний показник вартості впливають такі пункти:

 • Загальні технічні характеристики обладнання;
 • Виробник і країна виробництва;
 • Розміри.

Всі перераховані вище пункти відіграють велику роль на загальну вартість радіатора, що вкрай важливо для покупців. Використання послуг компанії «inVol» дає кожному клієнту переваги наступного типу:

 1. Відмінна якість обладнання будь-якого типу;
 2. Гарантія від виробника;
 3. Сертифікати якості обладнання;
 4. Можливість безкоштовної доставки будь-якими способами по всій території України;
 5. Вибір оптимального для клієнта способу оплати;
 6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наша компанія надає своїм клієнтам можливість придбати алюмінієві радіатори опалення недорого, але при цьому якість обладнання залишається на стабільно високому рівні. Для більш детальної консультації ви можете звернутись на нашу гарячу лінію або залишити заявку на нашому сайті, після чого менеджер компанії «inVol» зателефонує вам. Для кожного клієнта є можливість самовивозу обладнання з нашого офіса або доставка працівниками нашої організації.