Вібраційні насоси

Насос Womar WM-60 вибрационный 0,25 кВт..
558 грн Без ПДВ: 558 грн
558 грн Без ПДВ: 558 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Вібраційні насоси

Купити вібраційний насос для свердловин і колодязів в Києві

Перед тим, як купити вібраційний насос потрібно розуміти, що обладнання такого типу використовується з метою подачі води з колодязів, резервуарів, а також водойм. Будь-які вібраційні насоси можуть бути розділені на наступні основні категорії:

 1. Насоси які мають верхній забір води. В даному випадку відповідає за подачу води клапан, який знаходиться зверху насоса. При падінні рівня рідини нижче клапана, насос відповідно перестає здійснювати подачу води і як наслідок може повністю вийти з ладу.
 2. Вібраційні насоси з нижнім забором води. Насоси такого типу мають подаючий клапан, який розташовується внизу конструкції. Рекомендується забезпечити насоси такого типу повноцінним захистом в якості фільтра, адже насос може втягувати пісок, мул і інші тверді частинки, що відповідно призводить до виходу його з ладу.

Останній варіант обладнання відноситься до категорії під назвою вібраційні насоси для брудної води, що викликано саме варіантом розташування подаючого клапана в загальній конструкції пристрою.

Вібраційний насос сьогодні є оптимальним варіантом для вирішення існуючої проблеми щодо подачі води. Дане рішення абсолютно не втрачає своєї популярності протягом 50 років, що викликано його актуальністю. Вібраційні насоси для колодязів мають досить просту конструкцію, яка відрізняється високим рівнем надійності. Устаткування може активно використовуватися в різноманітній промисловості і господарській діяльності. Основа насосів такого типу полягає в установленому всередині конструкції електромагніту, який складається зі спеціального сердечника і відповідно з обмотки.

Занурювальні вібраційні насоси для відкачування брудної води в Україні

Ціни на вібраційні насоси в Україні можуть суттєво відрізнятися, де також має вплив матеріал, з якого вироблено обладнання. Щодо матеріалу виготовлення корпусу обладнання можна розділити на наступні види:

 • Пластик. Основна перевага матеріалу такого типу полягає в тому, що насосне обладнання абсолютно не буде піддаватися різним корозійним процесам. Відповідно недолік даного типу конструкції - це її крихкість і низький запас міцності. Вартість обладнання такого типу трохи нижче аналогових варіантів, які виробляються з інших видів матеріалів.
 • Алюмінієвий. Вироблений з даного матеріалу корпус має значний запас міцності і відповідно є більш довговічним. У той же час він піддається окисленню і різного типу корозійним процесам.

Будь-які побутові вібраційні насоси представлені на сайті компанії «inVol». Окремо варто відзначити заглибні вібраційні насоси для води, які на сьогоднішній день в повній мірі відповідають всім основним вимогам користувачів.

Варто також відзначити, що відносно конструкції клапанного механізму, всі водяні глибинні насоси можна розділити на наступні види:

 1. Одноклапанні. Основна особливість обладнання такого типу полягає в їх порівняно не високому показнику продуктивності. Відповідно за умови виходу з ладу одного з елементів обладнання з'являється можливість провести самостійний ремонт.
 2. Двохклапанні. Продуктивність даних насосів знаходиться на високому рівні, що пов'язано з високим показником номінальної потужності. Також варто відзначити, що конструкція насосів такого типу є досить складною, тому ремонт потрібно проводити виключно в спеціалізованих сервісних центрах.

Дуже важливо правильно вибрати вібраційні насоси для свердловин, що дозволить використовувати їх в подальшому без проблем. В даному випадку величезний вплив має діаметр насоса. На ринку сьогодні представлені кілька основних варіантів свердловинних насосів, а саме: 3-х і 4-х дюймові. Діаметр першого варіанту обладнання становить 74 мм, а другий варіант обладнання має діаметр в 100 мм.

Варто відзначити, що вибираючи насоси вібраційні для відкачування води відносно їх діаметру, потрібно обов'язково залишити зазор на 4 мм між трубою і безпосередньо між самим насосом. Пластикова труба має товщину стінок не більше 15 мм, відповідно при відкладанні інших значень вдається позначити необхідний діаметр труби насоса в 93 мм. 3-х дюймові варіанти насосного обладнання можуть увійти в будь-яку щілину з трубою діаметром 133 мм і відповідно пластиком всередині. Основний недолік насосного обладнання на 3 дюйма полягає в його високій вартості і відсутності моделі з високим показником продуктивності за умови серйозного напору.

Глибинні вібраційні насоси з нижнім забором води в інтернет магазині - «inVol»

Вибрати необхідний вам глибинний вібраційний насос, при недостатній кількості знань в даній галузі, допоможуть працівники компанії «inVol». Серед переваг використання послуг нашої компанії варто відзначити наступні пункти:

 • Оптимальна вартість обладнання та комплектуючих до нього;
 • Стабільно висока якість;
 • Повний комплект документації від виробника;
 • Гарантія від виробника і сертифікат відповідності діючим нормам якості;
 • Доставка по всій території України;
 • Будь-який зручний метод оплати.

Ми надаємо своїм клієнтам можливість вибору обладнання серед широкого асортименту товарів, тому кожен може придбати обладнання спеціально під певні умови. Купити вібраційний насос в Києві сьогодні не складає труднощів, адже можна просто звернутись в компанію «inVol». Кожен клієнт нашої компанії отримує індивідуальний підхід до вирішення його проблеми і вибору необхідного в даному випадку обладнання. Забрати облднання можна самовивозом з нашого офіса, або використавши послуги служб доставки. При оптових закупівлях доставка є безкоштовною.