Поверхневі відцентрові насоси

Насос поверхностный центробежный TAIFU TCP-130 370 Вт 1"х 1"..
1624 грн Без ПДВ: 1624 грн
1624 грн Без ПДВ: 1624 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU TCP-158 0,75 кВт 1"х 1"..
2198 грн Без ПДВ: 2198 грн
2198 грн Без ПДВ: 2198 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU TCP-170 1,1 кВт 1"х 1"..
3080 грн Без ПДВ: 3080 грн
3080 грн Без ПДВ: 3080 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU TCP-200 1,5 кВт 1"х 1"..
3612 грн Без ПДВ: 3612 грн
3612 грн Без ПДВ: 3612 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU TGA1A 0,75 кВт 1,5"х 1,5"..
2240 грн Без ПДВ: 2240 грн
2240 грн Без ПДВ: 2240 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU TGA1C 0,75 кВт 2"х 2"..
2296 грн Без ПДВ: 2296 грн
2296 грн Без ПДВ: 2296 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU THF5A 1,5 кВт 3"х 3"..
4620 грн Без ПДВ: 4620 грн
4620 грн Без ПДВ: 4620 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU THF6A 2,2 кВт 4"х 4"..
5068 грн Без ПДВ: 5068 грн
5068 грн Без ПДВ: 5068 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU THF6B 1,1 кВт 2"х 2"..
3304 грн Без ПДВ: 3304 грн
3304 грн Без ПДВ: 3304 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU THF6B-1 1,5 кВт 2"х 2"..
3584 грн Без ПДВ: 3584 грн
3584 грн Без ПДВ: 3584 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU THF6B-3 2,2 кВт 2"х 2"..
4452 грн Без ПДВ: 4452 грн
4452 грн Без ПДВ: 4452 грн
Насос поверхностный центробежный TAIFU THF6B-4 1,9 кВт 2"х 2"..
5376 грн Без ПДВ: 5376 грн
5376 грн Без ПДВ: 5376 грн
Насос поверхностный центробежный WOMAR СPM 158 0,75 кВт 1"х 1"..
1491 грн Без ПДВ: 1491 грн
1491 грн Без ПДВ: 1491 грн
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
Поверхневі відцентрові насоси

Купити поверхневий відцентровий насос для води в Києві

Щоб купити поверхневий відцентровий насос, необхідно точно розуміти основний принцип його функціонування. Конструкція поверхневого насоса на сьогоднішній день являє собою оптимальний варіант обладнання для підняття рідини з середнього показника глибини до 8 метрів або може використовуватися для перекачування рідини між резервуарами. Щоб купити поверхневий відцентровий насос в Києві, кожен клієнт може звернутися в компанію «inVol».

Ціни на поверхневі насоси в Україні можуть дещо відрізнятися в залежності від безлічі факторів. В даному випадку варто відзначити, що на підсумкову вартість обладнання впливають переважно такі фактори:

 1. Наявність всередині конструкції пристрою з інжектором. Відцентрові поверхневі насоси з інжектором можуть піднімати рідину з більшої глибини, а оснащення даним елементом обладнання, істотно підвищує його вартість.
 2. Виробник устаткування. На сайті компанії «inVol» представлено обладнання різних виробників, вибір якого вам допоможуть здійснити менеджери нашої компанії. Всі виробники на нашому сайті виробляють виключно якісне обладнання, яке має повний комплект документів і відповідно гарантію.
 3. Показник потужності двигуна. В даному випадку все просто, чим менше показник потужності двигуна, тим відповідно нижче буде вартість. Саме тому перед тим, як купити відцентрові поверхневі насоси для свердловин, потрібно точно визначити обсяг води, який буде перекачуватися і відповідно визначити необхідний вам рівень напору.

Поверхневі відцентрові водяні насоси для свердловин і колодязя

У будь-якому випадку, компанія «inVol» пропонує для своїх клієнтів найбільш оптимальну вартість будь-якого виду обладнання, що досягається завдяки прямій співпраці з виробниками. У нашому асортименті будь-які поверхневі відцентрові насоси для води, консультацію щодо вибору яких вам нададуть менеджери нашої компанії. Варто зазначити, що встановлення обладнання повинне виконуватись при участі професіоналів, що дозволить нормально використовувати його в майбутньому. Самостійне встановлення і самостійний вибір обладнання без необхідних для цього знань, призводить до поломки обладнання і як наслідок великих фінансових витрат.

Варто зазначити, що обладнання з встановленим всередині конструкції інжектором дозволяє працювати з більшою глибиною, а саме до 25 метрів. Якщо ми розглянемо основні переваги використання відцентрових насосів, то обов'язково варто відзначити наступні пункти:

 • Простота в установці;
 • Досить легко проводити обслуговування;
 • Мобільність.

Саме тому обладнання подібного типу активно використовується в самих різних галузях промисловості, починаючи від створення автономної системи водопостачання та закінчуючи організацією поливу.

Промислові поверхневі відцентрові насоси необхідно встановлювати в тих місцях, де немає явного впливу атмосфери. Найчастіше це будівля будинку і відповідно інші приміщення. Залежно від сфери використання обладнання і відповідно призначення насоса, його конструкція може мати певні технічні характеристики і відповідно різні показники потужності. Особливою популярністю на сьогоднішній день користуються вертикальні відцентрові поверхневі насоси, які найчастіше встановлюються на дачних ділянках.

Лопатеві поверхневі відцентрові насоси з інжектором: побутові, промислові

Незалежно від моделі насоса, його конструкція має такими основними вузлами:

 1. Силовий вузол. Даний елемент являє собою комплект електричного двигуна, а також додаткових деталей.
 2. Нагнітальний вузол. Варто зазначити, що основна його функція полягає в створенні зони напору і відповідно розрідження всередині робочої камери обладнання.

Водяні поверхневі відцентрові насоси, в залежності від своїх конструктивних особливостей, можуть комплектуватися найрізноманітнішими додатковими деталями і блоками управління.

Особливості конструкції нагнітального блоку обладнання припускають можливість класифікувати устаткування не такі види:

 • Вихрові насоси;
 • Насоси самовсмоктуючого типу;
 • Самовсмоктуючі, насоси мають зовнішній інжектор;
 • Насоси нормального всмоктування.

Устаткування будь-якого з перерахованих вище видів, включаючи лопатеві поверхневі відцентрові насоси, кожен клієнт може знайти на сайті компанії «inVol». Відцентрові насоси використовують відцентрову силу, яка виникає шляхом впливу лопатей безпосередньо на воду. Самі лопаті розташовані безпосередньо на робочому колесі конструкції.

Абсолютно всі побутові відцентрові поверхневі насоси комплектуються різними додатковими частинами, серед яких варто відзначити наступні:

 1. Силові шнури. В даному випадку мова йде про електричний кабель, який має вилку і про інші електричні проводи.
 2. Патрубки. Різного типу штуцера, які відходять від напірної зони і відповідно від області розрідження.
 3. Станина. Підстава для кріплення всіх основних вузлів конструкції, які були розглянуті раніше.

Відцентрові насоси для брудної води поверхневого типу в інтернет магазині - «inVol»

Відцентровий насос поверхневого типу повинен бути обраний при використанні для цього певних критеріїв, які варто розглянути більш детально.

 • Продуктивність. Цей критерій є найбільш важливим при виборі будь-якого пристрою для перекачування рідини. Даний показник в більшій мірі формується виходячи з площі ділянки для поливу за умови вибору насоса під ці цілі.
 • Глибина всмоктування. Джерело води повинен знаходиться на глибині не більше 10 метрів при відсутності інжектора для нормальної роботи. В даному випадку важливе значення також має показник співвідношення довжини вертикальних, а також горизонтальних труб. Поверхневий відцентровий насос для колодязя повинен мати співвідношення труб 1 до 4, що допоможе використовувати його в нормальному режимі.
 • Напір. Вибір даного пункту в характеристиці агрегату передбачає необхідність орієнтування на максимально віддалену точку споживання рідини.

Окремі пункти вибору є при необхідності забезпечити водою заміський будинок або дачу. В даному випадку велике значення має кількість споживаної води і відповідно кількість точок її відбору. Не варто забувати і про те, який саме натиск повинен бути присутнім всередині системи. Якщо в будинку проживає не більше 4-х людей, то показник використовуваної води часто не перевищує 3 кубічних метра.

Варто відзначити, що крім всіх перерахованих вище параметрів раціонально задуматися про використання гідроакумулятора, який дозволить створити певний запас води в будинку для господарських цілей і відповідно зменшити кількість разів, коли насос включається. Компанія «inVol» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент обладнання будь-якого типу. На нашому сайті ви можете придбати будь-який вид насосів, включаючи поверхневий відцентровий насос для брудної води.