Каналізаційні насосні установки

Канализационная установка GRUNDFOS Sololift2 C-3 97775317..
10669 грн Без ПДВ: 10669 грн
10669 грн Без ПДВ: 10669 грн
Канализационная установка GRUNDFOS Sololift2 CWC-3 97775316..
11855 грн Без ПДВ: 11855 грн
11855 грн Без ПДВ: 11855 грн
Канализационная установка GRUNDFOS Sololift2 D-2 97775318..
8453 грн Без ПДВ: 8453 грн
8453 грн Без ПДВ: 8453 грн
Канализационная установка GRUNDFOS Sololift2 WC-1 97775314..
9432 грн Без ПДВ: 9432 грн
9432 грн Без ПДВ: 9432 грн
Канализационная установка GRUNDFOS Sololift2 WC-3 97775315..
11442 грн Без ПДВ: 11442 грн
11442 грн Без ПДВ: 11442 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Каналізаційні насосні установки

Купити автоматичну каналізаційну насосну установку в Києві

Купити каналізаційну насосну установку необхідно в тому випадку, коли потрібно виконати грамотне відведення стічної води з місця її скидання, а зробити це напряму неможливо з певних причин. У даній ситуації потрібно подбати про правильний вибір техніки ще безпосередньо на стадії робіт з проектування. Устаткування в майбутньому буде працювати в повністю автономному режимі та відповідно буде виконувати функції посередника в роботі з перекачування будь-яких вод безпосередньо на очисні споруди.  Автоматична каналізаційна насосна установка представлена в якості повністю герметичного резервуара, в який поступає рідина. В резервуарі такого типу встановлюється один або кілька фекальних насосів, які виконують функцію перекачування стоків в наступну станцію, яка відповідно має більші розміри. Також процес перекачування може виконуватися в місце біологічної очистки стоків. Сьогодні обладнання такого типу на ринку представлено в самих різних варіантах комплектації, вибір якого залежить переважно від поставлених завдань. Дуже часто необхідна каналізаційна насосна установка для унітаза, монтаж якої обов'язково повинен виконувати професіонал. Вибір даного обладнання виконується керуючись цілим рядом факторів, де допомогти вам можуть працівники компанії «inVol».

Купити каналізаційну насосну установку в Києві кожному клієнту допоможе компанія «inVol». При необхідності відведення стоків та каналізаційних вод безпосередньо від санвузла в конструкції практично будь-якого житлового або промислового приміщення, раціонально використовувати каналізаційні станції невеликого розміру, які можна встановити в санвузлі. Естетична складова квартири при цьому зовсім не страждає, адже насосна установка має найрізноманітніші дизайнерські рішення. Каналізаційна насосна установка для кухні представлена ​​на ринку в широкому асортименті дизайнерських рішень, які підходять під певний стиль приміщення.

Каналізаційні насосні установки з подрібнювачем для унітазу і кухні

Компактна каналізаційна насосна установка може працювати на належному рівні і при повній відсутності збоїв за умови її правильного вибору. Існує цілий ряд важливих пунктів, які впливають на комфорт від використання обладнання, а саме:

  1. Повна відповідність показника потужності та відповідно завдань, які має реалізовувати обладнання;
  2. Особливості рельєфу, де надалі буде проведена установка даного типу обладнання;
  3. Розміри конструкції та відповідно їх відповідність місця монтажу.

Щоб виконати правильний підбір необхідного обладнання, ви можете звернутися в компанію «inVol», де вам допоможуть професійні менеджери. На сайті нашої компанії представлена ​​каналізаційна насосна установка з подрібнювачем, завдяки якій можна подрібнювати будь-які сторонні деталі в воді. Обладнання такого типу відмінно підходить для приміщення туалету, тому може безперешкодно подрібнити різноманітні сторонні предмети в воді.

Існує також варіант каналізаційної насосної установки з високим показником потужності. Устаткування такого типу має повноцінну герметичність. Резервуар необхідно попередньо закопати в землю, а відповідно горловину вивести на поверхню, що дозволити нормально виконувати будь-які сервісні роботи при необхідності в майбутньому. Каналізаційні станції такого типу часто використовуються не тільки в побутових, але й відповідно в комунальних і промислових цілях.

Ціни на каналізаційні насосні установки в Україні залежать не тільки від характеристик обладнання, але й від його виробника, тому даний пункт варто обов'язково враховувати перед покупкою. Раціонально враховувати умови використання при виборі обладнання, що допоможе забезпечити його повноцінну роботу на протязі довгого періоду часу.