Насосне обладнання

Автоматика Taifu TSKD-15D 1,1 кВт..
588 грн Без ПДВ: 588 грн
588 грн Без ПДВ: 588 грн
Автоматика WOMAR LS-1..
539 грн Без ПДВ: 539 грн
539 грн Без ПДВ: 539 грн
Автоматика WOMAR LS-2..
483 грн Без ПДВ: 483 грн
483 грн Без ПДВ: 483 грн
Автоматика WOMAR LS-3..
621 грн Без ПДВ: 621 грн
621 грн Без ПДВ: 621 грн
Автоматика Womar LS-5 RAT 2,2 кВт..
1049 грн Без ПДВ: 1049 грн
1049 грн Без ПДВ: 1049 грн
Автоматика Womar LS-8..
663 грн Без ПДВ: 663 грн
663 грн Без ПДВ: 663 грн
Автоматика Womar LS-8R c розеткой..
649 грн Без ПДВ: 649 грн
649 грн Без ПДВ: 649 грн
Антивибрационный шланг Womar 1" 27 мм - 100 см..
216 грн Без ПДВ: 216 грн
216 грн Без ПДВ: 216 грн
Антивибрационный шланг Womar 1" 27 мм - 80 см..
192 грн Без ПДВ: 192 грн
192 грн Без ПДВ: 192 грн
Антивибрационный шланг Womar с латунной гайкой 27х1", 55см..
158 грн Без ПДВ: 158 грн
158 грн Без ПДВ: 158 грн
Антивибрационный шланг Womar с латунной гайкой 27х1", 60 см..
174 грн Без ПДВ: 174 грн
174 грн Без ПДВ: 174 грн
Гайки к циркуляционным насосам GRS..
50 грн Без ПДВ: 50 грн
50 грн Без ПДВ: 50 грн
Гайки к циркуляционным насосам GRS..
56 грн Без ПДВ: 56 грн
56 грн Без ПДВ: 56 грн
Гидроаккумулятор 24 л..
425 грн Без ПДВ: 425 грн
425 грн Без ПДВ: 425 грн
Гидроаккумулятор Taifu 100 л горизонтальный..
2184 грн Без ПДВ: 2184 грн
2184 грн Без ПДВ: 2184 грн
Показано з 1 по 15 із 215 (15 сторінок)
Насосне обладнання

Купити насосне обладнання для води в Києві

Купити насосне обладнання для води сьогодні досить складно, якщо ми говоримо про високу якість продукції. Сьогодні багато компаній надають для своїх клієнтів обладнання, якість якого низька. Щоб купити насосне обладнання в Києві відмінної якості, кожен клієнт може звернутися в компанію «inVol». Ми здійснюємо доставку обладнання по всій території України. Варто зазначити, що процес доставки може здійснюватись не тільки при використанні послуг пошти, але й доставкою від нашої компанії. Клієнт при необхідності може самостійно забрати обладнання приїхавши до нас в офіс. Ми раді бачити кожного клієнта і з радістю допоможемо йому не тільки в виборі обладнання, але й розкажемо як саме його потрібно встановити та використовувати.

Насосне обладнання - це певний вид техніки, яка використовується в якості основного інструменту для перекачування рідини з певної глибини з низьким тиском відповідно в місце, де показник тиску істотно вище. Це можливо завдяки використанню певного джерела енергії. У величезній кількості ситуацій неможливо обійтися без використання насосів і відповідно насосного обладнання.

Устаткування такого типу використовується людьми протягом довгих років, а ціни на насосне обладнання в Україні можуть бути самими різними. За час використання обладнання такого типу, воно зазнало певних змін. Сьогодні існує величезна кількість видів систем, вибір яких визначається в залежності від принципу їх роботи, а також основного призначення. Щоб купити насосне обладнання недорого немає необхідності витрачати час на пошуки потрібного постачальника, адже досить просто звернеться в компанію «inVol»

Залежно від основного призначення насосів варто відзначити, що на нашому сайті представлені наступні їх види:

 1. Вібраційні насоси;
 2. Гідроакумулятори;
 3. Каналізаційні установки;
 4. Дренажні конструкції;
 5. Насосні станції;
 6. Поверхневі насоси;
 7. Глибинно насосне обладнання;
 8. Циркуляційні насоси.

Каталог насосного обладнання для будинку від компанії - «inVol»

Щоб більш детально ознайомиться з особливостями конструкції обладнання, варто розглянути каталог насосного обладнання, який вказаний на нашому сайті.

Окремо варто відзначити, що сьогодні існує можливість вибору обладнання такого типу серед величезного асортименту, куди входять насоси для систем вентиляції і відповідно систем опалення. Використання насосів сьогодні виходить за рамки лише промисловості. Промислове насосне обладнання сьогодні входить в окрему категорію систем, що стало необхідним саме через величезний асортимент обладнання.

Найчастіше процес проведення водопостачання в будинку приватного типу виконується своїми силами, для чого попередньо потрібно придбати всі необхідні деталі, включаючи і насосне обладнання, в чому вам допоможе наш магазин. Після цього виконується найм працівників і виконується процедура монтажу.

Насосне обладнання для колодязя, свердловин з доставкою по Україні

Насосне обладнання потрібно правильно вибрати, для чого обов'язково необхідно враховувати наступні параметри обладнання:

 • Максимальний показник тиску, яке може розвивати обладнання;
 • Швидкість, з якою обладнання перекачує рідина;
 • Кількість енергії, що витрачається на всі перераховані вище операції.

Насосне обладнання для водопостачання може нормально функціонувати тільки в тому випадку, коли воно попередньо правильно підібране. Менеджери компанії «inVol» допоможуть вибрати необхідне обладнання. У підсумковому результаті ви отримаєте пристрій, який буде в повній мірі відповідати всім вимогам і як наслідок виконувати свої функції в повній мірі.  Всі характеристики істотно впливають на формування значення номінальної подачі при роботі конструкції. Даний показник показує кількість речовини, яку можна отримати за встановлену раніше одиницю часу. Варто обов'язково враховувати і глибину, на якій насос буде функціонувати і відповідно з якою він буде піднімати рідину. Якщо передбачається досить велика глибина, то раціонально використовувати насосне обладнання для колодязя, яке також представлено на сайті компанії «inVol». Обладнання від самих різних виробників, які виробляють виключно якісний товар. Гарантія від виробника і повний пакет документації.

Сьогодні дуже часто необхідно провести роботу по обладнанню свердловин, тому для цілей такого типу активно використовується насосне обладнання для свердловин. Повний перелік товарів можна знайти на нашому сайті або дізнатися про наявність необхідного вам обладнання зателефонувавши нам. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками обладнання, тому пропонуємо для своїх клієнтів найбільш оптимальну вартість при купівлі товару в будь-яких кількостях. Сьогодні обладнання такого типу вкрай необхідне в багатьох промислових галузях, а також у побутовому використанні. Насосне обладнання для будинку належної якості часто досить складно знайти, але компанія «inVol» допоможе вам в цьому.