Затвори дискові поворотні

Затвори дискові поворотні

Купити дисковий поворотний затвор в Києві

Необхідність купити затвор дисковий поворотний в Києві кожному клієнту допоможе компанія «InVol», але попередньо необхідно більш детально розібратися в особливостях конструкції даного виробу. У сучасних варіантах трубопровідних систем можна дуже часто зустріти конструкцію подібного типу, яка часто має назву - Батерфляй. Виходячи з цього можна зробити висновок, що основними функціями затвора є:

 1. Повне перекриття і відповідно відкриття руху середовища в трубопроводі;
 2. Регулювання потоку середовища.

Завдяки можливості регулювання потоку руху середовища в будь-якому трубопроводі можна істотно розширити сферу використання дискової арматури.

Купити затвор дисковий поворотний необхідно для роботи з газоподібними, рідкими речовинами і субстратами, які можуть включати в себе тверді частинки. Варто відзначити, що при використанні запірного затвора в системі водовідведення або каналізації, його необхідно встановлювати тільки в горизонтальному положенні. Це дозволить практично повністю виключити скупчування сміття і відповідно засмічення штока диска різними дрібними частинками. У сукупності це дозволяє виключити блокування замикання, що дуже важливо в промислової діяльності.

Управління затворами може проводиться при використанні наступних елементів:

 • Ручка;
 • Електропривод;
 • Пневмопривод;
 • Редуктор.

Дискові поворотні затвори з електроприводом в інтернет магазині - «InVol»

Поворотний затвор з електроприводом сьогодні користується максимальною популярністю зважаючи на простоту його використання і досить високого показника ефективності. Затвори мають наступні варіанти з'єднання з трубопроводом:

 • Фланцеве;
 • Міжфланцеве;
 • Під приварення.

Ціни на дискові поворотні затвори залежать переважно від встановленого механізму і відповідно загальних характеристик пристрою. Конструктивно поворотні заслінки можуть витримати досить високі показники тиску. При цьому варто відзначити, що в момент досягнення показника понад 2,5 МПа можна відзначити зниження показника герметичності.

Затвори дискові поворотні можуть також різнитися стосовно матеріалу самого затвора, де варто виділити наступні варіанти:

 1. Диск з чавуну. Застосовується найчастіше для неагресивного середовища, а також має обмеження на показник температури до 130 градусів і тиск до 1,6 МПа. Основна перевага даного обладнання полягає в його низької вартості.
 2. Диск з нержавіючої сталі. Даний затвор має більше варіантів для експлуатації, відповідно характеризується великими можливостями. Обладнаний переважно гумовим ущільнювачем EPDM, що дозволяє досягти потрібної герметичності.

Якщо вам необхідний затвор дисковий з електроприводом, ви можете звернутися в компанію «InVol» і отримати можливість придбати його за оптимальною вартістю.