Засувки

Задвижка SD Plus 1"..
94 грн Без ПДВ: 94 грн
94 грн Без ПДВ: 94 грн
Задвижка SD Plus 1" 1/2..
217 грн Без ПДВ: 217 грн
217 грн Без ПДВ: 217 грн
Задвижка SD Plus 1" 1/4..
166 грн Без ПДВ: 166 грн
166 грн Без ПДВ: 166 грн
Задвижка SD Plus 1/2"..
60 грн Без ПДВ: 60 грн
60 грн Без ПДВ: 60 грн
Задвижка SD Plus 2"..
340 грн Без ПДВ: 340 грн
340 грн Без ПДВ: 340 грн
Задвижка SD Plus 2" 1/2..
787 грн Без ПДВ: 787 грн
787 грн Без ПДВ: 787 грн
Задвижка SD Plus 3"..
829 грн Без ПДВ: 829 грн
829 грн Без ПДВ: 829 грн
Задвижка SD Plus 3/4"..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
Задвижка SD Plus 4"..
1467 грн Без ПДВ: 1467 грн
1467 грн Без ПДВ: 1467 грн
0 грн Без ПДВ: 0 грн
Заслінка Danfoss дискова поворотна з важелем VFY-WHТехнічні характеристикиКонструкція та специфікаці..
2288 грн Без ПДВ: 2288 грн
2288 грн Без ПДВ: 2288 грн
Поворотная заслонка Danfoss SYLAX GAS PN6 DN80..
5010 грн Без ПДВ: 5010 грн
5010 грн Без ПДВ: 5010 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Засувки

Купити засувки для води у Києві

Дуже часто виникають ситуації, коли необхідно купити засувку в Києві, але зробити правильний вибір буває досить складно. Для початку варто визначити, що засувка - це запірна трубопровідна деталь, яка характеризується перпендикулярним перекриттям потоку середовища і можливістю його регулювання. Даний тип обладнання максимально затребуваний у багатьох сферах промисловості, що викликано простотою конструкції і легкістю в обслуговуванні.

На сьогоднішній день існує велика кількість різних засувок для труб, але для придбання певного виду потрібно враховувати особливості їх подальшого використання. Клинові засувки припускають розміщення затвора всередині корпусу за умови дотримання певного кута. Належний рівень герметичності можна досягти завдяки розпиранню клина, який кріпиться безпосередньо до нижньої частини шпинделя. При повному відкритті варто відзначити, що диски повністю заховані всередині корпусу, що в свою чергу забезпечує максимальний прохід середовища.

Перед придбанням даного пристрою, необхідно обов'язково звернути увагу на вигляд клина, який може бути:

 • Жорстким. Має максимальну ефективність в тому випадку, коли потрібно забезпечити повну герметичність при перекритті потоку.
 • Дводисковий. Має порівняно низький шанс заклинювання і при цьому слабким зносом ущільнювальних деталей.
 • Гумованим. Засувки для води з гумованим клином дають можливість досягти максимального рівня щільності при закритті, що забезпечує з'єднання металу з гумою.

Клинові водяні засувки використовуються в технологічних процесах, де середовище подається під досить великим тиском або високою температурою.

Водопровідні засувки за низькою ціною в Україні

Паралельні сталеві засувки припускають використання в якості запірного механізму двох паралельно закріплених між собою дисків. Герметичність забезпечується завдяки щільному з'єднанню між собою металу і боків конструкцiї. Варто відзначити, що засувка на воду подібного типу буде доречна при використанні під тиском не більше 10кгс / см2.

Шиберная водопровідна засувка застосовується для перекриття потоку шляхом опускання пластини з металу. Вона виготовлена у вигляді ножа і відповідно пластина всередину корпусу занурюється методом вкручування шпинделя. Засувка подібного типу використовується при роботі з сипучими і газоподібними речовинами. Хороша герметичність забезпечується завдяки відсутності сальникового ущільнення.

Обов'язково варто відзначити існування затворів Баттерфляй, конструкція яких виконана у вигляді диска, який рухається навколо своєї осі. Такий вид засувок дає можливість повного перекриття і регулювання потоку. Перед покупкою обладнання варто відзначити можливість вибору серед наступних варіантів матеріалів:

 1. Чавун. Використовується при роботі з агресивними і одночасно з нейтральними типами речовин, за умови тиску до 16 кгс / Сч2.
 2. Нержавіюча сталь. Матеріал подібного типу має стійкість до виникнення корозійних процесів, що дозволяє використовувати його в системах хімічної промисловості.
 3. Легована сталь. Має високу стійкість до температури до -60 градусів.
 4. Вуглецева сталь. Застосовується в системах, де відсутня агресивна робоче середовище при температурі від -40 і до +425 градусів.

Чавунні засувки сьогодні використовуються в промисловості максимально часто, що викликано не тільки їх практичністю, але і довговічністю, а також оптимальною вартістю.

Сталеві і чавунні засувки на воду в інтернет магазині - «InVol»

Якщо вам необхідний кран засувка, то ви можете придбати його за оптимальною вартістю звернувшись в компанію «InVol». У своїй роботі ми цінуємо насамперед клієнта, тому надаємо наступні переваги співпраці саме з нашою компанією:

 1. Стабільно висока якість продукції, що підтверджується повним комплектом документації, включаючи гарантію від виробника;
 2. Можливість доставки по всій території України;
 3. Оплата будь-якими зручними способами;
 4. Безкоштовна консультація для кожного клієнта і допомогу у виборі необхідного товару;
 5. Широкий асортимент товарів на нашому сайті.

Ціни на засувки в Україні можуть бути різними, але наша компанія пропонує оптимальну вартість обладнання, за умови його високої якості. Щоб зробити замовлення, ви можете зателефонувати на нашу гарячу лінію або залишити заявку на нашому сайті.