Вібровставки

Вібровставки

Купити вібровставки для трубопроводів в Києві

Вібровставки для трубопроводів - це один з видів промислової трубопровідної арматури, яка використовується з метою компенсації зсувів конструкції трубопроводу в різних напрямках. Конструкція складається з еластичної частини, яка виготовлена з жароміцної армованої гуми. У деяких випадках замість гуми використовується полімер, який має аналогічні властивості. Також складовими конструкції є сполучні сталеві деталі, в якості яких виступає фланець.

Будь-яка якісна вібровставка для насосів обладнана еластичним елементом, який має багатошарову структуру. Внутрішній шар не має швів і проводиться з матеріалів, які можуть використовуватися для чистої води. Якщо ми розглянемо стандартні віброкомпенсатори, то вони можуть використовуватися в системах для транспортування:

  • Холодної та гарячої води, але при температурі гарячої менше 100 градусів;
  • Чи не концентрованих кислот, показник концентрації яких не перевищує 10%;
  • Органічних і відповідно неорганічних спиртів;
  • Розчинів лугів і солей.

Варто зазначити, що використовувати вібровставки в системах для транспортування нафтопродуктів не можна. Також не можна використовувати вібровставки в агресивному середовищі і при транспортуванні рідин занадто високої температури. Це пов'язано з тим, що центральна частина вібровставки має низьку стійкість до даного середовища, що може привести до виходу її з ладу.

Фланцеві вібровставки для насосів і труб опалення - «InVol»

Якщо вам необхідна вібровставки гумова на насос, то потрібно грамотно підійти до її вибору, де обов'язково враховуються такі пункти:

  1. Вид середовища, яка транспортується, а також її температура;
  2. Тип навантажень, які виявляються на систему;
  3. Точний діаметр трубопроводу;
  4. Наявність будь-якого впливу на конструкцію із зовні.

Важливо розуміти, що перераховані вище фактори впливають не тільки на вибір виду деталі, але і на особливість установки вібровставки. Вібровставки фланцеві для насосів також можуть бути використані в поєднанні з обмежувальними кільцями, спеціальними тягами і контрольними стрижнями. Завдяки цим елементам вдається виключити можливі деформації конструкції і відповідно продовжити термін її експлуатації.

Вібровставки для труб опалення можуть працювати не тільки ефективно, але й максимально довго, для чого необхідно обов'язково дотримуватися всіх вимог при установці. З одного боку вібровставки необхідно провести установку рухомої опори, а з іншого відповідно нерухомою. Для проведення монтажу вібровставки раціонально використовувати комірні фланці або плоскі, але при цьому потрібно дуже ретельно зачистити зварювальний шар останніх. Це дозволить практично повністю уникнути будь-яких пошкоджень в подальшому.

Купити вібровставки в Києві кожен клієнт може при зверненні в компанію «InVol». Ми протягом довгих років працюємо на ринку, тому поставляємо для своїх клієнтів тільки якісну продукцію з повним комплектом документації. Наша компанія готова до співпраці на вигідних умовах з кожним клієнтом, тому для оптових покупців ми надаємо вигідні ціни на всі види продукції. Ціни на вібровставки в нашій компанії ви можете дізнатися у менеджера або залишивши заявку на нашому сайті.