Кран з накидною гайкою

Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 1/2" ВН для воды прямой..
112 грн Без ПДВ: 112 грн
112 грн Без ПДВ: 112 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 1/2" ВН для воды угловой..
136 грн Без ПДВ: 136 грн
136 грн Без ПДВ: 136 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 1/2" ВН для газа угловой..
104 грн Без ПДВ: 104 грн
104 грн Без ПДВ: 104 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 1/2" ВР для воды прямой..
121 грн Без ПДВ: 121 грн
121 грн Без ПДВ: 121 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 3/4" ВН для воды прямой..
177 грн Без ПДВ: 177 грн
177 грн Без ПДВ: 177 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 3/4" ВН для воды угловой..
203 грн Без ПДВ: 203 грн
203 грн Без ПДВ: 203 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 3/4" ВН для газа угловой..
150 грн Без ПДВ: 150 грн
150 грн Без ПДВ: 150 грн
Кран шаровой с накидной гайкой SD Forte 3/4" ВР для воды прямой..
177 грн Без ПДВ: 177 грн
177 грн Без ПДВ: 177 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Кран з накидною гайкою

Щоб правильно купити кран кульовий з накидною гайкою, необхідно розуміти основний принцип роботи даного обладнання. Кульовий кран являє собою вже вдосконалений пристрій, який має сферичний замикаючий елемент. Даний елемент активно використовується в різних системах для забезпечення необхідної герметичності та для запобігання виникнення протікання. Час, який буде витрачено на поворот, мінімальний, що дозволяє використовувати кран не тільки для рідин, а й для в’язких суспензій. Саме це дозволяє максимально розширити сферу використання подібного типу обладнання.

Щодо свого цільового призначення латунний кран з накидною гайкою може бути розділений на наступні основні види:

  1. Крани для води. Пристрій водяного кульового крана встановлюється безпосередньо в конструкцію водопроводу або системи водопостачання. Крани не замерзають при показниках температури до -30 градусів і при цьому витримують нагрівання до 150 градусів.
  2. Кульові крани для газу. Застосовуються з метою забезпечення швидкого перекриття потоку і є більш надійним варіантом.
  3. Крани високого тиску. Досить легкі в управлінні і не вимагають додаткового догляду, гарантуючи при цьому тривалий термін експлуатації.
  4. Кульові крани для пари. Активно використовуються в мережах, де спостерігається висока температура пара. Устаткування такого типу стійко переносить будь-які перепади тиску.

Крани кульові з накидною гайкою можуть в повній мірі забезпечити розбивку конструкції трубопроводу на окремі ділянки, що максимально виправдано в разі виникнення будь-яких неполадок з системою. В такому випадку можна буде провести локальний ремонт певної ділянки і при цьому витратити суттєво менші фінансові кошти. Накидна гайка з'єднується безпосередньо з відповідною зовнішньою різьбою трубопроводу при використанні для цього плоскої прокладки. У деяких випадках плоска прокладка замінюється використанням безасбестового пароніту.

Кутовий кран з накидною гайкою може бути відремонтований, а середній повний ресурс його використання становить 55 тисяч циклів. Номінальний тиск, з яким може функціонувати кран, становить 4 МПа. Установка крана або відповідно його демонтаж виконується при використанні стандартних трубних ключів.

Інтернет магазин «inVol» надає для своїх клієнтів можливість придбати будь-який вид запірно регулюючої арматури, включаючи прямий кран з накидною гайкою, з наступними перевагами:

  • Оптимальна вартість деталей будь-якого типу, що викликано співпрацею з напряму виробниками;
  • Висока якість будь-якого обладнання, а також наявність повного комплекту необхідної документації, включаючи гарантію від виробника;
  • Безкоштовна доставка по всій території України;
  • Можливість оплати будь-якими зручними для клієнта методами.

Ми надаємо значні знижки для наших клієнтів за умови оптових закупівель обладнання. Ціна на кульовий кран з накидною гайкою вказана на нашому сайті та є актуальною, при виникненні додаткових питань ви можете зателефонувати на гарячу лінію нашої компанії.