Кран під манометр

Кран Icma 1/2" ВН под манометр №151..
250 грн Без ПДВ: 250 грн
250 грн Без ПДВ: 250 грн
Кран Icma 1/2" ВН под манометр №158..
205 грн Без ПДВ: 205 грн
205 грн Без ПДВ: 205 грн
Кран трехходой Icma 1/2" ВН под манометр №159..
298 грн Без ПДВ: 298 грн
298 грн Без ПДВ: 298 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Кран під манометр

Купити кран під манометр означає повністю вберегти систему від виникнення самих непередбачуваних ситуацій. Процес монтажу обладнання подібного типу необхідний для підтримки стабільної роботи будь-якого контрольно-вимірювального приладу. При цьому вдається від'єднати контрольно-вимірювальний прилад при його поломки без необхідності відключати весь робочий комплекс.

Триходовий кран під манометр використовується в якості запірного пристрою для найрізноманітніших комплексів з високим навантаженням. Середовища, що пересувається в подібних комплексах знаходятся під певним тиском. Кран може бути використаний також для монтажу в систему опалення і транспортування пара. Можливість використання даного крана під манометр залежить від його технічних характеристик, але при цьому потрібно обов'язково звертати увагу на термостійкість, показник якої може істотно відрізнятися.

Кульовий кран під манометр за своєю конструкцією складається з металевого корпусу і відповідно механізму запірного типу. У той же час варто відзначити, що замикаючий пристрій може мати різний вигляд, що безпосередньо впливає на відкриття обладнання. Вище затвора триходового крана знаходиться спеціальний отвір, що відрізняє даний вид обладнання від аналогів. Саме через цей отвір вдається стравлювати середу для подальшого очищення каналу від найрізноманітніших забруднень. Також цей отвір використовується для перевірки працездатності обладнання.

Кран має стандартний різьбове з'єднання, завдяки якому сфера його використання істотно розширюється. Також варто відзначити, що завдяки існуючій стандартизації можна відзначити можливість багаторазового використання крана.

Кульовий кран під манометр має цілий ряд основних функцій, серед яких варто відзначити наступні:

  1. Продування пристрою для видалення будь-яких забруднень з відведення;
  2. Точна перевірка залипання стрілки;
  3. Збереження пристрою від виникнення надлишкового показника тиску;
  4. Продовження терміну функціонування конструкції манометра;
  5. Перевірка нормальної роботи конструкції манометра.

Дані функції є вкрай важливими для забезпечення нормальної роботи конструкції манометра.

Серед основних видів кранів щодо відмінностей по закриваючому клапану варто відзначити наступні пункти:

  • Кран під манометр з спускніка;
  • Кульовий кран із дренажем;
  • Корковий кран під манометр.

Останній варіант обладнання володіє найнижчою вартістю та при цьому має найпростішу конструкцію. Всередині конструкції корпус закривається спеціальною пробкою, яка відтягується в разі здійснення повороту важеля. Основний недолік даного елемента полягає в низькому показнику термостійкості і при цьому високій ймовірністі відриву хвоста всередині пробки.

При необхідності придбати обладнання подібного типу, ви можете звернутися в компанію «inVol». Ми надаємо для своїх клієнтів виключно якісне обладнання, вартість якого завжди є розумною. Наша компанія співпрацює з виробниками обладнання, тому ціни на крани під манометр в нашому магазині завжди оптимальні. Устаткування має повний комплект документації, а також гарантію від виробника, що дозволяє бути впевненими в його якості.

Ми надаємо послуги доставки обладнання по всій території України будь-якими зручними для клієнта методами. Оплата обладнання також відбувається у той спосіб, який зручніший для нашого клієнта. При зверненні до нас, ви гарантовано отримаєте допомогу у виборі обладнання з боку фахівців нашої компанії. Якщо ви бажаєте купити кран під манометр в Києві, то компанія «inVol» допоможе вам.