Компенсатори осьові

Компенсатори осьові

Купити осьової компенсатор під приварення в Києві

Щоб купити осьовий компенсатор в Києві, необхідно попередньо розібратися в особливостях його конструкції за умови практичного використання. Осьовий компенсатор використовується з метою компенсації осьових зсувів конструкції трубопроводу, що дозволяє виключити його руйнування в разі деформацій викликаних температурними змінами. Найчастіше використовуються сильфонні осьові компенсатори, які представлені в якості осесиметричної гофрованої пружною оболонки з металу. Дана оболонка може не тільки стискуватися, а й розтягуватися за умови впливу температури, тиску і моменту сили.

Осьовий компенсатор сьогодні можна розділити на певні різновиди щодо варіантів кріплення, а саме:

 • Осьовий сильфонний компенсатор під приварення;
 • Фланцевий осьовий сильфонний компенсатор;

Багатоступінчасті осьові компенсатори низького тиску

У нашій компанії ви можете придбати осьові компенсатори, які повноцінно функціонують в різних робочих середовищах. Ми надаємо для своїх клієнтів широкий асортимент обладнання з наступними основними перевагами:

 1. Теплоізольовані осьові сильфонні компенсатори мають повний комплект документації, включаючи сертифікати відповідності нормам ГОСТ і гарантію від виробника.
 2. Кожен клієнт отримує повноцінну допомогу у виборі необхідного йому устаткування під певні умови його експлуатації.
 3. Можливість доставки товарів по всій території України будь-якими зручними методами, включаючи доставку власними транспортними засобами.
 4. Можливість вибору зручного виду оплати.

Ціни на осьові сильфонні компресори в нашій компанії є оптимальною і доступною для кожного клієнта.

Осьовий компенсатор низького тиску, за умови його кріплення під приварення, використовується з метою забезпечення жорсткої фіксації компенсатора безпосередньо до конструкції трубопроводу. З'єднання створюється шляхом приварювання кінців трубопроводу безпосередньо до кінців осьового компенсатора. Кріплення подібного типу сьогодні є максимально поширеним, адже при його використанні можна забезпечити надійне з'єднання з належним рівнем герметичності.

Багатоступінчастий осьовий компенсатор має гофровану оболонку з симетричними осями. Конструкція має вигляд пружини з металу, яка може стискатися за умови наявності тиску. Арматура подібного типу може мати певні відмінності за своїм типом і іншим параметрам. Основним елементом виступає сильфон, але також всередині конструкції присутній елемент для здійснення подальшого з'єднання.

Відцентрові осьові сильфонні компенсатори в Україні

Відцентрові осьові компенсатори сьогодні володіють великою кількістю переваг, що цілком легко пояснює їх популярність в промисловості. Серед основних переваг даного обладнання варто відзначити наступні пункти:

 • Стійкість до впливу температур, відповідно можливість використання в різних умовах;
 • Високий рівень міцності і герметичності при використанні;
 • Можливість використання на протязі багатьох років, що підтверджує їх довговічність;
 • Досить дешеві в обслуговуванні;
 • Дозволяють забезпечити достатню осьове переміщення, що недоступно з лінзовими компенсаторами;
 • Можна провести розробку сильфонного компенсатора під певні умови використання і відповідно під конкретні цілі;
 • Невелика жорсткість при стисненні, що в свою чергу дозволяє зменшити навантаження на статичні опори;
 • Низький показник гідравлічного опору;
 • Невеликі геометричні розміри;
 • Повна відсутність будь-яких можливих витоків.

Дуже часто компенсатори використовують в якості пристрою для герметизації трубопроводу і відповідно для зняття вібраційних навантажень. У сукупності це дозволяє уникнути можливої ​​деформації конструкції трубопроводу і мінімізувати виникає навантаження на насосне обладнання. Широке застосування цей вид арматури знайшов в нафтогазовій і в паливній промисловості. Крім цього варто відзначити, що пристрої подібного типу можна без проблем використовувати в багатьох інших галузях.

Також варто відзначити, що існують відмінності компенсаторів щодо деформації сильфона, а саме:

 1. Осьові компенсатори - основна функція полягає в розтягуванні і відповідно стисненні.
 2. Зсувні - відносний зсув.
 3. Поворотні - виконується відносний поворот.
 4. Поворотні просторові, які також мають назву універсальні - працюють на розтяг, стиск, зсув і відповідно поворот.
 5. Зсувних-поворотні - виходячи з назви робота виконується в зсуві і в повороті.

Нерозвантажені осьові сильфонні компенсатори в широкому асортименті представлені на сайті нашої компанії.

Двосекційні і односекційні осьові компенсатори в інтернет магазині - «InVol»

У більшості випадків використовується односекційний осьовий сильфонний компенсатор, який в повній мірі задовольняє всі вимоги при установці і практичному використанні. При цьому варто відзначити, що існують компенсатори, які виробляються з двох сильфонів, встановлених між собою послідовно. Також в конструкцію входять патрубки для з'єднання компенсаторів безпосередньо до трубопроводу. Обов'язково варто зазначити, що в конструкцію також входить захисний кожух, який виробляється з листової сталі і кріпиться на стійках при використанні гвинтів. Двосекційний осьовий сільфонний компенсатор ви також можете придбати звернувшись в компанію «InVol». Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати на гарячу лінію, де вам допоможе професійний менеджер. У разі заявки на сайті збоку наших клієнтів, ми максимально швидко проводимо обробку та телефонуємо вже з конкретною пропозицією.