Клапан підживюючий

Перепускной клапан Danfoss AVDO 1/2"..
4011 грн Без ПДВ: 4011 грн
4011 грн Без ПДВ: 4011 грн
Перепускной клапан Danfoss AVDO 3/4"..
2494 грн Без ПДВ: 2494 грн
2494 грн Без ПДВ: 2494 грн
Подпиточный клапан Icma 1/2" №249..
609 грн Без ПДВ: 609 грн
609 грн Без ПДВ: 609 грн
Подпиточный клапан Icma 1/2" №250..
487 грн Без ПДВ: 487 грн
487 грн Без ПДВ: 487 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Клапан підживюючий

Необхідність купити підживлюючий клапан в Києві викликана, щоб забезпечити повноцінне функціонування системи опалення. Найбільш простим методом є проведення установки крана зі штуцером в нижній точці і приєднати до даного крану шланг. У той же час варто відзначити, що простота подібного технологічного рішення не означає, що подібний механізм буде зручно використовувати, тому виробники арматури випускають унікальний пристрій під назвою підживлюючий клапан.

Даний вид пристрою використовується з метою забезпечення автоматичного підживлення і відповідно наповнення системи опалення, а також завдяки своїй конструкції повністю запобігає виникненню найрізноманітніших ушкоджень, які могли б виникнути з причини підвищеного показника тиску. Втрата теплоносія через дегазацію в такому випадку виконується за рахунок води безпосередньо з водопровідної системи. Такі пристрої дозволяють провести наповнення системи з наступними основними перевагами:

  1. Повна відсутність необхідності людського втручання, що як підсумок виключає вплив людського фактора на якість роботи;
  2. Робота виконується в повністю автоматизованому режимі;
  3. Наповнення відбувається максимально швидко;
  4. Процес наповнення є повністю безпечним для людини.

Якщо ми розглядаємо джерело наповнення, то ним є водопровід по якому циркулює питна вода. У той же час варто відзначити, що зворотний клапан дозволяє виключити рух потоку рідини в зворотну сторону, тобто її подальше потрапляння в трубу з водою для пиття. Автоматичний підживлюючий клапан кожен клієнт може придбати при зверненні в компанію «inVol».

Найчастіше, в стандартному своєму виконанні, підживлюючий клапан являє собою наступну комбінацію арматури:

  • Редуктор тиску;
  • Зворотній клапан;
  • Клапан запірного типу;
  • Виділене окреме місце для установки манометра.

Також останнім часом все частіше зустрічається підживлюючий клапана з рівнеміром, який має дещо іншу конструкцію. Виходячи з перерахованих вище варіантів виконання конструкції варто відзначити, що все більш популярним є підживлюючий клапан з манометром, який ви можете придбати при зверненні в компанію «inVol». Варто відзначити, що всередині конструкції клапана часто впроваджується спеціальний гвинт, який дозволяє контролювати щільність закривання зворотного клапана.

Підживлюючий клапан для системи опалення має досить простий принцип роботи. Коли всередині системи опалення показник тиску опускається, зусилля спеціальної пружини дозволяє відкрити редуктор.

Ціни на підживлюючий клапан в Україні можуть істотно відрізнятися, але при зверненні в компанію «inVol» ви можете бути впевнені в тому, що вони будуть оптимальними.