Запірно-регулююча арматура

Danfoss Фильтр сетчатый FVF PN16 DN 65 065B7746..
3450 грн Без ПДВ: 3450 грн
3450 грн Без ПДВ: 3450 грн
Арка SD Plus 1/2"-1/2"..
46 грн Без ПДВ: 46 грн
46 грн Без ПДВ: 46 грн
Арка SD Plus 1/2"-3/4"..
53 грн Без ПДВ: 53 грн
53 грн Без ПДВ: 53 грн
Вентиль Icma 1/2"х3/4" для полотенцесушителя №968..
992 грн Без ПДВ: 992 грн
992 грн Без ПДВ: 992 грн
Задвижка SD Plus 1"..
105 грн Без ПДВ: 105 грн
105 грн Без ПДВ: 105 грн
Задвижка SD Plus 1" 1/2..
243 грн Без ПДВ: 243 грн
243 грн Без ПДВ: 243 грн
Задвижка SD Plus 1" 1/4..
186 грн Без ПДВ: 186 грн
186 грн Без ПДВ: 186 грн
Задвижка SD Plus 1/2"..
67 грн Без ПДВ: 67 грн
67 грн Без ПДВ: 67 грн
Задвижка SD Plus 2"..
381 грн Без ПДВ: 381 грн
381 грн Без ПДВ: 381 грн
Задвижка SD Plus 2" 1/2..
881 грн Без ПДВ: 881 грн
881 грн Без ПДВ: 881 грн
Задвижка SD Plus 3"..
928 грн Без ПДВ: 928 грн
928 грн Без ПДВ: 928 грн
Задвижка SD Plus 3/4"..
79 грн Без ПДВ: 79 грн
79 грн Без ПДВ: 79 грн
Задвижка SD Plus 4"..
1642 грн Без ПДВ: 1642 грн
1642 грн Без ПДВ: 1642 грн
0 грн Без ПДВ: 0 грн
Заслінка Danfoss дискова поворотна з важелем VFY-WHТехнічні характеристикиКонструкція та специфікаці..
2288 грн Без ПДВ: 2288 грн
2288 грн Без ПДВ: 2288 грн
Показано з 1 по 15 із 380 (26 сторінок)
Запірно-регулююча арматура

Купить трубопроводную (запорнорегулирующую) арматуру в Киеве

Щоб купити запірно регулюючу арматуру сьогодні, не потрібно витрачати величезну кількість часу на пошук необхідного для вас варіанту. В інтернеті представлена ​​величезна кількість видів обладнання, але його правильний вибір викликає у людей певні труднощі. Купити регульовану запірну арматуру в Києві вам допоможе наша компанія «inVol», яка протягом довгих років допомагає своїм клієнтам купувати тільки якісне обладнання за оптимальною вартістю.

На сьогоднішній день запірно регулююча арматура для опалення грає дуже велику роль. Деталь такого типу є однією з ключових частин практично будь-якого трубопроводу. Повний перелік деталей до трубопроводу ви можете знайти на сайті компанії «inVol». Запірно регулююча арматура для трубопроводів може мати такі різновиди:

 1. Латунні крани;
 2. Вентилі і клапани;
 3. Засувки;
 4. Фільтри;
 5. Вібровставки;
 6. Елеватори водоструменневі.  

Всі перераховані вище елементи складають лише невелику частину всього обладнання, яке кожен клієнт може придбати на нашому сайті. Допомога у виборі вам може надати професійний менеджер нашої компанії або ви самостійно можете розглянути каталог запірно регулюючої арматури.

Якщо ми розглядаємо систему міського, а також промислового водопостачання, то в даному випадку оптимальним варіантом запірно регулюючої арматури стануть засувки. Актуальність використання саме засувок викликана тим, що вони мають величезну кількість варіантів різних діаметрів і при цьому мають просту конструкцію.

У той же час варто відзначити, що вони можуть використовуватися для систем з агресивним середовищем, але при цьому істотно збільшується рівень їх зносу. Даний знос найбільше впливає безпосередньо на запірний механізм, тому в результаті ми отримуємо засувку, яка просто не тримає і як наслідок виникають течі і амортизація сальникового ущільнювача. При частих проведенні заміни сальникового ущільнювача можна відзначити, що як наслідок це призводить до істотного зниження показника рентабельності виробництва.

Клапани є більш універсальним варіантом регулюючої арматури, тому вони можуть використовуватися практично при будь-яких умовах. Вони відмінно переносять високі показники температури, а також тиску в системі. Наявні габарити дають можливість зробити процес установки обладнання істотно простіше.

Запірно регулююча арматура кульового крана також є досить популярним видом обладнання на сьогоднішній день. Устаткування такого типу має досить високий рівень довговічності і при цьому володіє надійністю, де клас середовища не грає ніякого значення. Розміри кранів порівняно невеликі, а завдяки повній відсутності шпинделя висувного типу можна проводити установку конструкції крана навіть в тих місцях, де відзначається обмеження вільного простору.

Запірно регулююча арматура для систем опалення та водопостачання в Україні

Регульована запірна арматура для систем опалення може бути проведена при використанні наступних матеріалів:

 • Сталь
 • Латунь;
 • Чавун.

Перераховані вище матеріали є на даний момент найбільш популярними, тому вони активно застосовуються у виробництві запірної арматури. Устаткування такого типу має цілий ряд переваг і певні недоліки, які можна практично повністю виключити за умови правильного вибору.  Запірно регулююча арматура для водопостачання вибирається виходячи з умов використання, а також в залежності від діаметра трубопроводу. Також варто відзначити, що вибір більшою мірою залежить від класифікації обладнання, тому в даному випадку необхідно використовувати консультацію з боку професіоналів, де вам допоможуть працівники компанії «inVol». Запірно регулююча арматура для радіаторів опалення за своєю конструкцією передбачає наявність кількох обов'язкових елементів, а саме:

 • Корпус;
 • Затвор.

Замовити комплект запірно регулюючої арматури з доставкою в інтернет магазині - «inVol»

Процес кріплення обладнання безпосередньо до трубопроводу здійснюється при використанні спеціальних кріпильних деталей або банально може бути приварена.  Комплект запірно регулюючої арматури включає в себе повний перелік необхідної документації, де варто відзначити наявність наступних документів:

 • Гарантія від виробника;
 • Сертифікат перевірки якості;
 • Відповідність обладнанням всім чинним нормам.

Трубопровідна запірно регулююча арматура на сьогоднішній день передбачає найбільш часте використання в якості контуру рідини або газу. Даний пункт також є вкрай важливим при виборі необхідного варіанту запірної арматури.

Окремо варто відзначити можливість використання запірно регулюючої арматури з вмонтованим в її конструкцію електроприводом. Завдяки цьому вдається забезпечити достатньо швидке регулювання потоку або припинення його руху всередині контуру. У той же час варто відзначити, що процес відкриття, а також закриття запірного елемента проводиться на певній відстані від нього або зовсім за умови повноцінного автономного режиму. Основними перевагами даного обладнання є наступні пункти:

 1. Можливість повноцінного управління будь-яким класом і розміром арматури;
 2. Можливість провести установку на певній відстані від арматури, якою буде виконано управління;
 3. Простота монтажу, який може бути виконаний на систему керовану ручним методом;
 4. Досить просто знімається для подальшого обслуговування та ремонтних робіт.

Запірно регулююча арматура для води на нашому сайті має всі необхідні показники якості. Здійснюючи покупку устаткування в нашому магазині, ви отримуєте наступні види переваг:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Виключно сертифіковане обладнання;
 • Гарантія від виробника;
 • Доставка будь-якими способами по всій території України;
 • Великий вибір варіантів оплати.

Варто зазначити, що при здійсненні великого замовлення, вартість доставки наша компанія бере на себе і привозить придбаний вами товар самостійно, при використанні своїх транспортних засобів. Ціни на запірно регулюючу арматуру в Україні можуть істотно відрізнятися, але при зверненні в компанію «inVol» ви можете розраховувати на оптимальну вартість будь-якого обладнання.