Зливні шланги для пральної машини

Слив SD Plus 100 см..
31 грн Без ПДВ: 31 грн
31 грн Без ПДВ: 31 грн
Слив SD Plus 150 см..
37 грн Без ПДВ: 37 грн
37 грн Без ПДВ: 37 грн
Слив SD Plus 200 см..
43 грн Без ПДВ: 43 грн
43 грн Без ПДВ: 43 грн
Слив SD Plus 250 см..
49 грн Без ПДВ: 49 грн
49 грн Без ПДВ: 49 грн
Слив SD Plus 300 см..
56 грн Без ПДВ: 56 грн
56 грн Без ПДВ: 56 грн
Слив SD Plus 350 см..
59 грн Без ПДВ: 59 грн
59 грн Без ПДВ: 59 грн
Слив SD Plus 400 см..
66 грн Без ПДВ: 66 грн
66 грн Без ПДВ: 66 грн
Слив SD Plus 450 см..
72 грн Без ПДВ: 72 грн
72 грн Без ПДВ: 72 грн
Слив SD Plus 500 см..
78 грн Без ПДВ: 78 грн
78 грн Без ПДВ: 78 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Зливні шланги для пральної машини

Купити зливний шланг з гофрованого пластику в Києві

Людина розуміє, що купити зливний шланг для пральної машини потрібно при виявленні калюжі по пральною машиною, але ж цієї ситуації можна уникнути. Виробник завжди рекомендує перекривати подачу води всередині приміщення, коли ви не використовуєте техніку або зовсім йдете з дому. У будь-яких європейських країнах ці заходи є обов'язковими, при їх недотриманні зростає ризик відмови у виплаті компенсації. Це стандартна практика практично в усіх країнах, що змушує людей правильно використовувати будь-яке обладнання в своєму домі та при цьому забезпечити повну безпеку.

Перед тим, як купити зливний шланг для пральної машини в Києві, ви повинні розуміти, що це гнучкий і міцний елемент, який використовується з метою зливу брудної після проведеного прання води безпосередньо в каналізацію. Елемент такого типу може розтягуватися в довжину, яка повинна бути достатньою для діставання безпосередньо до вже змонтованому стоку. Деталь такого типу переважно йде в комплекті з устаткуванням, але рекомендовано уточнювати даний пункт безпосередньо з виробником. Для початку варто відзначити, що обладнання може бути декількох різновидів, а саме:

  1. Шланги зливні;
  2. Заливні шланги.

Шланги для зливу води з пральної машини від компанії - «inVol»

При використанні заливного шланга вода потрапляє безпосередньо в барабан, тому без його установки будь-яке прання буде неможливим. Він приєднується до водопровідної труби при використанні для цього спеціального крана, який можна швидко перекрити при необхідності. Щоб виключити будь-які протікання в місцях з'єднань, потрібно посилити дані місця при використанні для цього металевих гільз і спеціальних гайок. Стандартний показник довжини трубок такого типу становить - 1-5 метра, але є й інші варіанти розмірів.

Шланг має спеціальні патрубки, які сприяють кращій герметизації з'єднань безпосередньо в місцях стику. Завдяки певним технічним характеристикам шланга, він може без проблем витримувати стандартний показник природного тиску зливаємо води. Будь-який кутовий зливний шланг для пральної машини може отримати пошкодження через наступних причин:

  • Виникнення тріщин сприяє гаряча вода;
  • Неправильне використання обладнання;
  • Використання хімічних відбілювачів і агресивних миючих засобів.

Якщо ви думаєте над тим, де купити зливний шланг для пральної машини, то компанія «inVol» допоможе вам в цьому. У конструкції зливного шланга використовуються спеціальні наконечники, які дозволяють уникнути залома. Залом виникає дуже часто і є першою причиною перекривання зливу. Наконечники зігнуті під прямим кутом і дозволяють повністю виключити виникнення подібного типу проблеми.

У деяких випадках розміщення пральної машини передбачається таким чином, що стандартний варіант шланга просто не дістає до каналізаційного зливу. В такому випадку раціонально використовувати подовжує зливний шланг для пральної машини. Шланг такого типу довший, тому дозволяє вирішити проблему відсутньої частини. Перед тим, як купувати новий шланг, необхідно відразу визначитися з новою довжиною рукава. Вимірювання цього показника довжини виконується при використанні рулетки. Якщо стандартна довжина трубок виявилася занадто малою, то раціонально поєднати їх між собою при використанні спеціальних хомутів. Завдяки цьому вдається повністю уникнути виникнення потопу і як наслідок великих фінансових витрат в майбутньому.

В процесі монтажу зливу до каналізації може виникнути одна дуже істотна проблема: трубка і з'єднувач можуть мати різні діаметри. Якщо розглядати стандартний розмір, то в даному випадку показник становить 2 сантиметри, але при цьому зустрічаються варіанти 19 і 22 мм. У такому випадку потрібно застосовувати спеціальні перехідники, які мають різний перетин. Додатковий зливний шланг для пральної машини дуже часто потрібний при неправильному попередньому розрахунку, тому рекомендується завжди використовувати послуги професійного сантехніка.

Який вибрати зливний шланг для пральної машини пластмасовий або гумовий?

Якщо ви задумалися над тим, як вибрати зливний шланг для пральної машини, то попередньо варто відзначити різні варіанти використовуваного для його створення матеріалів:

  1. Пластмасовий зливний шланг для пральної машини;
  2. Гумовий шланг для відведення води для пральної машини.

Вибір необхідного варіанту проводиться виходячи з умов його експлуатації, що дуже важливо враховувати. У нашій організації працюють кваліфіковані менеджери, які допоможуть вам зробити виправданий вибір щодо всіх вимог. Для правильного підбору шланга враховуються такі пункти:

  • Вид побутової техніки;
  • Бренд шланга, а також його модель;
  • Назва запчастини.

Ціни на зливний шланг для пральної машини в Україні формуються виходячи з багатьох факторів, але при зверненні в компанію «inVol» ви отримаєте максимально оптимальні ціни на будь-який обраний товар.