Шланги для підключення змішувачів

Гибкая подводка для смесителя SD Forte М10 100 см (пара)..
140 грн Без ПДВ: 140 грн
140 грн Без ПДВ: 140 грн
Гибкая подводка для смесителя SD Forte М10 40 см (пара)..
95 грн Без ПДВ: 95 грн
95 грн Без ПДВ: 95 грн
Гибкая подводка для смесителя SD Forte М10 50 см (пара)..
102 грн Без ПДВ: 102 грн
102 грн Без ПДВ: 102 грн
Гибкая подводка для смесителя SD Forte М10 60 см (пара)..
107 грн Без ПДВ: 107 грн
107 грн Без ПДВ: 107 грн
Гибкая подводка для смесителя SD Forte М10 80 см (пара)..
131 грн Без ПДВ: 131 грн
131 грн Без ПДВ: 131 грн
Шланг SD Plus 100 см пара..
81 грн Без ПДВ: 81 грн
81 грн Без ПДВ: 81 грн
Шланг SD Plus 120 см пара..
91 грн Без ПДВ: 91 грн
91 грн Без ПДВ: 91 грн
Шланг SD Plus 150 см пара..
105 грн Без ПДВ: 105 грн
105 грн Без ПДВ: 105 грн
Шланг SD Plus 40 см пара..
62 грн Без ПДВ: 62 грн
62 грн Без ПДВ: 62 грн
Шланг SD Plus 50 см пара..
67 грн Без ПДВ: 67 грн
67 грн Без ПДВ: 67 грн
Шланг SD Plus 60 см пара..
72 грн Без ПДВ: 72 грн
72 грн Без ПДВ: 72 грн
Шланг SD Plus 80 см пара..
78 грн Без ПДВ: 78 грн
78 грн Без ПДВ: 78 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 100 см пара..
143 грн Без ПДВ: 143 грн
143 грн Без ПДВ: 143 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 100 см пара..
105 грн Без ПДВ: 105 грн
105 грн Без ПДВ: 105 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 120 см пара..
129 грн Без ПДВ: 129 грн
129 грн Без ПДВ: 129 грн
Показано з 1 по 15 із 24 (2 сторінок)
Шланги для підключення змішувачів

Перед тим, як купити шланг для підключення змішувача в Києві необхідно більш детально розібратися в особливостях його конструкції. Коли сантехнічні роботи підходять до свого завершення, то необхідно виконати процес підключення до системи водопостачання найрізноманітніших приладів. Здійснити якісне підключення можна при використанні для цього спеціальної підводки. Серед варіантів підводки варто відзначити наступні:

 1. Жорстка підводка.
 2. Сильфонний шланг;
 3. Гнучкий шланг для змішувача.

Перший варіант володіє найбільшим показником надійності, але водночас для установки необхідно мати спеціальне обладнання і відповідно робота передбачає використання послуг професіонала. Сильфонна і гнучка підводка мають більшу практичність при використанні в побуті, тому в більшості випадків раціонально використовувати саме такий варіант.

Перед тим як купити шланг для підключення змішувача в Україні, варто грунтуватися на наявний бюджет, який відводиться для даної покупки. Відносно низьку вартість має гнучкий шланг, який також володіє великим запасом міцності, що дозволяє нормально використовувати його на практиці. Щоб забезпечити нормальний захист шланга від різного типу пошкоджень, застосовується спеціальне обплетення, яке в свою чергу щільно облягає шланг. Пошкодження шланга можуть бути не тільки зовнішніми, а й внутрішніми, які можуть виникати в разі трапляння гідравлічного удару. Шланг для підключення кухонного змішувача повинен повною мірою відповідати чинним нормам якості, що також стосується основних його характеристик.

Шланг для підключення води до змішувача може мати такі основні різновиди:

 • Шланги забезпечують нормальне підключення умивальника, а також іншого виду обладнання безпосередньо до гарячої води. Для зорової ідентифікації шланга, в його оплітку були додані нитки червоного кольору.
 • Шланги для забезпечення з'єднання трубопроводу, який використовується для холодного водопостачання. Трубопровід подібного типу має спеціальну оплітку, в структуру якої додають нитки синього кольору, завдяки чому можна візуально ідентифікувати шланг по його призначенню.
 • Універсальні шланги. Дозволяють здійснити підключення до системи водопостачання будь-якого типу. Шланги подібного типу мають червоне, а також синє маркування, що полегшує зорову ідентифікацію шлангів.

Крім всіх перерахованих вище пунктів, шланг для підключення змішувача для мийки може мати певні відмінності щодо матеріалу обплетення, що в свою чергу позначається на властивостях:

 1. Алюмінієве армування. Сьогодні даний варіант не застосовується, а його основною перевагою є низька вартість, яка не практична через невеликий термін повноцінної експлуатації. Більш того, захист такого типу переважно не витримує показника тиску більше 5 атмосфер. Основним недоліком даного виду підводки є нестійкість її до виникнення корозійних процесів. Якщо її встановити у вологому приміщенні, то вона досить швидко приходить в непридатність. Такі деталі не рекомендовано використовувати для установки в приміщенні ванної кімнати житлового будинку, де спостерігається підвищений рівень вологості.
 2. Шланг для змішувача з нержавійки. Нержавіюче обплетення дозволяє забезпечити більш тривалий термін експлуатації, а саме більше 10 років. Труби можуть витримати показник тиску до 10 атмосфер, а також не мають ніяких обмежень щодо місця їх застосування.
 3. Нейлонове обплетення. Устаткування подібного типу дозволяє істотно підвищити його властивості в процесі використання. Єдиним недоліком даного виду труб є їх вартість, яка трохи вище ніж у попередніх аналогів.

Грунтуючись на перерахованих вище умовах можна провести максимально раціональний вибір обладнання щодо умов його використання.

Сполучні шланги для змішувача за своєю конструкцією включають такі основні деталі:

 • Ущільнювальна прокладка, яка дає можливість забезпечити повноцінну герметичність з'єднання за умови повної відсутності протікання;
 • Ніпель і шланг;
 • Прес гільза, яка також має назву затискаючий ніпель;
 • Гайка накидного типу;
 • Захисне обплетення.

Якщо ми розглядаємо стандартний показник розміру для гайки, то це - ½ дюйма, а для штуцера - М10. Також можна зустріти нестандартне підключення, що обов'язково необхідно враховувати.

Шланг для змішувача з довгим штуцером необхідно попередньо правильно вибрати, де обов'язково потрібно враховувати:

 1. На шлангу обов'язково повинна бути відповідна етикетка з усіма технічними характеристиками, що дозволить повністю виключити будь-які помилки у виборі необхідного товару.
 2. Шланг для змішувача з висувною лійкою повинен бути обов'язково підібраний грунтуючись на показник його ваги. Варто розуміти, що легкі вироби мають штуцери сумнівної якості, які досить швидко виходять з ладу.
 3. Якщо підводка має пластиковий штуцер, то краще відмовитися від її придбання і подальшого використання.

У компанії «inVol» ви завжди можете придбати якісне обладнання, яке буде мати повний комплект необхідної документації, включаючи гарантію від виробника. Щоб отримати детальну консультацію відносно вибору необхідного обладнання, ви можете також звернеться до професіоналів нашої компанії. При зверненні в компанію «inVol» ви можете бути впевнені, що ціна на шланг для підключення змішувача буде оптимальною завдяки прямій співпраці з кращими виробниками обладнання.