Гнучка підводка

Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 100 см..
71 грн Без ПДВ: 71 грн
71 грн Без ПДВ: 71 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 120 см..
79 грн Без ПДВ: 79 грн
79 грн Без ПДВ: 79 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 150 см..
93 грн Без ПДВ: 93 грн
93 грн Без ПДВ: 93 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 20 см..
42 грн Без ПДВ: 42 грн
42 грн Без ПДВ: 42 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 200 см..
108 грн Без ПДВ: 108 грн
108 грн Без ПДВ: 108 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 30 см..
47 грн Без ПДВ: 47 грн
47 грн Без ПДВ: 47 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 40 см..
51 грн Без ПДВ: 51 грн
51 грн Без ПДВ: 51 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 50 см..
55 грн Без ПДВ: 55 грн
55 грн Без ПДВ: 55 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 60 см..
57 грн Без ПДВ: 57 грн
57 грн Без ПДВ: 57 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВВ 80 см..
64 грн Без ПДВ: 64 грн
64 грн Без ПДВ: 64 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВН 100 см..
73 грн Без ПДВ: 73 грн
73 грн Без ПДВ: 73 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВН 120 см..
80 грн Без ПДВ: 80 грн
80 грн Без ПДВ: 80 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВН 150 см..
95 грн Без ПДВ: 95 грн
95 грн Без ПДВ: 95 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВН 20 см..
42 грн Без ПДВ: 42 грн
42 грн Без ПДВ: 42 грн
Гибкая подводка для воды SD Forte ВН 200 см..
109 грн Без ПДВ: 109 грн
109 грн Без ПДВ: 109 грн
Показано з 1 по 15 із 102 (7 сторінок)
Гнучка підводка

Гнучка підводка для змішувача, ванною і пральної машини в Києві

Купити гнучку підводку для води сьогодні буває необхідно в найрізноманітніших ситуаціях, тому вона потрібна в приміщенні практично будь-якого будинку. Завдяки використанню гнучкої підводки для води, вдається забезпечити повноцінне підключення санвузла в місцях, де провести монтаж конструкції жорсткої труби неможливо через її характеристики. Застосування на практиці гнучкого підведення максимально виправдано для наступного типу елементів:

  • Унітази;
  • Душові кабіни;
  • Пральні машини;
  • Змішувачі.

Окремо варто відзначити, що гнучка підводка пральної машини повинна вибиратися за умови обов'язкового врахування особливостей конструкції самої машини. Усередині підводки розташований гумовий шланг, який покривається спеціальною металевою опліткою. Гнучка підводка сьогодні є стандартним обладнанням, яке використовується в житлових приміщеннях.

Купити гнучку проводку в Києві можна при зверненні в компанію Інвол. Наша компанія співпрацює з кращими світовими виробниками, які виробляють шланги з нетоксичної гуми, тому підводка для змішувача є абсолютно безпечною для людей в момент експлуатації. Якщо підводка не є якісною, то в ній використовується переважно гума технічного типу, яка в той же час має специфічний запах.

Гнучка підводка для водопостачання від компанії - «inVol»

Перед придбанням даної деталі варто відзначити, що потрібно більш ретельно ознайомитися з різновидами гнучких підводок. На сьогоднішній день гнучка підводка з нержавіючої сталі є найбільш поширеним варіантом. Підводка такого типу може без проблем використовуватися більше 10 років. Показник робочого тиску в даному випадку становить 10 атмосфер.

Різновиди підводки можуть бути наступними:

  1. Звичайна;
  2. Посилена.

Посилені підводки дещо відрізняються від стандартного варіанту, до якого звикла більшість жителів міст. Гнучка підводка для водопостачання такого типу може бути виготовлена з самих різних матеріалів. Посилений варіант може нормально використовуватися більш тривалий термін, а саме до 15 років при активному використанні. Показник робочого тиску в даному випадку доходить до 20 атмосфер і відповідно температура робочого середовища до 110 градусів.

Гибкая подводка из нержавейки (оплетке) с доставкой по Украине

Щодо свого матеріалу, гнучка підводка для ванної може бути:

  • Оцинкованої;
  • Алюмінієвої;
  • Нейлонової.

Перед тим як придбати і відповідно перед встановленням обладнання, необхідно детально дізнатися про показник робочого тиску і температурного режиму всередині системи водопостачання приміщення. У тому випадку, коли показник тиску знаходиться в діапазоні нижче 5 атмосфер, а температурний режим не перевищує показника 85 градусів, то купувати посилену підводку не раціонально.

Перед вибором підводки обов'язково необхідно з'ясувати, які саме матеріали були використані при її виробництві. Крім стандартних і звичних для багатьох матеріалів алюмінію і сталі, існує й інший матеріал під назвою нейлон. Він має значний запас міцності і при цьому він довговічний, а також повністю безпечний для людського здоров'я. Основним мінусом обладнання такого типу є його вартість, яка на порядок вище аналогів. Висока вартість не дає можливості росту популярності на нейлонові підводки.

Вартість обладнання будь-якого типу сьогодні досить висока і в той же час продовжує зростати. Якщо ви хочете придбати якісний матеріал варто розуміти, що ціни на гнучку підводку в Україні можуть бути оптимальними при зверненні в компанію Інвол. Професіональні менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір будь-якого обладнання в залежності від умов його використання. Гарантія на обладнання від виробника та повний пакет необхідних документів.