Вентиль балонний

Вентиль баллонный SD Plus..
134 грн Без ПДВ: 134 грн
134 грн Без ПДВ: 134 грн
Вентиль латунный баллонный..
92 грн Без ПДВ: 92 грн
92 грн Без ПДВ: 92 грн
Кран шаровой латунный газовый 15..
66 грн Без ПДВ: 66 грн
66 грн Без ПДВ: 66 грн
Кран шаровой латунный газовый 20..
90 грн Без ПДВ: 90 грн
90 грн Без ПДВ: 90 грн
Кран шаровой латунный газовый 25..
50 грн Без ПДВ: 50 грн
50 грн Без ПДВ: 50 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Вентиль балонний

Якщо вам необхідно купити вентиля балонні, то компанія «inVol» допоможе вам в цьому. Варто зазначити, що сьогодні газові балонні вентилі використовуються з метою встановлення на газовий балон. Оскільки використання сьогодні газових балонів є дуже поширеним для самих різноманітних цілей, тому актуальність вентилів і запірно регулюючої арматури також є високою.

При цьому важливо розуміти, що обладнання може бути застосовано для наступних видів газу:

 • Пропан;
 • Бутан;
 • Пропан - бутан;
 • Газ МАФ.

Вентилі є основним видом запірно-регулюючої арматури, а ключова функція обладнання такого типу полягає в забезпеченні точного дозування газового потоку і забезпеченні повної герметичності з'єднання. Перед тим як купити вентилі балонні в Києві необхідно більш детально розглянути їх конструкцію, що допоможе зробити вибір в майбутньому максимально раціональним.

Розглядаючи конструкцію вентиля балонного варто відзначити її наступні складові вузли:

 1. Корпус вентиля. За своєю формою корпус і відповідно вся конструкція нагадує трійник. Водночас варто відзначити, що на нижній частині корпусу наноситься конічна різьба циліндричного типу. Різьба призначена під накидну гайку, яка утримує шток клапана. На бічному відводі корпусу вентиля знаходиться різьблення циліндричного типу, яка застосовується в якості заглушки.
 2. Запірний елемент. Являє собою збірний вузол, який складається з наступних деталей: пропускний клапан і шток.
 3. Органи управління. Серед органів управління в конструкції вентиля можна відзначити маховик, який з'єднується безпосередньо з штоком клапана при використанні для цього підпружиненной гайки.

Варто також відзначити, що пропускної клапан всередині конструкції дозволяє належним чином регулювати потік безпосередньо крізь корпус вентиля. При цьому шток дозволяє здійснити передачу крутного моменту безпосередньо з маховика на клапан. Вентилі газові балонні мають досить просту конструкцію, яка дозволяє їм експлуатуватися на протязі довгих років.

Крім цього варто відзначити, що вартість балонного вентиля сьогодні доступна для більшості споживачів, особливо за умови звернення до компанії «inVol». Якщо ми говоримо про вентилі високого тиску, то вони мають прокладки ущільнювачів, які розміщуються між корпусом і накидною гайкою. Аналогічна прокладка монтується між гайкою і маховиком, а також між клапаном і відповідно корпусом. Технічні характеристики вентилів виглядають наступним чином:

 • Можливість роботи при тиску від 230 і до 300 бар;
 • Показник випробувального тиску становить від 276 і до 360 бар;
 • Термін експлуатації складає мінімум 2 тисячі циклів або 10 років стабільного використання;
 • Робоча температура знаходиться в діапазоні від -40 і до +45 градусів;
 • Середня витрата газу за умови тиску 1 МПа складає 10 кг / хв;
 • Виробник дає гарантію на обладнання 2 роки.

Варто відзначити, що виходячи з практики, термін служби не тільки вентилів, а й усього переліку запірно регулюючої арматури становить не менше 12 років. Вага деталей може істотно відрізнятися в залежності від характеристик. Схема використання вентиля такого типу досить проста: безпосередньо з бокового штуцера корпусу вентиля потрібно зняти заглушку і на її місце накрутити редуктор. Щоб використовувати обладнання з метою забезпечення перекриття газового потоку, відповідно послідовність вищеописаних дій потрібно повторити в зворотному порядку.

Серед основних різновидів запірно регулюючої арматури такого типу варто відзначити наступні вентилі:

 1. Вентиль балонний метан;
 2. Вентиль балонний вуглекислотний;
 3. Вентиль балонний кисневий.

Будь-який вид обладнання потрібно вибирати правильно, тому попередньо рекомендовано проконсультуватися у виборі з фахівцем. При відсутності можливості звернення до професіонала, кожен клієнт може звернутися в компанію «inVol», де професійні менеджери проведуть повну консультацію повністю безкоштовно. Важливим фактором є умови експлуатації обладнання, тому даний пункт раціонально враховувати при його виборі.

Якщо купити вентилі балонні в Україні при зверненні в компанію «inVol», то кожен клієнт отримує наступні переваги:

 • Оптимальна вартість деталей, що викликано прямим співробітництвом з виробниками;
 • Відмінна якість обладнання;
 • Повний комплект документації, включаючи сертифікати якості та гарантію від виробника;
 • Доставка по всій території України.

У разі оптових покупок товарів, наша компанія надає для своїх клієнтів чималі знижки і можливість безкоштовної доставки по всій території України. Доставка обладнання здійснюється будь-якими зручними для клієнта способами, включаючи варіант доставки працівниками нашої компанії. Актуальні ціни на балонні вентиля представлені на нашому сайті. Ціни оптові пропозиції підбираються в індивідуальному порядку.