Редуктор тиску газу

Редуктор газовый SD Plus..
58 грн Без ПДВ: 58 грн
58 грн Без ПДВ: 58 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Редуктор тиску газу

Перед тим як купити редуктор тиску газу необхідно розуміти, що з себе представляє група пристроїв такого типу. Для початку варто відзначити, що регулятори тиску газу або як скорочено їх називають РТГ - це група пристроїв автономного типу, які використовуються з метою підтримки стабільного показника тиску газу всередині трубопроводу. Редуктори використовуються в тому випадку, коли є пряма необхідність знизити надмірний вхідний і відповідно стабілізувати вихідний тиск.

Функціонування пристрою такого типу жодним чином не залежить від показника витрат. У деяких конструкціях РТГ є можливість забезпечити скидання занадто великого тиску газу або здійснити аварійне замикання. Варто відзначити, що газові редуктори можуть бути наступних видів:  

 • Побутовий редуктор тиску газу;
 • Промисловий редуктор тиску газу.

Устаткування промислового типу передбачає функціонування з витратою, де показник перевищує 50 кубометрів на годину. Показник робочого тиску досить широкий і може варіюватися з середнього на низький або з високого на низький. Також варто відзначити можливість роботи в середньому тиску. Редуктор високого тиску газу користується попитом при використанні його на промислових підприємствах будь-яких потужностей. Побутові редуктори функціонують за умови витрати не більше 50 кубометрів на годину. Пристрої такого типу можуть знижувати тиск газу з середнього показника на низьке. Водночас варто відзначити, що в багатьох випадках систем редуктор низького тиску газу буде оптимальним варіантом за умови його правильного монтажу.

Саме побутові регулятори застосовуються в системах з автономним газовим постачанням в самих різних видах будинків, починаючи від котеджів і закінчуючи малоквартирних будинками. Установка обладнання проводиться безпосередньо на елементи трубопроводу в точку здійснення контролю, яка дає можливість повноцінного впливу на показники та відповідає за подачу всередину приміщення газу.

Конструкція редуктора має спеціальні запірні клапани, які виконують функцію запобіжників. Саме завдяки цьому вдається забезпечити повну безпеку використання конструкції. У разі витрати газу вище допустимих граничних показників або при виникненні ситуації, коли повністю відсутній вхідний тиск, обладнання відключається в автоматичному режимі.  

Кількість ступенів регулювання тиску всередині конструкції РДГ передбачає поділ обладнання на наступні види:

 1. Одноступінчаті;
 2. Двоступеневі.

Перший варіант обладнання використовується в якості першого ступеня в більшості побутових установок з метою здійснення редукування газу. Підтримка тиску здійснюється з показником точності до 1 кПа. Устаткування такого типу має вже вбудований фільтр, а також може комплектуватися використовуючи ПЗК і відповідно ПСК.

Процедура монтажу двоступеневого варіанту редуктора газового тиску здійснюється в тому випадку, коли мало першого варіанту обладнання. Водночас варто відзначити необхідність встановити редуктор для газу з регулятором тиску безпосередньо на ГРП, де здійснюється подача середнього тиску газу з боку споживача. Система має більш високий показник точності регулювання, а саме до 0,25 кПа. Редуктор тиску природного газу двоступеневого типу може бути встановлений в будь-якому положенні. Конструкція має набір спеціальних комплектуючих, які мають підвищену чутливість, що дозволяє істотно зменшити нерівномірність проведення регулювання. Таким чином комфорт от використання обладнання виростає.

Редуктори зниження тиску газу або редуктори газу середнього тиску сконструйовані таким чином, щоб в процесі їх використання не спостерігалося ніяких проблем. Єдина рекомендація з боку виробника полягає в тому, щоб не менше одного разу на рік потрібно виконувати процедуру контролю показника номінального вихідного тиску. Також потрібно контролювати чіткість спрацьовування всіх елементів захисного механізму. Редуктори можуть працювати і при цьому повною мірою виконувати всі свої функції протягом 12 років. Протягом даного періоду здійснюється багаторазовий контроль і перевірки на наявність несправностей. Якщо даних несправностей не було виявлено, то відповідно заміна деталей не потрібна. При проведенні загальної перевірки варто зазначити необхідність відмітити всі деталі, з якими були проблеми в процесі використання обладнання, що допоможе швидко замінити їх та налагодити роботу пристрою.

Відразу після закінчення терміну експлуатації обладнання коштує провести процес його демонтажу. Причина тут досить проста, демонтаж необхідний через те, що елементи конструкції вже були схильні до впливу експлуатаційних напружень. Редуктор тиску передбачає редукування очищеного або сухого газу. Якщо виникає ситуація, коли газ вологий, то при використанні обладнання в умовах низького температурного режиму всередину редуктора може потрапляти конденсат. Це призводить до суттєвих порушень у роботі обладнання.

В умовах підвищеної вологості газу, використання редуктора передбачає також і необхідність встановлення на вході спеціального фільтра, який має гігроскопічні вкладиші. Водночас варто відзначити, що ситуація такого типу передбачає можливість замерзання входу в регулятор, що як наслідок є причиною відсічення подачі газу. Виходячи з усього вищесказаного можна зробити висновок, що перед безпосередньо перед редукуванням потрібно забезпечити осушення газу.

Купити редуктор тиску газу в Києві стало набагато простіше, адже сьогодні кожен бажаючий може звернутися в компанію «inVol». Ми працюємо безпосередньо з постачальниками обладнання і деталей, тому вартість редуктора тиску газу в нашому магазині є завжди оптимальною. Окремо варто відзначити редуктор тиску вуглекислого газу, який встановлюється безпосередньо на балоні з вуглекислотним газом. Основна його функція полягає у рівномірній подачі газу при точному дотриманні певного параметра тиску. Також редуктор тиску газу для балона відповідає за те, щоб при завершенні процесу зварювання подача газу автоматично припинялася при використанні для цього спеціального клапана.

Конструкція обладнання такого типу складається з наступних складових:

 • Корпус обладнання;
 • Камера з мембраною;
 • 2 вбудованих манометра;
 • Елементи для ущільнення;
 • Запірний вентиль;
 • Спеціальний штуцер.

Принцип роботи обладнання такого типу має наступний вигляд:

 1. Вуглекислий газ надходить безпосередньо у конструкцію вхідного штуцера з балона, але варто відзначити, що в даний момент газ знаходиться під певним тиском.
 2. Газ потрапляє в камеру і своїм потоком віджимає наявну в ній пружину.
 3. Показник тиску змінюється завдяки тому, що площа перетину камери перевищує показник потужності прохідного перетину.

Всі зміни відбулися внаслідок даного процесу фіксуються при використанні манометрів. Ціни на редуктор тиску газу будь-якого типу формуються виходячи з безлічі параметрів, але вартість обладнання при зверненні в компанію «inVol» залишається завжди оптимальною. Більше інформації ви можете дізнатись зателефонувавши на нашу гарячу лінію, де професійний менеджер дасть вам відповідь на всі питання.