Фільтр для газа

Фильтр SD Forte 1/2" для газа..
80 грн Без ПДВ: 80 грн
80 грн Без ПДВ: 80 грн
Фильтр SD Forte 3/4" для газа..
121 грн Без ПДВ: 121 грн
121 грн Без ПДВ: 121 грн
Фильтр алюминиевый SD Plus 1/2"..
96 грн Без ПДВ: 96 грн
96 грн Без ПДВ: 96 грн
Фильтр алюминиевый SD Plus 3/4"..
96 грн Без ПДВ: 96 грн
96 грн Без ПДВ: 96 грн
Фильтр латунный SD Plus 1/2"..
96 грн Без ПДВ: 96 грн
96 грн Без ПДВ: 96 грн
Фильтр латунный SD Plus 3/4"..
100 грн Без ПДВ: 100 грн
100 грн Без ПДВ: 100 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Фільтр для газа

Необхідність купити фільтр для газу виникає дуже часто, що викликано особливостями даного виду обладнання. Газовий фільтр являє собою пристрій для проведення очистки газу від різного пилу, частинок корозії і інших найрізноманітніших речовин, які чинять негативний вплив на його якість. Завдяки проведенню грамотної і якісної очистки газу вдається максимально підвищити показник герметичності обладнання запірного типу і при цьому збільшити час між ремонтом при активному використанні даного виду пристроїв. Зменшити кількість ремонтних робіт вдається за рахунок істотного зниження показника зносу всіх ущільнюючих поверхонь.

Побутовий фільтр для газу відноситься до абразивного елементу щодо своєї дії на устаткування і відповідно запірні пристрої трубопроводу. Якщо попередньо подбати про встановлення фільтра для газу, можна забезпечити тривале використання сучасного обладнання та відповідно елементів управління. За умови правильного монтажу газового фільтра варто відзначити, що він може успішно вирішувати такі основні завдання:

 1. Можливість збільшення терміну використання і показника ККД будь-яких газопровідної пристроїв;
 2. Вдається попередити виникнення поломок, які в майбутньому потребують дорогого ремонту;
 3. Вдається поліпшити показник герметичності різного типу запірних пристроїв і відповідно знижується показник зносу обладнання;
 4. Оптимізується робота всіх рахункових приладів;
 5. Максимально чутлива апаратура практично не піддається пошкодженням з боку сторонніх тіл.

Фільтр для газу на газовий котел повинен бути попередньо правильно підібраний, де перевага віддається італійським виробникам, обладнання яких відмінно зарекомендувало себе протягом багатьох років. При спробі заощадити і при подальшій установці дешевого обладнання, часто виникає ризик його поломки, подальший ремонт якого буде достатньо дорогим.

Фільтр газу для котла щодо методу своєї установки може мати такі види:

 • Муфтовий (різьбові);
 • Фланцевий.

Перераховані вище варіанти обладнання можуть бути використані не тільки в побуті, але і в промисловій діяльності. Промисловий фільтр для газу має певні технічні характеристики, вибір яких виконується в залежності від умов його використання. Промислові деталі мають показник ДУ від 40 мм, а побутові при цьому ДУ 15 - 20 мм. Правильний вибір фільтра і його грамотна експлуатація відноситься до одного з найбільш важливих заходів у забезпеченні роботи системи газопостачання.

Фільтр для газу пропану і інших видів газу може мати певні різновиди щодо методу проведення очищення, а саме:

 • Сітчасті фільтри. Латунний фільтр для газу подібного типу передбачає наявність плетеної сітки з металу всередині конструкції. У процесі використання фільтра подібного типу частинки, які осідають на фільтрі, збільшують якість самого фільтрування, але при цьому істотно зменшується пропускна здатність устаткування. У фільтрах подібного типу максимальний показник перепаду тиску не повинен бути вище 5000 Па.
 • Волосяні. Купуючи фільтр для газу додому варто обов'язково враховувати даний його вид, який дозволяє провести очистку газу при використанні касет. Дані касети складаються переважно з капронової нитки, яка попередньо просочується спеціальним вісциновим маслом. Модель фільтра такого типу з часом може втрачати здатність фільтрувати тверді фракції.
 • Картріджні фільтри. Подібні види фільтрів для газу мають спеціальні фільтруючі картриджі з нетканого волокна, яке вдається підтримувати при використанні спеціальної металевої сітки. Дана модель відмінно поглинає пил і при цьому повністю відповідає всім чинним нормам.

Також варто відзначити можливість поділу фільтрів на прямоточні і відповідно поворотні, де основний вплив має напрямок руху газу. В процесі розробки фільтрів і відповідно при їх виборі дуже важливо враховувати вид матеріалу для здійснення фільтрації, який повинен бути абсолютно несприйнятливий до газу і в той же час виконувати очистку на максимально допустимому рівні. При цьому варто відзначити, що в процесі використання фільтра, даний матеріал не повинен руйнуватися під дією робочого середовища і в процесі очищення фільтра, що потрібно досить часто.

Фільтр грубої очистки для газу дозволяє запобігти попаданню важких домішок безпосередньо з газового палива в редуктор, що дозволяє істотно збільшити термін його нормального використання. Сьогодні є кілька основних способів провести якісний монтаж даного обладнання:

 1. Монтаж виконується на електромагнітний клапан безпосередньо перед редуктором;
 2. У корпусі газового редуктора на вході.

Елемент такого типу повинен бути встановлений в магістралі високого показника тиску безпосередньо між редуктором і відповідно балоном. Вибір необхідного виду обладнання можна зробити при використанні послуг компанії «inVol», де професійні менеджери забезпечать вас всією необхідною інформацією.

Газові фільтри можуть відрізнятися між собою щодо роботи в визначеному тиску, який присутній в системі, а саме:

 • Фільтр для газу високого тиску;
 • Фільтр для газу низького тиску.

Вибір одного з перерахованих вище варіантів повинен проходити при використанні послуг професіоналів. Кваліфіковану допомогу в даному питанні кожна людина може отримати при зверненні в компанію «inVol» . Серед перерахованих вище варіантів фільтрів присутні ущільнювальні деталі, які мають функцію самоблокування. При знаходженні під внутрішнім тиском, ущільнювальні деталі не можуть відкритися, що відповідно забезпечує високий показник герметичності основної частини обладнання і при цьому гарантується повна безпека для людей.

Купуючи продукцію будь-якого типу в компанії «inVol», клієнт отримує цілий ряд основних переваг, серед яких варто відзначити наступні пункти:

 1. Тільки якісне обладнання з повним комплектом необхідних документів від виробника.
 2. Гарантія від виробника.
 3. Широкий асортимент необхідного обладнання, включаючи фільтр для газу тонкого очищення.
 4. Безкоштовна консультація для наших клієнтів і допомога у виборі необхідного для них обладнання під певні умови його експлуатації.
 5. Ціни на фільтр для газу в Україні при зверненні в компанію «inVol» є оптимальними для кожного клієнта.
 6. Безкоштовна доставка по всій території України з боку нашої компанії.
 7. Вибір зручного методу оплати для всіх наших клієнтів.

Купити фільтр для газу в Києві стало набагато простіше, адже для кожного клієнта надає свої послуги компанія «inVol». Щоб скористатися послугами нашої компанії достатньо зателефонувати на нашу гарячу лінію, або залишити заявку на нашому сайті і професійні менеджери зателефонують вам максимально швидко.