Накопичувальна ємкість

Накопительная емкость Tesy 1000 л EV 1000 105 F44 TP3..
59730 грн Без ПДВ: 59730 грн
59730 грн Без ПДВ: 59730 грн
Накопительная емкость Tesy 1500 л EV 1500 120 F45 TP2..
94050 грн Без ПДВ: 94050 грн
94050 грн Без ПДВ: 94050 грн
Накопительная емкость Tesy 200 л EV 200 60..
12705 грн Без ПДВ: 12705 грн
12705 грн Без ПДВ: 12705 грн
Накопительная емкость Tesy 2000 л EV 2000 130 F46 TP2..
137280 грн Без ПДВ: 137280 грн
137280 грн Без ПДВ: 137280 грн
Накопительная емкость Tesy 300 л EV 300 65..
15510 грн Без ПДВ: 15510 грн
15510 грн Без ПДВ: 15510 грн
Накопительная емкость Tesy 400 л EV 400 75..
21780 грн Без ПДВ: 21780 грн
21780 грн Без ПДВ: 21780 грн
Накопительная емкость Tesy 500 л EV 500 75..
24750 грн Без ПДВ: 24750 грн
24750 грн Без ПДВ: 24750 грн
Накопительная емкость Tesy 800 л EV 800 99 F43 TP3..
48180 грн Без ПДВ: 48180 грн
48180 грн Без ПДВ: 48180 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Накопичувальна ємкість

Сьогодні жодна будівля не може обійтися без встановленої системи обігріву, тому виникає необхідність купити накопичувальну ємність. Завдяки обладнанню подібного типу вдається істотно скоротити витрату палива і при цьому підвищити комфорт від проживання в будинку для людей. Накопичувальна ємність використовується для накопичення і відповідно збереження теплової енергії, яка може бути отримана з різних джерел.

Накопичувальна ємність для опалення є відмінним варіантом в якості допоміжного джерела. Яке не використовується на даний момент тепло переходить в спеціальний бак, де відбувається його зберігання. При необхідності можна задіяти збережене тепло і як наслідок вдається уникнути втрат.

Устаткування подібного типу може бути використано з наступними джерелами обігріву:

 1. Котельне обладнання для обігріву;
 2. Насосне обладнання;
 3. Сонячний колектор.

Накопичувальна ємність для води з насосом може істотно скоротити витрату всіх ресурсів і тому варто відзначити наступні її переваги в кожному оснащенні:

 • Устаткування може бути приєднане до кількох джерел;
 • Відзначається суттєва економія ресурсів;
 • Можливість використання котла в необхідному режимі продуктивності;
 • Підтримка стабільного показника температури всередині приміщення;
 • Ризик кипіння в казані мінімальний;
 • Можна застосовувати в системі обігріву, а також в системі подачі гарячої води.

Всі перераховані вище переваги відмінно показують себе на практиці, але тільки за умови правильного вибору обладнання під певні умови використання.

Купити накопичувальну ємність в Києві кожен клієнт може при зверненні в компанію «inVol». На нашому сайті представлені накопичувальні ємності в широкому асортименті, що дозволить вибрати необхідний тип обладнання під певні умови його використання. Особливості представлених на нашому сайті резервуарів виглядають наступним чином:

 1. Резервуар всередині покритий спеціальною емаллю, яка має високу якість;
 2. Наявність всередині конструкції зовнішнього термоіндикатора;
 3. Можливість здійснити монтаж нагрівального елементу відразу на кілька позицій;
 4. Теплоізоляція має високий показник ефективності, що може бути викликано використанням для її виробництва пінополіуретану;
 5. Щоб забезпечити максимально зручний доступ до конструкції та можливість проводити своєчасне технічне обслуговування, використовується спеціальний фланець;
 6. Можливість провести монтаж електричного нагрівача, показник потужності якого знаходиться в діапазоні від 3 і до 12 кВт;
 7. Накопичувальна ємність для зливу має магнієвий анод, який може нормально використовуватися протягом 3-х років.

Варто зазначити, що використання такого матеріалу як пінополіуретан дозволяє мінімізувати теплові втрати і при цьому максимально скоротити фінансові витрати на підтримку певного температурного режиму.

Накопичувальна буферна ємність може бути розділена на кілька видів щодо особливостей конструкції і відповідно варіантів функціонування:

 • Баки які використовуються виключно для збереження тепла всередині приміщення.
 • Баки, які дозволяють забезпечити прямий нагрів води всередині емальованій посудині або забезпечити попереднє підігрівання води для наступного виду нагрівача.

Якщо передбачається нагрів води для використання її в побутових цілях, то цей процес відбувається у внутрішній частині резервуара. Усередині даного резервуара присутнє емальоване покриття, що в свою чергу дозволяє забезпечити повний захист від виникнення корозійних процесів.

Накопичувальна ємність для холодної і гарячої води за своїм обсягом залежить більшою мірою від моделі і може складати від 20 і до 300 літрів. Завдяки прямому підключенню ємності до котла, вдається забезпечити прямий нагрів води у внутрішньому резервуарі до температури, яка в даному випадку необхідна. Підключивши ємність безпосередньо до насоса або до теплового колектора вдається забезпечити тільки попередній нагрів води, що робить необхідним підключення додаткового водонагрівача. Якщо провести підключення акумулюючого бака безпосередньо до системи опалення, за умови її обладнання котлом на твердому паливі, то можна забезпечити функціонування котла в оптимальному режимі.

Накопичувальна ємність для твердопаливного котла часто представлена ​​в якості зварної металевої ємності, яка поміщається всередину аналогічної конструкції, але трохи більшого розміру. Між стінками бака в такому випадку виникає деякий проміжний простір, який необхідно заповнити при використанні теплоізолюючих матеріалів. Ємність подібного типу може бути укомплектована при використанні необхідної для її нормальної роботи трубопровідної арматури і відповідно різними термометрами, а також манометрами.

Накопичувальна ємність для котла виробляється з певного матеріалу, в залежності від свого об'єму і відповідно сфери використання. Основними матеріалами для її виробництва є такі види:

 1. Вуглецева сталь, яка володіє захисним покриттям від виникнення корозійних процесів;
 2. Високолегована сталь;
 3. Алюміній і відповідно його сплави;
 4. Мідь, а також її сплави.

Накопичувальна ємність для води має зовнішній кожух теплоаккумулятора, яка часто виготовляється з різних матеріалів, а їх вибір в повній мірі залежить від галузі використання обладнання. Найчастіше цим матеріалом виступає замінник шкіри певного кольору або тонкі аркуші алюмінієвих сплавів. В якості теплоізолятора використовуються найрізноманітніші полімерні матеріали або в деяких випадках мінеральна вата.

Накопичувальна ємність для води під тиском обов'язково повинна бути правильно обрана для нормального подальшого використання. Щоб зробити правильний вибір, варто ґрунтуватися на наступні визначальні параметри підбору:

 • Показник продуктивності системи нагріву або охолодження рідини;
 • Час функціонування системи;
 • Показник середньої витрати води і відповідно максимальні показники витрат теплоносія.

Керуючись усіма перерахованими вище пунктами можна визначити необхідний у вашому випадку обсяг бака, але варто пам'ятати, що обсяг бака не повинен бути менше максимального значення витрат теплоносія.

Якщо вам необхідна накопичувальна ємність для води з підігрівом, то придбати її ви можете звернувшись в компанію «inVol». Серед основних переваг співпраці з нашою компанією варто відзначити наступні пункти:

 1. Широкий асортимент обладнання під будь-які запити;
 2. Відмінна якість товарів і наявність всіх необхідних документів;
 3. Доставка по Україні;
 4. Гарантія від виробника.

Ціни на накопичувальні ємності в Україні сьогодні можуть дещо відрізнятися, але в компанії «inVol» вартість обладнання завжди залишається оптимальною.